Rok 2012 i Nowy Porządek Świata

Globalna masoneria od lat nie radzi sobie z bezpieczeństwem i bankowością na Świecie. Cykl jaki ma się rozpocząć już od 2012 rok za pomocą zjawisk kosmicznych ma pomóc w zmianie systemu na Nowy Porządek Świata. Projekt NPŚ obejmuje mnóstwo ofiar. Dochodząc do sedna sprawy odkrywamy cały projekt właśnie teraz iż jest to najlepszy moment aby zwykli ludzie doznali olśnienia.
To że w 2012 roku nasz układ słoneczny przejedzie przez galaktyczny równik to wiadoma sprawa i nie wyklucza się iż tak jak na ziemi z jednej strony dzięki biegunom kreci się woda w lewą lub prawą stronę spadając w zlew, tak i może stać się z ziemią w centrum równika galaktycznego. Ale nie to jest najważniejsze. Organizacje „Nowego Porządku Świata” przygotowują się do wykorzystania tego fenomenu sił kosmicznych na zaspokojenie swoich potrzeb. Wcześniej publikowaliśmy artykuł o tzw. meteorycie ognistym po jakim nie zostały żadne ślady. Jeżeli stwierdzając fakty i doniesienia świadków z Kolumbii, dowiemy się że to była kula ognia, a nie żaden meteoryt. Taka kula jest możliwa do stworzenia w Jonosferze wyższej. Jeżeli nadejdzie 2012 rok i zacznie się coś dziać z planetą, to niewygodne Państwa i społeczeństwa dla „Nowego Porządku Świata” będą niszczone za pomocą wyżej wymienionej kuli ognia lub zjawisk pochodzących od urządzeń HAARP. Jako że 65% planety to ludzie wierzący więc łatwiej będzie wbić im do głowy iż te kule ognia to dar od Boga. Jak też dowiedzieliśmy się kościół także jest w Masonerii o czym świadczą wcześniejsze nasze materiały przygotowane dla Państwa. Sprawa jest na tyle poważna, że można ująć ją słowami „Koniec Świata jakiego znaliśmy do tej pory”.
NPŚ zrobi wszystko aby zredukować populację ludzką z którą system finansowy sobie już nie radzi, a cały świat pogrąża się w finansowe długi. Dla NPŚ jest najlepszym rozwiązaniem wykorzystanie roku 2012 do rewitalizacji świata wspomagając oprócz tego co będzie się działo z ziemią, swoimi technikami (broniami). Tak czy owak, ludzie są w potwornym niebezpieczeństwie z jednej strony że historia zatacza krąg, a z drugiej strony że wykorzystując okazję NPŚ planuje masowe zagrożenie dla rasy ludzkiej.
Szukając wyjaśnień w apokalipsie św. Jana i przepowiedniach Nostradamusa doczytujemy się faktu iż „A czwarty anioł będzie miał moc palenia ludzi żarem” co świadczy o tym, że próby broni na sferach jonosfery w swoim finale rozwalą cały system sfer jonosferycznych, co sprawi rozszczepienie ozonu, który chroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.
* Poprzesz ujawnienie tych informacji projekt NPŚ może znowu zostać zrealizowany po kilku, a nawet po kilkunastu latach. Miejmy nadzieję, że wogóle jego nie zrealizują.
—————————————————————————————————————————–
Uwaga! Czy wiesz, że działające na świecie firmy i instytucje mają tyle pieniędzy, że 7.000.000.000 społeczeństwo ludzkie jakie zaludnia tę Ziemię, miało by na głowę ok. 300.000 PLN miesięcznie.
Teraz zadaj sobie pytanie, czy wolisz zarabiac miesięcznie 300.000 PLN robiąc to co teraz (pracując jak dotąd) czy wolisz nadal zarabiać marne grosze bojąc się, że nie wystarczy Ci do kolejnej wypłaty.
2.100.000.000.000.000 PLN => Cała gospodarka światowa ma około 100.000.000.000.000.000 PLN 🙂
Nie dajmy się wyzyskiwać i wszyscy stawiając opór globalnemu Nowemu Porządkowi Świata stawajmy się milionerami 🙂
(Źródło: http://efakta.w.interia.pl)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Rok 2012 i Nowy Porządek Świata

 1. bartoszjedi pisze:

  NPŚ jest nieunikniony Iluminaci dążą do tego od 200 lat.
  My możemy go tylko opuźnić albo zniwelować, za dużo krajów i wpływowych osób
  zostało w to wciągnięte. Gdyby nie Jan Paweł II to już w całości przejeli by Watykan.

 2. Olosz pisze:

  Problem w tym, że nie ma jak żyć poza systemem.
  Nie istniejąc w systemie nie istnieje w rzeczywistości. Wystarczy sprawdzić jak się mają ludzie bez pracy czy bez grosza, są na marginesie społecznym…
  Miło się czyta takie teksty ale rano trzeba dzieciaki ubrać, mieć coś do zjedzenia, mieć czas na książkę, na spłatę czynszu, na opłacenie edukacji, na opłacenie internetu.
  Bzdury…

 3. Wrzucic to na demotywatory !W pisze:

  działające na świecie firmy i instytucje mają tyle pieniędzy, że 7.000.000.000 społeczeństwo ludzkie jakie zaludnia tę Ziemię, miało by na głowę ok. 300.000 PLN miesięcznie.

 4. Wrzucic to na demotywatory !W pisze:

  trzeba to wrzucic na demotywatory

 5. NPŚ – Nowy Porządek Świata….

 6. Alfa pisze:

  NPŚ ? Co znaczy ten skrót i kto go wymyślił ?

 7. Ulanema pisze:

  OK. Wiemy co się dzieje. Natomiast mam pytanie do cytatu:

  „Teraz zadaj sobie pytanie, czy wolisz zarabiac miesięcznie 300.000 PLN robiąc to co teraz (pracując jak dotąd) czy wolisz nadal zarabiać marne grosze bojąc się, że nie wystarczy Ci do kolejnej wypłaty.
  2.100.000.000.000.000 PLN => Cała gospodarka światowa ma około 100.000.000.000.000.000 PLN 🙂
  Nie dajmy się wyzyskiwać i wszyscy stawiając opór globalnemu Nowemu Porządkowi Świata stawajmy się milionerami :)”

  To znaczy co możemy i mamy robić?? Bo ja nie wiem, chociaż jestem inteligentna, kreatywna i wydaje mi się, że mam kontakt ze wszechświatem. Czy ktoś ma na to pomysł?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s