Japonia i radioaktywna chmura – jaka jest prawdai co nam grozi?

CIA wysyła do Japonii USAID do zarządzania kampanią dezinformacyjną.

Kurt Nimmo, Prison planet.com
Obecnie mamy do czynienia z zatuszowywaniem zakresu i stopnia zagrożenia spowodowanego przez stapianie się rdzeni powiedział Yoichi Shimatsu, były redaktor Japońskiego Times Weekly. Pan Shimatsu pojawił się na CCTV, Chińskiej państwowej sieci telewizyjnej.
„Po spotkaniu na wysokim szczeblu z premierem Japonii agencje nie mają już prawa upubliczniać niezależnych raportów bez uzyskania wcześniejszej zgody z góry”, pisze Shimatsu.” Cenzura jest przeprowadzana zgodnie z Artykułem 15 ustawy o zagrożeniach”.
Shimatsu twierdzi, że Obama wysłał zespół z Białego Domu do konsultacji z rządem Naoto Kan. Zamiast wysyłania ekspertów z Departamentu Energii Jądrowej, Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia, przedstawiciele USAID zostali wysłani do rozpoczęcia kampanii dezinformacyjnej.
Od 1960, USAID (skrót od United States Agency for International Development) – utrzymuje bliskie stosunki z CIA, i funkcjonariuszami Agencji często realizującym akcje poza granicami w ramach USAID. Według autora Williama Bluma (Killing hope: U.S. military and CIA interventions since World War II, p. 142, 200, 234). Ścisły związek między USAID i CIA są również udokumentowane w dokumentach “family jewels” (patrz strony 607 do 613). CIA jest naturalnie zaniepokojona sytuacją wokół wojskowej bazy lotniczej Misawa Air Force Base w Prefekturze Iwate, dotkniętej trzęsieniem ziemi. „Misawa, jest sercem Amerykańskiego departamentu wojny elektronicznej i szpiegostwa w Azji Wschodniej poprzez flotę “P-3 Orion” i anten podsłuchowych typu ECHELON”, zauważa Shimatsu.
Ponadto, rząd jest zaniepokojony geopolitycznymi aspektami kryzysu, szczególnie w odniesieniu do regionalnych „wrogów” Phenianu, Pekinu i Moskwy. Zarówno Chiny, jak i Rosja zaoferowali pomoc co zostało niewątpliwie odebrane jako zagrożenie przez establishment polityczny w Stanach Zjednoczonych.
Pentagon ma swój interes w moderowaniu informacji przychodzących z Japonii. Poza rozległymi bazami wojskowymi w tym kraju od czasu zakończenia II wojny światowej, jeden z głównych graczy kompleksu militarno-industrialnego USA, Westinghouse, zajmuje się produkcją paliwa jądrowego w Tokai w prefekturze Ibaraki.
Westinghouse przejął kontrolę nad Japońską firmą Nuclear Fuel Industries Ltd – jedynym w kraju producentem paliwa dla reaktorów, chłodzonych wodą pod ciśnieniem – w 2009 roku.
Toshiba Westinghouse zamknęła elektrownię w piątek po trzęsieniu ziemi.
CIA poprzez USAID, uruchamia kampanię dezinformacyjną o skutkach trzęsienia ziemi w Japonii oraz problemów z elektrowniami jądrowymi z powodów geopolitycznych. Japończycy będą ostatecznie ofiarami tych działań, podobnie jak miliony innych ludzi, do których dotrze skażony pył z elektrowni jądrowych.
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/cia_wysyla_do_japonii,p1468039278?sid=7833
*************************************************
Jako ciekawostkę przypomnijmy jedną z kart z gry Illuminati Stevena Jacksona:

Czy mamy zatem do czynienia ze sztucznym wykreowaniem kryzysu? Czy USA za pomoca np. HAARP-a spowodowała kataklizm w rejonie elektrowni atomowych, by spowodować tego typu kryzys? A może zwyczajnie planeta się buntuje w związku ze zbliżaniem się do roku 2012…? Pytań wiele, ale nie odważmy się stawiać ostatecznych osądów…
Prawdopodobny kierunek radioaktywnej chmury:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Japonia i radioaktywna chmura – jaka jest prawdai co nam grozi?

  1. Ciekawe , czy po Czernobylu siano również zamęt. Dopiero po miesiącu prawda wyszła na jaw. Zresztą to tylko informacje. Polecam artykuł ze strony globalna świadomość: http://www.globalnaswiadomosc.com/fukshimaklamstwa.htm

  2. jurek pisze:

    Głupoty wypisujecie z tym skażeniem Europy. Podrużóję sobie akurat z licznikiem Geigera i nie widzę podwyzszonej radiajcji. Licznik jest ok, kalibrowałem w kopalni uranu w Kowarach:)))
    Sory, ale siejecie gorszy zamęt niż NWO.

  3. Czy cenzura wspomniana w tym wpisie odnosi się także do rzeczywistego zachowania ludzi w czasie kryzysu? Tzn pytam czy naprawdę jest zachowany spokój, bez paniki, wszyscy siedzą i grzecznie czekają na pomoc nie wprowadzając rozróby?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s