FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici!

FBI ujawniło tajne dotąd archiwa, które uwiarygodniają wyśmiewane przez lata teorie na temat lądowania kosmitów w Roswell. Wśród odtajnionych dokumentów znaleźć można notatkę jednego z agentów federalnych, który ze szczegółami relacjonował, co znajdowało się w słynnym wraku odnalezionym w niewielkim amerykańskim miasteczku.
Zaprezentowane właśnie dokumenty mogą być nie w smak sceptykom i wszystkim osobom, które z nieskrywaną radością wykpiwają tzw. teorie spiskowe. Opublikowane materiały nie pozostawiły bowiem wątpliwości, że coś na rzeczy być musi. W pochodzących z 1950 r. zapiskach sporządzonych przez agenta Guya Hottela i skierowanych do dyrektora FBI, znaleźć można tajne dotąd informacje na temat szczątków tajemniczych obiektów w kształcie spodków oraz ich zawartości – poinformowały brytyjskie media.
Jeśli wierzyć zapiskom, to potwierdzają się hipotezy, zgodnie z którymi na pokładzie okrągłych obiektów znajdować się miały zwłoki. „Trzy tzw. latające spodki zostały odkryte w Nowym Meksyku. Zostały określone jako okrągłe obiekty z uniesioną częścią środkową i średnicy ok. 15 m” – czytamy w oświadczeniu agenta Hottela, który opisywał znalezisko śledczych z US Air Force. „W każdym znajdowały się trzy ciała podobne do ludzkich zwłok, ale o bardzo niskim, wynoszącym ok. 90 cm wzroście i odziane w metaliczny strój o bardzo drobnej teksturze”.
Wiadomości na temat niezwykłego obiektu, na pokładzie którego znajdowały się bliżej niezidentyfikowane istoty agent Guy Hottel otrzymał od informatora, którego dane personalne zostały usunięte z dokumentów. Brakuje także szczegółowych informacji na temat daty odkrycia wraku. Zgodnie z obiegowymi opiniami, do wypadku, podczas którego rozbić się miał statek kosmiczny z przybyszami pochodzącymi z obcej cywilizacji doszło w 1947 r. Na obiekcie znajdować się mieli kosmici, których zwłoki zostały poddane rzekomo tajnym eksperymentom w owianej aurą tajemnicy Strefie 51.
Roswell jest popularnym miejscem pielgrzymek ufologów z całego świata. Regularnie prowadzone są tam także badania. W 2008 r. znany brytyjski badacz tajemnicy UFO, Philip Mantle przeprowadził w pobliżu Roswell badania, których wyniki okazały się zaskakujące. Ujawniły one, że w miejscu rzekomej katastrofy, w której ucierpieć mieli obcy już od dawna nie porasta żadna roślinność. Wg naukowca, na miejscu znajdują się dziesiątki spalonych lub wysuszonych drzew. Najdziwniejsze jest jednak to, że okoliczne skały ociekają dziwną, niebieską substancją.
W przeszłości, za pomocą specjalistycznej aparatury dokonano w tym tajemniczym miejscu także pomiaru promieniowania. Urządzenia wykazały znaczne przekroczenie dopuszczalnych norm radiacji dokładnie w pozycji, w której nietypowy obiekt zderzył się z Ziemią kilkadziesiąt lat temu.
(Źródło: http://niewiarygodne.pl/)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici!

  1. Mastin pisze:

    Chiński lampion z Obcymi…

  2. Karmel pisze:

    To już dzieci wiedzą, że to był chiński lampion tudzież halucynacja. Kto by tam w obcych wierzył. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s