9 MARCA – „Wielka Światowa (Galaktyczna) Celebracja Rozpoczęcia „Stawania się”… – Rafał Gierdal

…Jednym Drzewem Życia , Jednym Oddechem , Jednym Sercem ,Jedną Intencją bycia  Jednością w Uniwersalnej (boskiej )Świadomości  -Zacznij ją od siebie od swojego wnętrza….
Wiedza Majów  daje nam teraz unikalne możliwości aby wykorzystać ten czas właśnie do rozwoju swojej świadomości ,swojej duchowości,  aby stać się jednością ze wszystkimi istotami wolnej woli, Miłości, aby stać się jednością ze Stwórcą ,Bogiem ,Uniwersalnym Rozumem-Inteligencją –
-HUNABKU
Kalendarz Majów informuje nas że 9.Marca wkraczamy w ostatni 9-ty etap –ewolucji ludzkiej świadomości do Świadomości  Stwórcy, Uniwersalnej Inteligencji Kreatora kosmosu. Potrwa on do października i zakończy się 28.10.2011 .Przez 234 dni przeżyjemy jeszcze raz wszystkie etapy ewolucji ale przyspieszone proporcjonalnie 20x na każdym poziomie. Co to znaczy ? Zgodnie zapisami informacji przekazanej nam  w genach, kryształowych czaszkach , na stellach i piramidach akceleracja energii ,czasu i świadomości (która kreuje rzeczywistość również materialną ) ma postęp 20 krotny ( patrz wyżej np. piramida w Tikal)
Każdy kolejny podświat  jest przyspieszony 20x np.  przeżyjemy jeszcze raz przemiany z podświata galaktycznego od 5.01.1999 do 28.10.2011  w ciagu 234dni tzn od 9.03.-28.10.2011 czyli 20 dni w ciągu jednego dnia! Dla wszystkich urodzonych w podświecie planetarnym  przyspieszenie wyniesie 400 dni w ciągu 1 dnia. Przeżyjemy jeszcze raz swoje urodziny ziemskie jak i urodziny galaktyczne, o których wie zaledwie garstka  istot na ziemi. Możemy jeszcze raz przeżyć swoje świadome życie, a także wszystkie inkarnacje, o których wiemy lub nie, oraz niezależnie czy wierzymy czy nie. Odnosząc do podświata komórkowego,  tylko tego dnia  9. Marca przeżyjemy pierwsze  70.000.000 lat ewolucji na Ziemi i nie tylko, ale  jednocześnie  energię dni  od  5.01 do 25.01.1999 i proporcjonalnie  pierwszy etap każdego podświata  .Ważne, aby w tym dniu, jak i następnych, zainicjować nowy Świat, nasz świat,  naszą Uniwersalną Świadomość,  Jedność  Świadomości  i  Miłości, aby jeszcze raz rozpocząć kreację Świata i  naszego życia w oparciu o MIŁOŚĆ, WOLNĄ WOLE, HARMONIE I POCZUCIE SZCZĘCIA. Kalendarz Majów i piramida w Tikal pokazuje swoistą implozję fraktalną  wszechświata na poziomach duchowych, energetycznych ,czasowych   utwierdzając  nas w wiedzy i przekonaniu że wszystko dąży do Jedności nazywanej w różnych religiach inaczej. Najbardziej niesamowite jest, że to się dzieje na naszych oczach, teraz, w tym roku 2011. Świat komórkowy czekał na to 16,4 mld lat ,Majowie 5000 lat, ezoterycy  setki lat i staje się to właśnie TU i TERAZ.  Wiem, że czasami trudno w to uwierzyć i zrozumieć,  dlatego z pomocą przychodzi nam wiedza Majów, Kalendarz Majów, właśnie teraz, a nie 1000 lat temu. Nam zmanipulowanym istotom, zagubionym w poczuciu winy i małej własnej wartości trudno jest czasami to dostrzec, ale przecież w głębi serca czujemy niepokój nadchodzących zmian (podsycany przez tych którzy wiedzą, że ich czas dominacji już 9 Marca się kończy ), odczuwamy przyspieszenie życia –  a czeka nas jeszcze jeden skok .Warto byłoby, aby rozum wspólnie z sercem funkcjonował w nas na co dzień, abyśmy wiedzieli jakie energie każdego  dnia spływają na nas z Centrum Kosmosu i jak je wykorzystać ? Co i kiedy można uleczyć z przeszłości i w jakich energiach inicjować przyszłość? Pomoże nam w tym Wiedza i Kalendarz Majów  a formę podpowie nam nasze wnętrze, nasze Serce. Nie sposób przekazać tej ogromnej, aczkolwiek bardzo prostej w zastosowaniu wiedzy na kilku kartkach. Zapraszam więc na spotkania, seminaria ,prelekcje, medytacje info@anielskiswiat.pl ,
rafal.gierdal@anielskiswiat.pl     Tel 663404900
Cieszcie się, celebrujcie rozpoczęcie skoku świadomości  z nami, z rodziną,  znajomymi,  bliskimi sercu zaczynając od 9.Marca Bądźcie kreatorami Jedności Świadomości i Miłości , kreatorami  Jedności Oddechu Wszechświata  nasycając go wszystkim tym, co najlepsze z waszego umysłu i serca – 9.03 godz 21-24 !!!
Rafał Gierdal
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „9 MARCA – „Wielka Światowa (Galaktyczna) Celebracja Rozpoczęcia „Stawania się”… – Rafał Gierdal

  1. Szczepan pisze:

    Przywołany na pierwsze spotkanie z J. Koessnerem w Warszawie zaakceptowałem Kalendarz Majów w całości. Prowadzony jak po sznurku kolejnymi informacjami jestem gotowy przyjmować wszystko CO JEST. Zamienione emocje na uczucia wyższe bardzo mi w tym pomagają.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s