Powiedzmy „NIE” fabrykom śmierci

Czy wiecie, że dla zaspokojenia swoich smakowych przyzwyczajeń ludzie zabijają rocznie 36 miliardów zwierząt?!! Czy zdajecie sobie sprawę jak bardzo obciąża to całą planetę? Nie tylko pod względem duchowym. Taka gigantyczna krwawa hekatomba ma również tragiczny wpływ na cały ekosystem.
I po cóż, to wszystko? Z powodu nie mających żadnych racjonalnych przesłanek żywieniowych nałogów? Przyzwyczajeń, które napełniają szpitale pojękującą i schorowaną populacją?
Wszystkim, którzy zdecydowali się zmienić swój sposób odżywiania na lekki, czysty i zdrowy oraz wszystkim, którzy dopiero się z tym zamiarem noszą, polecamy książki polskiego autora, lekarza medycyny Tomasza Nocunia (link).
Dieta wegetariańska prosta i zdrowa
Kuchnia wegetariańska prosta i zdrowa
Lepsze zdrowie dla każdej kobiety – praktyczny poradnik dla kobiet i mężczyzn, którzy je kochają.
Są to książki napisane z głęboką, praktyczną wiedzą i z wielkim sercem. Mamy nadzieję, że ten pełen empatii przekaz natchnie Was wieloma inspiracjami.

Michał Papierski

(Fioletowy Płomień)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdrowie i żywienie, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Powiedzmy „NIE” fabrykom śmierci

  1. Asia pisze:

    Również polecam. Pół roku temu, po obejrzeniu całego filmu (naprawdę ciężko jest dotrwać do ostatnich scen) przeszłam na wegetarianizm. Żałuję, że nie dotarło to do mnie wcześniej, ale też cieszę się, że dotarło w ogóle. Od tamtej pory wiele zmieniło się w moim życiu a moja świadomość ciągle się otwiera 🙂 Pozdrawiam

  2. Chowek pisze:

    Polecam film o nazwie Earthlings który można znaleźć na yt. Film jest poświęcony temu w jaki sposób zwierzęta są traktowane w tych czasach przez ludzi i w jaki brutalny sposób są eksterminowane.Lecz od razu ostrzegam że nie jest to film dla ludzi o słabych nerwach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s