Czy trzęsienie ziemi w Japonii to robota HAARP?

Autorowi artykułu na stronie atlanteanconspiracy.com trzęsienie od razu wydało się podejrzane. Od razu sprawdził magnetometr do badań HAARP na Uniwersytecie w Tokio – powyżej porównanie aktywności w ciągu tygodnia oraz na 36 godzin przed trzęsieniem:
zwykła aktywność HAARP oraz na 36 godzin przed trzęsieniem (wskazania magnetometru na Uniwersytecie w Tokio). Z tych wskazań widać, że HAARP został włączony 9 marca o godzinie 0:00. W następnej kolejności badacz zaczął analizować niebo nad Japonią na podstawie nagrań na YouTube, poczynając od końca 2009 roku. Niebo nad Japonią wyglądało bardzo dziwnie poczynając już od listopada 2009 roku, poniżej stopklatki z nagrań na YouTube:Stopklatki pochodzą z następujących nagrań:
http://www.youtube.com/watch?v=Ys1txZ-baSk i
http://www.youtube.com/watch?v=UKxU6eaPpIs
Co ciekawe, znalazł on artykuł „Zachodni bankierzy grozili Japonii eko-zniszczeniem za pomocą HAARP na rok przed trzęsieniami w Chinach”. Bezpośrednio przed trzęsieniem Niigata w 2007 roku, zaraz przed trzęsieniami w Chinach i Chile, na niebie pojawiły się dziwne, podobne do zorzy polarnej światła, które eksperci od HAARP interpretują jako pochodzące od zakłóceń elektromagnetycznych jonosfery. Tu są nagrania wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=ZnQDrPFFmFc
http://www.youtube.com/watch?v=OcHPAR_5TEcNa stronie http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/
Benjamin Fulford, Amerykanin mieszkający w Japonii podaje:
Biuletyn Specjalny: Atak za pomocą trzęsienia ziemi na Japonię został zaplanowany w Nowym Meksyku i Newadzie. Kolejnym celem będzie uskok New Madrid. Jak podają źródła w Pentagonie i CIA, straszliwy atak tektoniczny na Japonię, w rezultacie którego powstało tsunami z 10 metrowymi falami zostało zorganizowane przez łajdackie elementy w rządzie USA, które mają swoje schronienie w podziemnych bazach w Nowym Meksyku i Newadzie. Następnym celem będzie uskok New Madrid w południowo-zachodnich stanach USA , zgodnie z groźbami wychodzącymi od nazistowskiej frakcji Georga Busha Seniora w rządzie USA.
Stany Zjednoczone są rzekomo sprzymierzeńcem Japonii, dlatego domagamy się natychmiast wysłania czołgów i uzbrojonych ludzi do tych baz by aresztować tych ludobójczych nikczemników. wiecie kim oni są, wiecie też gdzie się znajdują – musicie więc działać natychmiast, gdyż wasi obywatele są następni w kolejności.
(Dzięki syriuszA-nin z forum davidicke.pl)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Czy trzęsienie ziemi w Japonii to robota HAARP?

  1. Kozioł pisze:

    http://tnij.com/japanhaarp powiązanie kart illuminati z katastrofa nuklearną

  2. Barbara pisze:

    Adres do tych informacji przekazałam paru znajomym. Niezwykle interesujące. Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s