Bashar o strachu w czasach przemiany

To, że na świecie wydarzenia strasznie przyspieszają nie trzeba już udowadniać chyba nikomu i nie ważne, czy ten ktoś uznaje kalendarz Majów z informacją o dwudziestokrotnym przyspieszeniu odczuwania czasu. Dzieje się wiele, a dziać się będzie jeszcze więcej. Coraz większe masy ludzi wpadać będzie w panikę i odczuwać strach. Jak sobie z tym poradzić?
Poniżej przekaz Bashara z 20 marca 2010 odnośnie strachu i jego roli w obecnych przemianach channelowany przez Darryl Anka ( ze strony http://www.schodamidonieba.pl/):

PYTAJĄCY: Z której gęstości mówisz do nas Bashar?
BASHAR: My się przenosimy z 4ej gęstości do 5ej gęstości, tak jak wy się przenosicie z 3ej gęstości do 4ej. Wspinamy się po tej samej drabinie.
Czy wspinamy się w tym samym czasie?
Do pewnego stopnia tak, jesteśmy  powiązani. Jesteśmy w triadzie stworzonej przez nasz świat, wasz świat i pewne poziomy świata w rejonie Syrisza i rzecz w tym, że wszyscy razem się wspinamy jako triada.
To dlatego tu jesteś, by nam pomóc?
Tak. I wy też tu jesteście żeby nam pomóc.
Co możesz powiedzieć o coraz silniejszym lęku, który opanowuje nasze dzisiejsze społeczeństwo. Czy jest w tym jakiś przekaz?
Chcemy powiedzieć, że możecie to doświadczenie lęku użyć na różne sposoby. Możecie się nim pokierować tak, by wejść w takie wibracje, które pozwolą wam doświadczyć strachu przed rzeczywistością, a możecie też dzięki temu lękowi przenieść się w taką częstotliwość, która pozwoli wam się skontaktować ze wiedzą o tym, kim jesteście – poprzez jednoznaczny przykład tego, czym nie jesteście. Czasami wy ludzie musicie zobaczyć wyraźniej, czym nie jesteście po to , by zrozumieć czym jesteście. Tak więc powodem dla którego cały ten strach, przemoc i negatywne energie są wyciągnięte na wierzch jest to, by je rzucić na stół i móc świadomie sobie powiedzieć, czy to jest to czego chcecie, czy też nie. Tak lub nie. Po to, byście zobaczyli wyraźnie co wam odpowiada a co nie. I żebyście dokonali wyboru w zgodzie z tą wiedzą. Taka jest nasza rada, co zrobić ze strachem. Strach jest po prostu posłańcem, który puka do waszych drzwi i woła HEJ! MASZ JAKIŚ SYSTEM PRZEKONAŃ, KTÓRY NIE JEST ZHARMONIZOWANY Z TWOIM PRAWDZIWYM JA. WIĘC GO ZHARMONIZUJ. Bo strach jest przecież twoją własną energią. Twoją własną energią, która została wrzucona i przefiltrowana przez twój system przekonań, który nie rezonuje z twoim prawdziwym JA. Strach jest twoim przyjacielem, który ci mówi – rozsynchronizowałeś się, weź to i skoryguj. Dlatego odczuwasz tę energię jako strach a nie jako radość. Tak więc dzięki temu, że czujesz strach, możesz odnaleźć ten system przekonań, który go generuje, zmienić go tak, by był zharmonizowany z twoim prawdziwym JA i wtedy przetransformujesz swój strach w radość. Bo to jest ta sama energia. Pracujesz zawsze tylko z jedną energią. Masz tylko jedną energię. Jesteś tylko jedną energią. Czy to dla ciebie jest jasne?
Tak.
Czy to ci pomogło zrozumieć?
Tak.
Dziękuję.
Dziękuję.
Czy nie będzie dla nas lepiej, jeżeli będziemy… Wiesz, toczy się UJAWNIENIE, żeby ludzie otworzyli swoją świadomość…
Tak.
Jest wiele strachu wokół tego tematu, bo wiesz, różne cywilizacje dookoła, rząd ma jakieś swoje plany…
Tak. I dlatego wam mówimy: WY DECYDUJECIE CO JEST DLA WAS PRAWDĄ I ZACZYNACIE WIBROWAĆ W ZGODZIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ, KTÓRĄ WYBIERACIE. NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA JAKIE KTOŚ MA INTENCJE W STOSUNKU DO WAS. WAŻNE JEST TYLKO TO CO WY W WASZYM WIBRACYJNYM STANIE BYTU WYBIERACIE JAKO DOŚWIADCZENIE I TO BĘDZIE MIAŁO ZASADNICZY WPŁYW NA WASZE ŻYCIE NIEZALEŻNIE OD TEGO, JAKIE INTENCJE BĘDZIE MIAŁ KTOKOLIWIEK W STOSUNKU DO WAS!
Czy więc nie było by właściwsze, byśmy po prostu pozwolili… byśmy po prostu byli i nie starali się wpływać…
Nie możecie nie wpływać. Ja nie mówię, że nie powinniście się zjednoczyć i podjąć działania, które będą dla was korzystne. Ja nie mówię, że nie możecie wspomagać innych. Ja nie mówię, że nie możecie rozpowszechniać informacji i rad dzięki którym inni być może będą mogli uczestniczyć w pozytywnej przemianie. To definitywnie nie jest tym co do was mówię. Nie mówię, że macie pozwolić ludziom wyjść i mordować. Nie o tym mówimy. Mówimy o tym, że jeżeli reprezentujesz ideę kogoś alternatywnego, kto jest pozytywnym, konstruktywnym i samostanowiącym o sobie samym, to bez względu na to, czy ktoś inny zamierza, czy też nie zamierza wpłynąć na twoje życie, to ten zamiar nie będzie skutkował w twoim życiu w żaden inny sposób niż ten, na który ty sam się zgodzisz.
Dziękuję.
Dziękuję.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Bashar o strachu w czasach przemiany

 1. wafel pisze:

  witam
  chcialem sie podzielic wszystkim co znalazlem o BASHAR bo wiem jak bardzo trudno jest cos znalesc.
  Zmienilo to moje zycie i wiem ze moze zmienic zycie kazdego jezeli tylko zechce:]
  torrent
  http://btjunkie.org/torrent/Bashar/423971efef6454c15571ca798de83536cded4651ffd8

  serwer hotfile
  http://hotfile.com/list/1868955/b583224

 2. ArO pisze:

  ” … jako ludzie, posiadacie moc wyboru, co pociąga za sobą zestrajanie się z wzorcami egzystencjalno-duchowymi i przyczynianie się w ten sposób do tworzenia dynamiki harmonii oraz braterskiej i solidarnej współpracy wpływającej korzystnie na całą zbiorowość ludzką, a nie tylko na mniejszość, jak to działo się dotychczas. Wpajano wam, że wasze życie zależy od zasad konstytucyjnych, politycznych i ekonomicznych, które w rzeczywistości są aparatem ucisku, eksploatacji oraz psychiczno-emocjonalnego i duchowego przymusu. Rządzące wami tajne siły są doskonale zorganizowane. Poprzez technologie, system finansowy i polityczny pragną was zniewalać i traktować jak maszyny produkcyjne służące do wytwarzania większej ilości bogactw. Chcą mieć pełną kontrolę nad ludzkimi oraz energetycznymi zasobami planety. Dążą to tego, abyście wierzyli, że bez nich nie możecie żyć ani też osiągać dobrobytu opartego na nienasyconej konsumpcji i niszczycielskiej eksploatacji środków oraz środowiska planety. Już prawie od wieku opracowywały i organizowały taki sposób rządzenia, który umożliwi wprowadzenie systemu Globalizacji, jako narzędzia pozwalającego zniewalać ludzi oraz usuwać konstytucyjne i duchowe prawa ludzkości.(…)
  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p92.htm

 3. kNd pisze:

  jeżeli Bashar ma rację to nie ma czegoś takiego jak pomyłka w kalendarzu ponieważ sam tworzysz rzeczywistość w której się znajdujesz swoją wibracją i wiarą więc zastanów się która alternatywną ziemię wybierasz gdyż wszytsko jest energią. Pozdrawiam 🙂

 4. Aver pisze:

  Owszem, interpretacja jest zła – ale twórców tej dezinformacji. Ciekawe, po co pisali o nie mającym nic do rzeczy kodeksie drezdeńskim. 🙂

 5. Łukasz pisze:

  ps. video z napisami …

 6. Łukasz pisze:

  „Pracujesz zawsze tylko z jedną energią. Masz tylko jedną energię. Jesteś tylko jedną energią. Czy to dla ciebie jest jasne?
  Tak.”
  „Mówimy o tym, że jeżeli reprezentujesz ideę kogoś alternatywnego, kto jest pozytywnym, konstruktywnym i samostanowiącym o sobie samym, to bez względu na to, czy ktoś inny zamierza, czy też nie zamierza wpłynąć na twoje życie, to ten zamiar nie będzie skutkował w twoim życiu w żaden inny sposób niż ten, na który ty sam się zgodzisz.”

  bardzo, bardzo, bardzo dobre,
  pozdrawiam 😀

 7. admin pisze:

  Warto też odnotować prawdopodobną złą interpretację kalendarza Majów
  http://www.rp.pl/artykul/2,629162.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s