Newsy ze świata i sprawa wolnej energii w „Czasie Przebudzenia”

Już w ten czwartek o 20.00 zapraszamy na kolejną audycję „Czasu Przebudzenia” prowadzoną przez Mikołaja Rozbickiego. W programie prócz alternatywnych wiadomości ze świata tematem głównym będzie sprawa wolnej energii.
Oficjalna propaganda medialno – polityczna – naukowa nieustannie wmawia nam, że wciąż nie ma technologii umożliwiającej nam korzystanie z innych źródeł energii niż tych obecnych i że wciąż musimy słono każdego dnia płacić za gaz, prąd i paliwo wielkim koncernom. Jest to oczywistym kłamstwem i to już od dawna. Ale nic dziwnego, że tego typu technologie są trzymane w ukryciu – ich ujawnienie spowodowałoby bowiem śmierć tego systemu władzy.
O tym porozmawiamy z gościem – Januszem Zagórskim -polskim dziennikarzem, politologiem z wykształcenia, jednym z najsłynniejszych polskich ufologów, głównym organizatorem Wrocławskiego Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków, Konstrukcji i Pomysłów, Harmonii Kosmosu oraz UFO Forum.
Janusz Zagórski w latach 1998-2005 współpracował z programem Nie do wiary w telewizji TVN. W latach 2004-2007 organizował monitoring pól zbożowych w Wylatowie w celu badania fenomenu kręgów zbożowych. Jest też popularyzatorem osoby i dzieła Lucjana Łągiewki.

Zapraszamy do słuchania!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Newsy ze świata i sprawa wolnej energii w „Czasie Przebudzenia”

  1. Kelli pisze:

    Grade A stuff. I’m uniusetqonably in your debt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s