Co się dzieje w Bahrajnie – przykład manipulacji medialnych

Pełen zainteresowania sytuacją w Bahrajnie włączyłem dziś TV i obejrzałem całą serię programów informacyjnych. Efekt jest taki, że muszę się podzielić tym na blogu albo zaprzyjaźnić z flaszką – stanęło na tym pierwszym. Zatem co takiego dzieje się w Bahrajnie? Zgodnie z informacjami w rodzimej TV nie dzieje się nic!
Gdyby się coś działo przecież bylibyśmy o tym poinformowani, tak być musi skoro nie ma wręcz czym wypełnić czasu antenowego. Tak właśnie twierdzę, dziennikarzyny nie mają już czego pokazywać skoro w Wydarzeniach (Polsat) jako news dostajemy informację o przyjeździe 2 (słownie: DWÓCH) samochodów osobowych kombi celem przewiezienia około 10 piesków ze schroniska w PL do Niderlandów. W pozostałych programach rocznica katastrofy w Smoleńsku w kilkunastu odsłonach i perspektywach. Ja już nie piję do tego, że nie ma wiadomości o inflacji, dramatycznej sytuacji budżetowej w krajach EU i PL doszedłem do tego, że przez bitą godzinę nie mogłem się doszukać żadnych wartościowych informacji. Nic dziwnego, że mając przekaz telewizyjny ludzie nie widzą nic poza szajsem i zdaje im się, że w wyborach prezydenckich dwaj wiodący kandydaci to ortograficzny Gajowy i frustrat bez prawa jazdy i konta, za to mieszkający z kotem (potencjalną pierwszą damą).
Obrazek
Zatem co dzieje się w Bahrajnie? Oficjalnie NIC, a na prawdę kraj ten stał się jakąś fikcyjną marionetką na mapie. Od teraz w rzeczywistości jest on nieformalną częścią Arabii Saudyjskiej, która będzie kontrolować: politykę zagraniczną, obrony, bezpieczeństwa wewnętrznego i finansową Bahrajnu. Aktualnie pozostająca przy korycie rodzina królewska, czyli ród al-Chalifa dla picu pozostanie na stołku. Iran się gotuje, a wojska Arabii Saudyjskiej, które przyszły z bratnią pomocą opanowały sytuację. Do czego to doszło, aby się czegoś dowiedzieć trzeba sięgać do Russia Today, alternatywnych serwisów informacyjnych lub blogów, ale jak ma być inaczej skoro USA wydały dyspozycję aby o Bahrajnie nie mówić. PressTV:
Reports from the Center’s colleagues in the United States say “In the US some news agencies and TV stations were asked not to report on Bahrain and not to embarrass [President Barack Obama’s administration,” Rajab told Press TV. He went on to say that the US and the Western governments have chosen to keep silent over ongoing atrocities in Bahrain due to their support for the country’s authoritarian regime.
According to unconfirmed reports, over 420 people have been arrested during ongoing protests in the kingdom, Rajab pointed out. The Bahraini protesters continue to demand the ouster of the 200-year-old-plus monarchy as well as constitutional reforms. At least 25 people have been killed and about 1,000 others injured during the government-sanctioned crackdowns on peaceful demonstrators.
Innymi słowy Zachód nie życzy sobie rozprawiania o Bahrajnie, bo go wspierał, ba przecież w tym kraju USA ma nawet dowództwo 5tej floty! Tu protesty nie mogą mieć szczęśliwego finału, bo tego przyczółka oddać Zachód nie zamierza, w czym pomoże Arabia Saudyjska. W związku z tym media akurat nad protestującymi (i ginącymi) w tym kraju rozczulać się nie będą.
Do niedawna myślałem, że utrata suwerenności przez jakiś kraj, zwłaszcza w ważnym regionie nie pozostaje bez echa. W TV cisza…. cóż przynajmniej wiemy skąd wychodzą dyspozycję i jakie jest nasze miejsce. Cisza w Polsce nie została złamana, media milczą…. dobry wasal to przecież posłuszny wasal.
Źródło: Goldblog.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Co się dzieje w Bahrajnie – przykład manipulacji medialnych

  1. I decorate throughout our house with pinecones, greenery, berries and candles. I also have a nativity scene in the central rooms of our house. My favorite though, is the nativity on our front porch of Mary, Joseph and baby Jesus, cutout and hand-painted by a friend.

  2. Leatrice pisze:

    Thank you so much for this arcielt, it saved me time!

  3. Ania pisze:

    A jaka ma być ta nasza telewizja. Jest juz tyle tematów zakazanych, że właściwie nie ma o czym mówić. Stąd te psy i nieustajacy Smoleńsk. Czasem jakiś przyrodniczy film pokażą i to wszystko z żetelnych przekazów.

  4. Karmel pisze:

    Rozbawił mnie ten Ortograficzny Gajowy 😀 A tv jak to tv, bieda z nędzą. Nie oglądam prawie w ogóle bo każdy program to programowanie podświadomości na modłę trzeciego wymiaru. Każdemu odradzam siedzenie przed tym pudełkiem i oglądanie tej papki spreparowanej pod potrzeby mas. No chyba, że leci naprawdę dobry film. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s