Londyn 2012 – ZION – Nowy Porządek Świata!

Dołączona grafika
Być może nieco starsi czytelnicy naszego forum pamiętają olimpiadę w 1984 roku, która odbyła się w Los Angeles. To co szczególnie interesujące to ceremonia zamknięcia tamtej imprezy. W epickim stylu, widownia na stadionie, a także miliony widzów przed telewizorami miały okazję śledzić niezwykłe widowisko – UFO przelatujące nad stadionem olimpijskim, a następnie lądujące w jego środkowej części. Po chwili z pojazdu wyłonił się kosmita i pozdrowił publiczność. Wszyscy byli zaszokowani i pełni zachwytu.
Poniżej nagranie tego historycznego momentu:
To co wzbudza nasze zainteresowanie to fakt, że poza tym jedynym finalnym pokazem „kontaktu z obcą cywilizacją”, podczas całej olimpiady w roku 1984 nie nawiązywano w ogóle do symboliki obcych cywilizacji. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem tamtej ceremonii może być przyjęcie hipotezy, która mówi, że zostaliśmy wszyscy poddani próbie – w której ocenie poddano reakcję tłumu na tego typu zdarzenie. Drugim powodem może być chęć oswojenia ludności z wizerunkiem przybysza z kosmosu. Przejdźmy jednak do sedna sprawy.
Kiedy światło dzienne ujrzało oficjalne logo londyńskiej olimpiady 2012, opinia publiczna i krytycy stukali się w czoła. Pojawiały się liczne głosy, mówiące, że logo wygląda okropnie lub mówiąc delikatniej „jest nieciekawe”. Dlaczego? Spójrzmy:
Projekt powyższego logotypu (odsłonięty w czerwcu 2007 roku) kosztował 400,000 funtów! Pomimo nacisków opinii publicznej, komitet olimpijski nie zdecydował się na zmianę loga. Prezentowane powyżej jest logiem oficjalnym i zarazem ostatecznym. Komitet nie przyjmował do wiadomości nawet najmniejszych sugestii, pozostawał nieugięty – logotyp wydawał się arcyważny, ale… Dlaczego?
W internecie do dnia dzisiejszego pojawiło się bardzo wiele odpowiedzi na powyższe pytanie, wraz z interpretacją jakoby logo miało przypominać swastykę, biegacza, czy nawet postać z kreskówki simpsonowie. Czy aby na pewno?
Na pierwszy rzut oka wszyscy zauważymy cyfry 2 0 1 2, a zatem rok olimpijski – 2012. Co jednak oznacza pojedynczy wielobok – kropka – w centrum znaku graficznego? Oto odpowiedź:
Dołączona grafika
Czy mamy uwierzyć, że olimpiada w Londynie w roku 2012 ma stanowić fundament pod „nowy porządek świata” – nowy „Jerusalem”? Odnosząc się do słów poematu Williama Blake’a
And did those feet in ancient time
Walk upon England’s mountains green?
And was the holy Lamb of God
On England’s pleasant pastures seen?
And did the Countenance Divine
Shine forth upon our clouded hills?
And was Jerusalem builded here
Among these dark Satanic mills?
Bring me my bow of burning gold:
Bring me my arrows of desire:
Bring me my spear: O clouds unfold!
Bring me my chariot of fire.
I will not cease from mental fight,
Nor shall my sword sleep in my hand
Till we have built Jerusalem
In England’s green and pleasant land.
William Blake jest znanym 18 wiecznym ezoterykiem, mającym liczne powiązania z wolnomularstwem. Możemy zatem założyć, że „wiedział on” o czym pisze.
Monachium – 1972
Olimpiada w Monachium w roku 1972 przeszła do historii ze swoim niechlubnym wydarzeniem, nazwanym później Masakrą Monachijską. Głównym wydarzeniem igrzysk był zamach terrorystyczny. 5 września grupa Palestyńczyków z organizacji „Czarny Wrzesień” wdarła się przez mur do wioski olimpijskiej około godziny 4:00, zostali zauważeni przez pracowników poczty. Pracownicy ci widząc grupę ubraną w dresy, pomyśleli, że są to sportowcy wracający z nocnej zabawy, dlatego nie włączali alarmu. Palestyńczycy weszli do budynku zamieszkiwanego przez izraelskich sportowców, których wzięli za zakładników. Terroryści domagali się uwolnienia Palestyńczyków, przetrzymywanych w Izraelu. Po nieudanej akcji policjantów zostało zabitych 11 sportowców izraelskich.
W symbolice okultystycznej (11 zabitych sportowców, we wrześniu – 9/11), z nawiązaniem do piramidy i masońskiej cyfry 11:
11 zabójstw
121 państw na olimpiadzie = 11:11
W skrócie, wydarzenia, które miały miejsce w roku 1972 na olimpiadzie w Monachium stały się pierwszą fazą pojęcia globalnego terroryzmu. Obecna cyfra „11” nie jest tutaj przypadkowa.
Londyn – 2012
W chwili obecnej, nawet szeroko zakrojony atak terrorystyczny nie jest w stanie zjednoczyć globalnie całego świata. Potrzebne jest zdarzenie „z zewnątrz”, na skalę, jaka nigdy wcześniej nie miała miejsca – rodzaj zagrożenia z kosmosu, coś, co zjednoczy całą ludzkość i usunie wszelkie podziały pomiędzy nami. W opublikowanym niedawno nagraniu wideo, przedstawiającym proces budowy stadionu olimpijskiego w Londynie ukryto szereg symboli.
C.D.N
Opracowanie: Eurycide
http://www.paranormalne.pl
…………………………………W korelacji z artykułem – informacja ze świata: ………………………………
Sekretarz Generalny irańskiego Komitetu Olimpijskiego oświadczył, że Iran wysłał oficjalne pismo do Jacques Rogge, prezydenta Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, w którym wskazuje, że logo olimpiady w Londynie w 2012 roku zawiera zakamuflowane słowo “Zion” (po polsku “Syjon”).
Bahram Afsharzadeh, sekretarz irańskiego Komitetu Olimpijskiego oświadczył, że Komitet jest przeciwny takiemu, jak to nazwał “rasistowskiemu logo”, i że Iran rozważa możliwość nawet bojkotu igrzysk olimpijskich.
Organizatorzy olimpiady w Londynie odpowiadają, że logo zostało zaprojektowane w roku 2007 roku i wyrażają “zdziwienie, że właśnie teraz wysuwane są zażalenia”. Organizatorzy nie mogą jednak zaprzeczyć temu, że liczni obserwatorzy zauważyli to ukryte słowo zaraz po oficjalnym zaprezentowaniu logo.Słowo “Syjon” oznacza biblijne określenie Izraela jako narodu wybranego. Od niego pochodzi też słowo “syjonizm” będący doktryną ideologiczno-polityczną żydowskiego nacjonalizmu, wcielanego w życie przez szowinistyczne i rasistowskie państwo Izrael.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Londyn 2012 – ZION – Nowy Porządek Świata!

 1. Bach pisze:

  Ja widzę ludzika przy komputerze…

 2. redmuluc pisze:

  Filmik – totalna nędza, nie wiem czym się tak podniecacie, sam potrafię uzyskać taką symetrię z dowolnego przedmiotu na moim biurku i mogę to przyrównać nawet do spinki sumeryjskiej czy żebra mamuta. Zwykły bełkot. Przy okazji skończcie z tym Nibiru, jak już wyjaśnialiśmy w materiale dr. Heisera „Zakwestionowanie Sitchina” Nibiru po prostu nie istnieje i nigdy nie istniało.

 3. Jacek pisze:

  polecam zobaczyc ten filmik jako ciekawostke

  od jakiegos czasu gosciu jest blokowany na youtubie i juz w polsce nie wejdziesz na jego strone, to juz sie stalo w innych krajach

 4. Charbela pisze:

  A może data trzęsienia ziemi w Japonii – 11.03.2011r. tez jest nie przypadkowa???
  Ta cyfra „11” …..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s