Modlitwa dla Japonii – List od dr Masaru Emoto

Do wszystkich ludzi na całym świecie:

Proszę wysłać swoje modlitwy miłości i wdzięczności do wody w elektrowni atomowej w Fukushima, Japonia.

Przez ogromne trzęsienia ziemi (wielkości 9) i niewyobrażalnie wielkie tsunami, zginęło ponad 10.000 osób, i nadal ginie … nawet teraz … Od katastrofy minęło 16 dni. Najgorsze jest to, że woda w reaktorach Fukushima zaczęła przeciekać, i zanieczyszcza morze, powietrze i cząsteczki wody na otaczających je terenach.
Ludzka mądrość nie była w stanie zrobić wiele, aby rozwiązać ten problem, tylko stara się ochłodzić materiały promieniotwórcze w reaktorach.
Czy naprawdę nic innego nie można zrobić?
Myślę, że można. Podczas ponad dwudziestoletnich badań Hado, pomiaru i technologii wody, fotografując kryształy wody, byłem świadkiem, że woda może po otrzymaniu czystej wibracji człowieka zmienić swoją strukturę za pomocą modlitwy i to nie ważne, jak daleko ta woda jest.
Formuła Energi Alberta Einsteina E = MC2 naprawdę oznacza, że zużycie energii = liczba osób i świadomości ludzi.
Teraz jest czas, aby zrozumieć prawdziwe znaczenie tego faktu. Weź udział w ceremonii modlitwy, jako współobywateli planety Ziemia. Proszę wszystkich ludzi, nie tylko w Japonii, ale na całym świecie, by pomogli nam znaleźć wyjście z kryzysu planety!
Procedura modlitwy jest następująca:
Dzień i godzina:
31 marca 2011 (czwartek)
12:00 w każdej strefie czasowej
Proszę powiedzieć następujące zdanie:
„Wodo z Fukushima,
Przykro nam, że tak cierpisz.
Wybacz nam. Dziękujemy, kochamy cię „.
Proszę powiedzieć te słowa na głos lub w myślach. Można je powtórzyć trzy razy, trzymając swoje ręce w pozycji modlitwy.
Dziękuję bardzo z całego serca.
Z miłością i wdzięcznością,
Masaru Emoto
Wysłannik wody
http://emotopeaceproject.blogspot.com/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Modlitwa dla Japonii – List od dr Masaru Emoto

 1. aqua pisze:

  mówmy do tej wody z Fukushima, jak do żywego stworzenia, które przez nas cierpi, a my czujemy żal z tego powodu i chcielibyśmy to zmienić, naprawić, uleczyć – przecież to ludzie wybudowali elektrownie atomowe nad którymi nie do końca potrafią zapanować

 2. Sabrina pisze:

  Kochani wypowiadajcie tą modlitwę z uczuciem miłości i wdzięczności, wówczas wszystko będzie ok:-)

 3. Sabrina pisze:

  Racja, niestety racja.

 4. aqua pisze:

  ponieważ woda jest nośnikiem emocji i reaguje na emocje, od razu „wyczuwa” obłudę, fałsz i nieczyste intencje lub inne negatywne emocje towarzyszące takiej afirmacji, np. emocję strachu przed jej radioaktywnością, intencje podejmowania takiej modliwy tylko poprzez strach i chęci szukania ratunku dla siebie, po prostu zareaguje też na egoizm i wyczuje nieszczerość intencji, a zatem jeżeli ludzie naprawdę nie czują tego o co się modlą, a towarzyszy temu strach przed wodą z Fukushima, to moim zdaniem lepiej aby tego nie robili ponieważ taka modlitwa przekaże wodzie z Fukushima nie miłość i prośbę o wybaczenie, a tylko ich lęk i obawy

 5. aqua pisze:

  Aby to miało sens : nie słowa wypowiadana w różnych językach działają na wodę, tylko emocje, woda jest nośnikiem emocji. Ludziom afirmującym do wody z Fukushima NAPRAWDĘ powinno być przykro , ich prośba o wybaczenie powinna być szczera, a słowa o miłości do wody prawdziwe. Łatwiej jest w sobie wywołać takie emocje gdy ma się świadomość, że każdy człowiek składa się w ok. 70% z wody, a woda z Fukushima weszła w obieg naszej planety i może być wszędzie: w powietrzu jako para wodna, w glebie tam gdzie spadnie z deszczem, w wodach rzek i oceanów, w ludziach, roślinach i zwierzętach… bo czy tak naprawdę jest to afirmacja do życia, które jest niemożliwe bez żywej wody

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s