To naprawdę czas przebudzenia i pora globalnej rewolucji ducha! – podsumowanie poznańskiego sympozjum!

Poznańskie sympozjum trzeba uznać za pełen sukces. Wspaniała atmosfera, ciekawi i kompetentni prelegenci oraz co najważniejsze – pełna sala przebudzonych ludzi – 200 osób.W świat poszła bardzo pozytywna energia. Jestem z tego (Mikołaj R:) ) niezmiernie zadowolony, że projekt udał się tak jak sobie wymarzyłem. Ale najlepiej będzie zrelacjonować Wam sympozjum słowami jednego z niezwykłych prelegentów – Michała Papierskiego z Fioletowego Płomienia:
Spotkanie w Poznaniu okazało się niezwykłe. Nie tylko z powodu ciekawych tematów i kompetentnych wykładowców. Niezwykłość polegała na tym, że omawianą podczas spotkania wiedzę udało się w procesie medytacyjnym zintegrować. Jeżeli w świadomą medytację wchodzi jednocześnie ponad stu pięćdziesięciu uczestników sympozjum, doświadczenie jest naprawdę niesamowite. Duch uwalnia się z ograniczeń ciała i łączy się z Duchem wszystkich istot we wspólnocie światła. Przekaz jaki wówczas płynie jest nadzwyczaj potężny.
Wokół naszej planety, poza ograniczeniami wpisanymi w czas i przestrzeń, istnieje sfera swobodnej komunikacji. Na tym poziomie wyzwolone umysły wszystkich istot spotykają się ze sobą.
Przekaz, który wypłynął z Poznania ogarnął całą Ziemię i dotarł również do Was. Nawet, jeśli Wasza świadomość jeszcze go nie odczytała, Wasz Duch go otrzymał. Był to przekaz Globalnego Przebudzenia. Przekaz przekroczenia masy krytycznej. Przekaz Globalnej Rewolucji Ducha
W takich chwilach zastanawiam się, czy masa krytyczna nie została właśnie w pewnym sensie osiągnięta. Od niedawna pojawia się możliwość zdalnej komunikacji. Jest to możliwość łączenia się z umysłami tysięcy. W takim stanie zdaję sobie sprawę, że mechaniczny przekaz słowny rozprzestrzeniany poprzez elektroniczne nośniki ma coraz mniejszy sens. Ta forma przekazu będzie prowadzona jeszcze przez krótki czas, niebawem jednak zaniknie. Wiem o tym i czuję to głęboko
Już za kilka dni wchodzimy w nowy okres przemian. Jest to kolejny stopień w symbolicznej majańskiej piramidzie prowadzącej nas do przejścia w wyższe wymiary.
Gwatemala_tikal_piramida_jaguara1
Oto Piramida Jaguara w świętym mieście Majów Tikal w Gwatemali. Piramida ma 44 m wysokości a jej kolejne progi układają się w dziewięć poziomów. Każdy z tych poziomów odpowiada kolejnemu okresowi dziejów Ziemi a każdy z tych okresów jest zapisany w majańskim kalendarzu. Właśnie przekraczamy poziom ósmy i wchodzimy na poziom dziewiąty. Ponad poziomem dziewiątym jest już tylko zwieńczenie, widoczna na szczycie piramidy Świątynia Ducha oraz wyższe wymiary na które świątynia ta się otwiera.
Dające do myślenia jest zawężenie w czasie jakie przypada na kolejne poziomy. Poziom ósmy rozpoczął się w roku 1999 i trwał aż do marca 2011. Poziom dziewiąty rozpocznie się 9 marca 2011 i będzie trwał tylko do 28 października 2011. Oznaczać to może mniej więcej tyle, że zmiany, które z zawrotną dla nas prędkością zaszły w ciągu 12 lat, teraz wydarzą się w 8 miesięcy…
Osobiście na kalendarzu majów się nie znam, składam wielkie podziękowania dla Rafała Gierdala za podzielenie się fascynującą wiedzą na ten temat. Czekamy na jego publikację na Fioletowym Płomieniu. Z wykładu tego dało się wywnioskować, że w owym niebawem rozpoczynającym się okresie czeka nas około 20-krotne przyspieszenie! Trzymanie się rozpędzonych strumieni zdarzeń ma swoje granice. Przekroczenie tej granicy oznacza szaleństwo. Dla Dzieci Światła nadchodzi właśnie czas oddzielania się od zagęszczających się strumieni zdarzeń.

Nadchodzi dla nas czas powrotu do Wielkiej Wspólnoty Ducha.
Czas powrotu do Ciszy.
Czas powrotu do Światła.
Czas powrotu do Domu.
Przekaz, który dotarł do mnie z owej Przestrzeni Zjednoczonego Ducha minionej nocy był trudny do uchwycenia słowami, choć wyraźny i mocny. Jednoczesna i bezpośrednia komunikacja z tysiącami istot. Komunikacja bez słów. Wymiar, w którym przebywa część naszej osobowości kurczy się i stapia i proces ten będzie się nasilał. Wszystko to, co dziś jeszcze uznajemy za ważne, niebawem przestanie mieć znaczenie. Nadchodzi czas powrotu…
Codziennie dostaję wiele elektronicznych listów. Choć się staram, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć. Gdybym zaangażował się w korespondencję, nie byłbym w stanie dalej prowadzić mojej misji. Nawet jeżeli nie doczekacie się mojej fizycznej odpowiedzi, pamiętajcie, że wszyscy jesteście w moim sercu. Dziękuję Wam za Wasze działanie dla rozszerzenia świadomości swojej własnej i społeczeństwa. Pamiętajcie, od dawien dawna jesteśmy wielką rodziną. Znamy się bardzo dobrze i nie spotykamy się po raz pierwszy. Nawet jeżeli dziś dzieli nas jeszcze dystans, wkrótce się połączymy. Tą jedność, która nas łączy możecie odczuć już dziś.
Ta jedność już jest!
Nie przywiązujcie się do ciągłego wertowania stron internetowych w poszukiwaniu informacji. To złudna droga. Mnogość informacji dzieli Wasz umysł na oderwane od siebie cząstki, które nie potrafią doświadczyć jedności.
Przestań „klikać” – otwórz się na to, co ma Ci do zaoferowania NIESKOŃCZONOŚĆ. Nieskończoności nie ma w komputerze…
Cisza.
Otwórz się na jej doświadczenie.
W głębi ciszy przychodzi wiedza.
Odnajdziesz w niej wszystko, co jest Ci potrzebne.
Zaufaj, już czas…
sunshine_meditation_1

Poniżej kilka fragmentów z sympozjum – będą kolejne!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s