2012 SEN PROROCZY – zmieńmy bieg wydarzeń! (Poszukującyprawdy)

Zacznę od przypomnienia że droga zależy od nas. Jeśli my (ludzkość) zaczniemy iść inaczej lepiej, dojdziemy w inne, lepsze miejsce.
I przebudziłem się w szoku.W głowie skakały mi w mętliku jeszcze świeżo widziane rzeczy.I to intuicyjne przeczucie to wiedzenie że to „ten” znaczący coś ważny sen co zawsze towarzyszy snom proroczym czy snom niosącym naukę.
Widziałem rzeczy jakich nawet nie znałem a potem w teoriach o 2012 wyszukałem i potwierdzały wpierw widziane zdarzenia . Nie był to pierwszy proroczy światowy sen.Sen poruszał wiele rzeczy .Sam nie wiem od czego zacząć bo prowadził mnie poprzez różne ważne kwestie skakał można wręcz rzec tak jak zmieniały się wizje Jana w Objawieniu .Jakby sen chciał mi pokazać to co miałem zobaczyć.Na sam początek muszę rzec iż uderzające było podobieństwo do tego co głoszą zwolennicy 2012… i widziałem rzeczy o jakich jeszcze od nich nie słyszałem ani nie przyglądałem sie ale zobaczyłem je najpierw w śnie. 

I widziałem wielką wodę ,która zalała wszystko poprzez wielkie fale(przynajmniej zalała w tym miejscu gdzie to widziałem) .I były statki i mnóstwo sprzętu wojskowego i na nich ludzie.Wszystkich łączyła braterska więź i tylko jedno przetrwać.Nie pamiętam bym kiedykolwiek widział taka jedność na świecie jaka niewidzialnie łączyła tych wszystkich ludzi w tym śnie.(moje teorie:najwyraźniej nie każdy sądzi że 2012 i zmiana cyklów duchowych to bajka,albo reakcja ratunkowa zdążyła na czas jakoś wystartować chociaż to mało prawdopodobne albo to były jakieś ocalałe odległe lotniskowce)

I po początkowym szoku ciosie jaki zadała woda monstrualnymi falami(podejrzewam że po nagłym przestawieniu biegunów ale to mój dopis, domysł po czytaniu o 2012) każdy się smucił i sytuacja była tragiczna(psychologicznie).Armia (operacja sterowało wojsko) z ludźmi(ile to było %tych których przeżyło nie mam pojęcia) stacjonowała istniała lecz co z żywnością cywilizacją lądem?

Lecz szybko zaczęto się cieszyć ogromną ilością wody GDYŻ nagle w jednym momencie PROMIENIE SŁOŃCA ZACZEŁY PALIĆ PIEC WYWOŁUJĄC NIEWYOBRAŻALNY BÓL … jakikolwiek kontakt z nimi przeszywał bezlitosnym bólem.Piekł w ciągu sekund(TO WIDZIAŁEM DZISIAJ PO RAZ PIERWSZY W ŚNIE I NIGDY O TYM NIE SŁYSZAŁEM CO MNIE ZASTANOWIŁO i po przesurfowaniu w internecie wynalazłem przez głoszących o 2012 o burzach słonecznych i promieniowaniu IDENTYCZNYM EFEKCIE!!)

I w jednym momencie ten żar wybuchł piekąc paląc skórę .I helikoptery i samoloty zaczeły tracić kontrole i spadać na statki wszystko zaczeło zawodzić sprzęt zaczął zawodzić (sam się teraz zastanawiam czy przez żar to palenie wpływ na wystawionych na słońce pilotów czy inny co potem doczytałem i podejrzewam „efekt burzy słonecznej” wpływajacej na urządzenia)
I dlaczego się cieszono? Bo woda była jedynym miejscem gdzie dało rade to przetrzymać.Masa ludzi była w kapokach w wodzie gdzie indziej to po prostu paliło i nikt nie myślał o kolejnych falach. Bo gdyby nie byli w tej wodzie spaliło by ich to szybko i było nie do wytrzymania.Był to ból bo widziałem to z widoku pierwszej osoby jakbym był w kimś i czułem jakby rozżarzony grill cie dotknął (no może trochę słabiej i nie działo się to w aż tak szybko w jednym momencie).Nie pamiętam dobrze ale wydaje mi sie że woda była wręcz ciepła od tych promieni…zresztą musiało tak być od tej mocy tego żaru.

Nikt przynajmniej tam gdzie to widziałem nie był na to gotowy zresztą na większość z tego co widziałem

I po jakimś czasie wizja zmieniła się. Stałem(chyba niewidoczny jakbym to obserwował) zanim sie to wszystko jeszcze stało w jakimś luksusowym apartamencie.

Bawili się tam iluminaci* (*-nie chce używać słowa masoni bo to bardzo szerokie pojęcie grono nie zawsze zepsute ale iluminatów większość kojarzy z nic niewartymi zepsutymi zwierzętami bestiami bez serca lecącymi na kasę władze wywyższanie sie i absolutną kontrole i czy jest to fakt czy nie takim czymś mi to wiało taką zwierzęcą nic niewartą degeneracką mentalnością tych widzianych ludzi dlatego używam tu tej nazwy ,bo tak sie powszechnie przyjeła)

Siedzieli w przepięknych ubraniach garniakach emanując zwierzęcą siłą władzą i „ja jestem panem ty jesteś niczym ja tu rządze(taka mentalność despotycznego szefa którego nikt nie lubi albo Hitlera ,czy Stalina)” popijając wielkie wspaniałe drogie drinki otoczeni prostytutkami w mini sukienkach.Rozwaleni w fotelach bawiący sie otoczeni tymi swoimi symbolami antychrysta które dawały im poczucie tej zwierzęcej władczości potęgi (nie mówie że wszystkie loże czy zakony sa takie akurat takich w tej wizji widziałem). I w tej swojej władzy niby „potędze” NIEWIDZĄCY I NIEROZUMIEJĄCY NIC.NIEROZUMIEJĄCY PODSTAWOWEGO PRAWA KARMY ŻE RZECZY MAJĄ KONSEKWENCJE KTÓRE WRACAJĄ!!

Tępota ciemnota i ignorancja.I tępo zaprzeczali że to nastapi że ludzkość zmierza w takim kierunku ,trzymali na siłe ostro władze i systemy bo były dla nich komfortowe. I utrudniali jakąkolwiek zmiane ludzkości i sami nie chcieli się zmieniać.Nie chcieli tego widzieć nie chcieli rozumieć nie chcieli próbować bo wygodniej było udawać że problem nie istnieje wygodniej było ignorować.Że ludzkość idąc jak idzie zmierza ku zagładzie…

Aż do ostatniej chwili gdy działo się coś czemu na Ziemi nie zaprzeczał już prawie nikt w szoku w przerażeniu zaprzeczali nadal .Prawie az do samego końca.Dopiero dotarło to do nich w „ostatnich dniach”(metaforycznie -blisko tego) gdy rzeczy się działy ,ale było już na za późno na zmiane i z zaskoczenia pochłoneło zniszczyło i ich ,ale niestety także ogrom ludzkości.

I chociaż może gdyby sami nie uratowali tylko siebie (bo za czyny jest zapłata i za każdą zbrodnie przyjdzie zapłacić-KARMA-)nie byłoby najgorzej. ALE TEN POWALAJĄCY DEBILIZM GŁUPOTA IGNORANCJA CO DO FAKTU ŻE W TAKIM KIERUNKU LUDZKOŚĆ ZMIERZA AŻ DO OSTATNIEJ CHWILI blokowały OGÓŁOWI LUDZKOŚCI zmiane wejście na lepszą drogę i uniknięcie tego. Aż do samego końca na ile mogli psuli i utrudniali ludziom zmiane.Aż do samego końca naiwnie sadzili że nie trzeba nic zmienić ignorowali niewierzyli i zaprzeczali że tak sie te rzeczy skończą.Bo wygodniej było sie bawić korzystając z owoców pracy ludzi zamiast stawić czoła trudnej sprawie.

I tysiace jasnowidzów ostrzeżeń faktów dowodów kalendarzy ksiąg przepowiedni wyższej wiedzy poszło W HOLERE!!.I ci „iluminaci”(umownie uzywam tej nazwy) nadal prali ludziom mózgi niszczyli wiedze dla swojej kontroli zabijajac wszelka duchowość na ile mogli co ogromnie blokowało zmiane(widać ich własne pranie i niszczenie wiedzy dosięgło też ich samych ). Szansa na zmiane ścieżki ludzkości została w przeogromnym stopniu bardziej zaprzepaszczona przez tych przygłupów blokujących ludzkości zmianę.

TAK TO WIDZIAŁEM W TEN SZOKUJĄCY BEZSENSOWY SPOSÓB .Aż łapałem sie za głowe I TARŁEM OCZY NIE MOGĄC UWIERZYĆ. Taka mentalność odkładajacego prace domową ucznia…bo wygodniej „a będzie dobrze” „a olać”.Nie mogłem uwierzyć że to zachodzi na takim poziomie władzy.Że taka banda kretynów kiedykolwiek dostała sie tak wysoko i chociaż teraz dodam że wiele słyszałem dowiedziałem się o tych elitach i ich głupocie to nigdy nie sądziłbym co widziałem w tym snie że ich debilizm głupota ignorancja jest aż tak wielka i że pozwolili bez ruszenia palcem pchać się ludzkość dalej tą drogą do samodestrukcji i z powodu tego debilizmu aż samemu tego nie widzieć .Przecież nawet w podstawówce uczy sie że są przyczyny i skutki ,że „gdy uderzysz w stół to nożyce sie odezwą”. Nie uwierzyłbym gdybym nie widział nie uwierzyłbym że takie matoły dostały sie na pozycje rządzenia ludzkością jak nie uwierzyłbym że kulawy wygrałby mistrzowstwa świata w sprincie. Ale wierzę bo widziałem… przecierając oczy łapiąc sie za głowe ze zdumienia ale jednak.W tym śnie byli tylko nieodpowiedzialnymi naiwnymi dziećmi które zmarnowały całą szansę nie widząc tego co powinny zobaczyć na takich pozycjach na czas… nieodrabiając lekcji na czas… 

Jeśli to prawda to jeśli nie dla ludzi to niech zróbią to chociaż dla swoich własnych dzieci chyba że ich też okradają z kasy i mają za niewolnicze bydło a jak mówią prawdę to biją i uciszają… niech dla tych dzieci może sie zastanowią a potem dla tych dzieci podejmą kroki działania i co najważniejsze…NIECH MOŻE TYM RAZEM ZROBIĄ TO NA CZAS. MOŻE NA CZAS DADZĄ LUDZKOŚCI SZANSE ROZCINAJĄC WIĘZY JAKIE IM NARZUCAJĄ A WIELU SIE NABIERA. MOŻE NA CZAS ZROZUMIEJA ŻE ZMIENIĆ BIEG RZECZY(ODMIENIĆ KARME ŚWIATOWĄ CAŁEJ LUDZKOŚCI) MOŻNA TYLKO ZMIENIAJĄĆ DUCHOWE PRZYCZYNY W CAŁEJ LUDZKOŚCI WIĘC JAKIMKOLWIEK OŚLEPIANIEM INNYCH A ZACHOWUJĄC DLA SIEBIE WIEDZĘ WBIJAJĄ SOBIE NÓŻ W PLECY BO ZAPŁATA DOTKNIE I ICH BO DOTKNIE ŚWIAT NA KTÓRYM ŻYJĄ.

Do ludzkości dotarło to po pokazaniu się miesiąc przed pewnej gwiazdy i cały świat z zapartym tchem to obserwował bo działy sie ogromne rzeczy i nikt już nie zaprzeczał że są to wyjątkowe czasy (poza tymi elitami które w tym śnie utrudniały to zszokowane niemogąc uwierzyć aż do samego końca gdy znikneły same pochłonięte przez tą zapłate razem z wieloma).Była to jakąś zapowiedziana gwiazda indian Hopi jakaś niebieska .!!!i własnie po surfowaniu na necie kopiuje fragment jaki WYNALAZŁEM o przepowiedni Hopi’ch xD SZOK sam sie szokuje po tej akcji z paleniem promieni i tą gwiazdą…
Przepowiednia Indian Hopi Blue star prohpecy http://www.youtube.com/watch?v=ScKyds-IINc
„Kiedy na niebie pojawi sie Niebieska Gwiazda – Kachina – rozpocznie się piąty świat.To będzie dzień oczyszczenia(…) cd. w linku !!!
WTF chciałoby sie rzec :D
(może to niepoważne ale troche humoru nie zaszkodzi :P)

I cóż jest ratunkiem? Nie ma chyba innego poza DUCHOWOŚCIĄ.PO PROSTU NIE MOŻE BYĆ DOBRZE JEŚLI ŚWIATOWA KARMA nie zostanie odwrócona.Jeśli przyczyny sie nie zmienia i DADZĄ INNE SKUTKI, bo po odrobieniu lekcji zrozumieniu błędów Bóg w swym miłosierdziu na pewno odpuści powrót naszej własnej karmy(ludzkości) albo ją zmniejszy.

Ludzkość w dzisiejszym obrazie nie przetrwa (i na pewno nie cała)
jeśli „spłonie wszelka trawa” (-Objawienie Św.Jana)
jeśli zawalą się góry od przebiegunowania
jesli wody zaleją wszelkie lądy lub większość
jeśli burze magnetyczne/słoneczne(szczegóły w tym polu u astronomów prosze) i promieniowanie będą palić ludzi plony rosliny zwierzęta i niszczyć wszystkie urządzenia
jeśli gdzieś istnieje ta planeta czy toida która uderzy w ziemie (zwana przez niektórych Nibiru chociaż tego akurat nie widziałem ale pewne rzeczy zobaczyłem dopiero w tym snie a we wczesniejszych nie wiec to temu nie przeczy)

Poprzez materie tego uniknąć sie nie da(na pewno całkowicie) nie ma takiej technologii zreszta głupotą sądzić byłoby że ktoś mógłby zatrzymać karme-zwrot zapłaty jeśli Bóg chce ją wypłacić.Głupotą jest sądzić że można więc zatrzymać Boga.
Także że karma wypłacając będzie niesprawiedliwa i w schronach gdzie schowaja sie niesprawiedliwi unikna tej zapłaty.Niesprawiedliwy niech uniknie złych skutków konsekwencji poprzez zmiane przyczyn w sobie.Niech to będzie jego zabezpieczeniem.

Możemy to zatrzymac lub zmiejszyć tylko poprzez narzędzia duchowe. Tylko poprzez zmiane przyczyn .Tylko wtedy przyjdą inne skutki.

Nie był to mój pierwszy katastroficzny sen dotyczący świata. I tak jak czuje że sen jest proroczy tak czuje że właśnie 2012 jest tą datą gdzie będzie sie to rozstrzygać i jeśli ludzkość nadal w większym stopniu nie zmieni drogi to sie stanie.Dlatego pisze ten post by coś gdzieś obudzić gdzieś dotrzeć dać szanse.Aby ludzkość przebudziła się i zmieniła ta drogę.

Bo wiem że to coś nie musi sie stać… że to efekt jaki da droga jaką idzie ludzkość teraz i choć już jesteśmy spóźnieni da sie jeszcze wiele zmienić albo zmniejszyć. I wierze że nawet uniknąć bo wierze że Niebo gdy zrozumiemy i odrobimy lekcje daruje nam to albo nawet jeśli nie da sie uniknąć całkiem to chociaż daruje po części.

DO HOLERY JASNEJ Z CAŁEGO ŚWIATA NAPŁYWAJĄ PRZEKAZY OSTRZEŻENIA PRZEBUDŹCIE SIE I ZMIEŃCIE albo spełnią się słowa Jezusa i wyniszczycie się sami.
„Jeśli nie odwrócicie się od swoich grzechów, wszyscy umrzecie podobnie”- Jezus
Łk 13,3-4

Jak to napisałem w innym temacie:
I bezlitosnym faktem jest że rzeczy mają swoje konsekwencje.Że to co zasiejesz to zbierzesz.Wcześniej czy później. Nie zawsze przychodzi to od razu gdyż Bóg daje ci czas i daje ci szanse ,ale złe konwekwencje staną wcześniej czy później u bram twojego życia i bram ludzkości.

„I Jezus podał taki przykład: „Pewien człowiek zasadził drzewo figowe w swej winnicy. I przyszedł szukać owocu, ale nic nie znalazł. Powiedział więc człowiekowi, który zajmował się winnicą:
No i proszę, od trzech lat przychodzę, szukając owoców na tym drzewie figowym – i nic nie znajduję. Zetnij je – po co ma rosnąć i wyjaławiać glebę? Lecz on odrzekł: Panie, zostaw je jeszcze na rok. Okopię je, położę nawóz może wyda owoc. JEŚLI ZAOWOCUJE W PRZYSZŁYM ROKU, TO DOSKONALE, A JEŚLI NIE, WTEDY KAŻESZ JE ŚCIĄĆ”-Jezus
Łk 13,4-9
„Jeśli nie odwrócicie się od swoich grzechów, wszyscy umrzecie podobnie”- Jezus
Łk 13,3-4
(niosąc krzyż)”Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi! Bo jeśli z zielonym drzewem to czynią, cóż się stanie z suchym?»”
Łk 23,27-28.31

Zmieńcie swoje serca myśli i wzrastajcie w duszy jak najszybciej i jak najwyżej możecie (bo czasu jest niewiele).
Do wielu narzędzi odsyłam w innych postach dając wiedzę wyższych ode mnie wiec tych którzy wiedzą jeszcze „wyżej” „lepiej”.Wniebowstąpionych Mistrzów.

Aha i JEŚLI RZECZYWIŚCIE TO PRAWDA(a czuje w sercu że tak) I JEST SZANSA ŻE PO ODKOPANIU WDG INSTRUKCJI TEGO GROBOWCA W OKOLICACH WIELKIEJ PIRAMIDY W EGIPCIE DA SIE URUCHOMIĆ POŁĄCZONY Z INNYMI PIRAMIDAMI SYSTEM ENERGETYCZNY I URUCHOMIĆ OCHRONĘ ENERGETYCZNĄ ZIEMI PRZED PRZYNAJMIEJ CZĘŚCIĄ TYCH KATAKLIZMÓW(jeśli musiałyby nadejść klucz jest w nas) TO K**CZE CHYBA NAJWYŻSZY CZAS TO ODKOPAĆ DO HOLER*CI JASNEJ I SPRÓBOWAĆ. Pisze tu o tych pojawiajacych sie informacjach na temat tego systemu energetycznego i jego uaktywnieniu.

Dodam że w moim zyciu 10tki razy sprawdzały sie moje sny gdy nie odmieniałem biegu rzeczy.Więc nie jest to w stylu „miałem ciekawy sen” ,ale jest to właśnie „sen proroczy”(jak go nazywam,pokazuje dany bieg przyszłości na dzień dzisiejszy z danymi przyczynami i działaniami) który nie zdarza sie pierwszy raz i których skuteczność już była udowadniana…
Poszukującyprawdy (forum davidicke.pl)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „2012 SEN PROROCZY – zmieńmy bieg wydarzeń! (Poszukującyprawdy)

 1. Click on the hyperlink under to read consumer reviews of the Internets prime ranked fat burners, together with New Physique New Life,
  Burn the Fat, Eat Stop Eat and more. Phen375 not only controls your appetite, it also
  helps you preserve a high level of energy to make you burn more calories.
  The possible side effects of Phen375 are a change in
  stool consistency and dizziness.

 2. It is important to be able to come up a good headline to your post.

  Today there are hundreds of social media websites like Facebook, You –
  Tube, Twitter and Digg, each of which caters to a multitude of different and
  overlapping audiences. But, measuring tools for marketing can be a daunting task.

 3. Nichol pisze:

  In considering the various types of collateral
  against them, should take into account your lifestyle and personal
  needs. While this makes installation fairly simple,
  the unit must become part of your home dcor as it must be
  installed in a central location and will be visible.

  You’ll be able that somewhere on the way, your computer will become acting up and you should think it is really a virus, when in fact it will be a problem together with software compatibility because of recent upgrade.

 4. Cameron pisze:

  Draw a rough outline of the yard and house, indicating entrances, driveways, sheds,
  etc. Blooming vines can also be used to create interest.
  The garden landscapes are important for beautifying environment.

 5. On top of that, the best landscape design companies Memphis will always have a good
  track record of offering high quality services to their clients.
  Home Garden Expert Course: 100 hours, 8 lessons, AUD $627 within Australia and AUD $570 outside Australia.
  If you plan to landscape your entire yard, do not draw any existing trees or
  bushes on your base design.

 6. Sagana pisze:

  Natura jest wszystkim. Nie ma nic większego ponad jej siłę. Ona jest pełna Boga. Jego ewolucją.
  Bez tej wiedzy nigdy nie doświadczyć Nadświadomości nowej ery.

  Możesz przyczynić się do problemów związanych z energią swojego świata. A jeśli wszyscy są jednością, więc?
  Cokolwiek robisz, zakładasz czy myślisz i co myślisz, odzwierciedla się z powrotem do Świadomości,
  uderza ponownie w umysłach wszystkich ludzi na całym świecie.

  Nigdy nie będziesz widziałeś lub wiedział kim jesteś, zanim nie przejmiesz odpowiedzialności za to co myślisz. Tylko wtedy, gdy spojrzysz odważnie w siebie…odkryjesz… Ciebie.

  Więc Tu i Teraz Energia Miłości…Jesteśmy Miłością i nie poddamy się… NIKOMU …pozdrawiam sercem

 7. OK dodałbym tylko, że ciemna strona mocy istnieje tak czy siak, czy nam sie to podoba czy nie. Zamknięcie na to oczu nie jest rozwiązaniem. Ale naprawdę staram się na mojej stronie zachować równowagę i umiar w dozowaniu info o NWO i iluminatach jak i wielu pozytywach. Trzymajcie się ciepło!:)

 8. kasia pisze:

  Tylko małe sprostowanie:
  Ja ze strachem też sobie nieźle radzę, ale od dawna nad tym pracuję. Nie kazdy może to o sobie powiedziec, a wizje apokaliptyczne niezmiennie wywołują niepokój i na siłe nie da się temu zaprzeczyć.
  Co do ignorowania strachu, to chodzi mi o to, by zdać sobie sprawę że choć jest, nie jest on nami (jak i zresztą żadna myśl – to przejawy Ego i medytujący w ciszy na pewno wiedzą o czym piszę) i wg mnie zamiast się z nim mierzyć (czyli walczyć) chyba lepiej go przepuścić. Niech sobie wraca do nadawcy:).
  Mamy bardzo różne podejście do tematu przygotowania do transformacji. Każdy ma swoją drogę i to co dla mnie niezrozumiałe (np poświęcanie takiej ilości energi na iluminatów) dla Ciebie jak widzę nie jest problemem. Ale to chyba dobrze skoro tak już jest. Pozdrawiam z Miłością (przynajmniej ważność tej Energii na pewno łączy nasze poglądy :)). Kasia

 9. Poza tym jestem chyba ostatnia osobą która ma zamiar wzbudzać strach u kogokolwiek:) Czy na moim blogu jest strach? naprawdę?:) To chyba jakies nieporozumienie., Poza tym – to jest tylko informacja. Strach – emocje – sami doczepiamy do tego. Jeśli się czegoś boimy świadczy to o nas, a nie o tej informacji, bo ona jest neutralna.

  A ja nie widzę nic strasznego w tym śnie. Na Ziemi może dziać się sporo i wcale nie musi być różowo i pięknie podczas transformacji. Ale ja nie czuję strachu. Co ma być to będzie, bo musi być

  STRACHU NIE MOZNA IGNOROWAĆ – to jest upychanie czegoś do podświadomości. Uważam, że to świadczy jedynie o problemie w nas samych, trzeba się zn im zmierzyć iz astanowić się czemu coś wywołuje u mnie strach

  Dlaczego ktoś może bać się tego opisu? Nie wiem doprawdy. Niech on sam się nad tym zastanowi. Niekórzy boją się śmierci – to znaczy, że ona jest straszna i nie można o niej rozmawiać? Aleź skąd. Brak wiedzy, strach, niezrozumienie – strach i tyle…

  Pozdrawiam

 10. HALO: To nie mój sen:) To sen mojego znajomego. Uważam, że rzeczywistość jest kreowana tu i teraz a więc sny jesli nawet są prorocze, to są tylko stanem na TERAZ, a ten jest zmienialny. To jest tylko w zasadzie jako ciekawotska.

 11. kasia pisze:

  Witaj Mikołaju, no chcąc nie chcąc znów zajrzałam tu na stronkę i znów mam coś co musze Ci powiedzieć. 🙂
  Otóż znając zapewne podstawowe zasady manifestowania się materii wiesz, że zdarza sie to czego się spodziewamy. Nic innego nie może zaistnieć.
  I właśnie dlatego dziwię się, że mając podobne sny postanowiłeś się nimi podzielić. Ja zdaje sobie sprawę, że w założeniu chcesz spowodować żeby ludzie się obudzili, ale w zasadzie działasz wzbudzając strach. Te opisy są bardzo realistyczne i w każdym kto to czyta od razu powodują wyraźne obrazy okraszone lękiem. To przecież pułapka!!!
  Proszę zastanów się, czy pod dobrymi intencjami nie działasz na szkodę ludzi. To co opisujesz daje gotową wizualizację!!! Czy na pewno Twoje wizje pochodzą od Światła w Tobie. Światło z założenia nie może wysyłać niczego tak niepokojącego (nie wierzę również, że Apokalipsa Św Jana pochodzi od słów Jezusa i chyba nie jestem w tym sama). Pamiętaj, że jesteś osobą, na którą na pewno bardzo chcą wpływać nie tylko Istoty Światła. Jesteś przecież Wojownikiem Światła. Nie wiem czy umiesz się przed tym złem chronić… Ja wychodzę z założenia, że po wibracjach tego co czytam mogę poznać skąd to pochodzi. Jeśli czuję niepokój, to coś jest nie tak. Oczywiście to dotyczy mojej rzeczywistości i nie zamierzam na siłę przekonywac wszystkich, że jestem nieomylna.
  Wiem, że czytając teraz moje słowa zapewne od razu przychodzą Ci wytlumaczenia dotyczące tego zarzutu (że przecież pod koniec piszesz, że nie musi się tak stać, że teraz trzeba duchowo itp), ale spójrz na to od mojej strony. Strach to strach i dobrze go ignorować i zobaczyć przez czystość swojego serca to co możesz zrobić żeby było jak najlepiej. W ciszy, a nie w lęku i z obawy przed karą.
  Od lat znamy różne apokaliptyczne wizje z przestrogą, że tak się stanie jeśli czegoś nie zrobimy i jak na razie to nie podziałało, prawda? Bo po prostu nie tędy droga.
  Strach napędza strach, a ten prowadzi do złych wyobrażeń z którymi musimy walczyć, żeby się nie bać. I w ten sposób znów walczymy zamiast wzrastać w spokoju i Miłości. Sam próbujesz wytłumaczyć wielu osobom, że źle robią (np „aferka” z cenzurą), więc proszę Cię przemyśl to co piszę. I pamiętaj, że wiem iz jesteś pewien, że przyświeca Ci szczytny cel. I dlatego Cię nie osądzam, tylko próbuję sprawić żebyś obejrzał to z innej strony.
  Gdybyśmy wszyscy naraz zobaczyli w wyobrażeniach piękną pełną harmonii przyszłość jak z bajki, to niemal od razu stałoby się to bardzo prawdopodobną perspektywą. Tak to działa.
  Dodajac do tego teorie dotyczące różnych linii czasowych, można założyć, że piękny czas zawsze będzie dostępny dla tych którzy sie go spodziewają, a nie tych którzy walczą ze strachem przed kolejną wizją kogoś komu pewnie ufają. To mój punkt widzenia i mam nadzieję, że wielu innych też. I jeszcze dodam, że nie chodzi mi o to żeby siedzieć na tyłku i czekać aż ktokolwiek za nas wykona pracę. Że pojawią sie dobrzy kosmici i po sprawie itp. Chodzi o to by wykonać pracę duchową i piękną wizualizację w jedności z ogólnym dobrem i w służbie innym. W spokoju i bez strachu.
  Niech będzie jak najwięcej tych którzy pieknymi wizjami zasilą takie właśnie prawdopodobieńtwo przyszłości:). To moje marzenie.
  Przemyśl to, proszę. Nie miej mi za złe, że piszę coś, co zapewne nie jest Ci miłe. Nie jest moim celem Cię ranić. Ja też jestem Wojownikiem Światła :). Z Miłością. Kasia.

 12. Ulanema pisze:

  Dużo emocji

  dziwisz się, że tacy ludzie są u władzy, a kto ich wybiera??? Ja wie, że wybór jest delikatnie mówiąc średni, ale z doświadczenia wiem, że ludzie uważają, ze pójście na wybory to jest ich święty obowiązek (rozumiem, ze tak zostali zakodowani przez media kościół itd….), ale tkwią w tym z uporem. Po drugie żyjemy w demokracji, gdzie większość decyduje o losach mniejszości. Jest taki współczynnik 80% do 20% (i to podobno optymistyczny) w którym 20% stanowią ludzie inteligentni, światli, którym się chce i nie godzą sie na ubezwłasnowolnienie, oraz widzą absurdy otaczającej rzeczywistości. Ale to nie oni mogą wpłynąć na cokolwiek w demokracji. Mogą tylko uprawiać swój ogródek w trudzie i znoju do końca swych dni.
  Natomiast „Elity” tzw wierzą ze są nieśmiertelne. Naprawdę w to wierzą

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s