To może być niebo dla wszystkich!

Żyjemy w naprawdę chorym świecie, gdzie wszystko zostało postawione na głowie. Widać wyraźnie, że w przekazach oficjalnych instytucji oraz  w mediach głównego nurtu panuje swego rodzaju dziwna schizofrenia:  z jednej strony propaganda wciąż wmawiają nam, że wszystko jest w największym porządku, że taki system jest najlepszy z możliwych zaś z drugiej codziennie pokazuje się same złe rzeczy, biedę, przestępczość, wojny i różne inne patologie naszej cywilizacji… Gdzie więc znaleźliśmy się jako ludzkość i dokąd zmierzamy…?
Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że mimo, iż żyjemy w naprawdę chorym świecie to ludzie uwierzyli, że tylko taki system jest możliwy, a wszystko inne to totalna utopia. Uwierzyliśmy w to, że nie ma innej opcji, a obecny świat jest czymś normalnym, naturalnym. Cóż za perfidne oszustwo!
To jest właśnie celowo zaprojektowane programowanie naszych umysłów, byśmy się nie buntowali, nie negowali systemu i akceptowali go. Jesteśmy kreatorami tej rzeczywistości, o czym pisaliśmy już wielokrotnie, zatem jeśli damy sobie wmówić „prawdę” o rzeczywistości – tak będzie właśnie ona wyglądać! Swego rodzaju samospełniająca się przepowiednia. Zadaniem mediów i oficjalnych instancji (choć w 99% nie robią tego świadomie, bo sami są manipulowani i programowani) jest właśnie zaimplementowanie nam takich przekonań, byśmy swoimi myślami, projekcjami i zachowaniami nie negowali podstaw systemu, mało tego – byśmy go utrzymywali! Tak to jest  – system nie powstaje sam sobie, tak z niczego. On jest naszym wspólnym, zbiorowym wytworem. To my jesteśmy projektantami tego świata i całej rzeczywistości, zatem jeśli tylko dostrzeglibyśmy  inne możliwości, inne rozwiązania i alternatywy oraz uznali je za możliwe do wprowadzenia – nic nie stoi na przeszkodzie transformacji obecnego świata! To jest właśnie projektowanie Nowego Świata.
Wszyscy przecież wiemy, że jest źle. Cały czas mielimy (niektórzy oczywiście) te same tematy, zarzuty, oskarżenia, analizujemy spiski i konspiracje, oszustwa polityczne i bankowe, widzimy jak działa złodziejski system każdego dnia. Już wiemy doskonale jak działa NWO, tajne stowarzyszenia i globalna elita. Ale jeśli non-stop zajmować się tylko i wyłącznie tym wycinkiem rzeczywistości, to okaże się, że wciąż tkwimy w matrixie, bo energetycznie koncentrując swe myśli na tym co „złe” i „okropne” – wzmacniamy tę „ciemną stronę” w ten sposób. To nie jest rozwiązanie, trzeba już teraz myśleć i projektować ten nasz Nowy Świat, kłaść pod niego fundamenty. Skupmy sie na tym, jak chcemy, by wyglądała ta nowa rzeczywistość, jaka ma być gospodarka, jakie wartości i zasady mają tam rządzić, jak zorganizujemy to, czy tamto.
To niezmiernie ważne, by wyjść ze świata na „NIE” tj. walki, negacji, frustracji i niezadowolenia oraz podświadomej kreacji tego, czego nie chcemy, a wkroczyć do krainy pozytywnej i konstruktywnej energii, gdzie jednostki biorą wreszcie odpowiedzialność za swoje życie funkcjonowanie całej planety i świadomie kreują – to czego chcą!
A chcemy normalnego, wspaniałego, pełnego pokoju i miłości świata. I jest to jak najbardziej możliwe, jest to cały czas i zawsze było w zasięgu ręki. Bo to może być niebo dla wszystkich, jak śpiewa Freddie Mercury w przepięknej piosence mojego ulubionego zespołu Queen o tytule: „Heaven for everyone”, którą Wam dedykuję:


Projektujmy zatem nasz Nowy Świat, niech to będzie niebo dla wszystkich. I będzie:)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „To może być niebo dla wszystkich!

 1. za długi temat – zapraszam do Radia Bez Cenzury – radiobc.pl – podczas mojej audycji CZas dla Was w poniedziałki od.21.00 lub czwartkowy czas przebudzenia – może tam Pan zadzwonić ze Skype lub zadać mi to pytanie. Bo za wiele by pisać, a ja nie mam na to czasu niestety…:)

  Pozdrowionka!

 2. Sabrina pisze:

  Ja tez tak uważam. Zacznijmy skupiać swoją energię na pozytywnych aspektach rzeczywistości.

 3. iao pisze:

  Pana zapał w projektowaniu nowego świata jest godny uwagi, a trud w obnażaniu wszelkiego rodzaju spisków imponujący… Mam jednak pytanie, na które nie znajduję odpowiedzi na blogu. Co konkretnie pan proponuje, jakie rozwiązania mają być wyrazem tej dobrej, konstruktywnej energii? W jakim systemie chce pan projektować nowy świat? Jest pan z wykształcenia politologiem, czy więc ma to być demokracja wraz z dostępnymi w niej środkami, czy rewolucyjny przewrót i zmiana całokształtu opcji? Co konkretnie. Jakie rozwiązania, w jaki sposób, jakimi metodami? Jaki jest kształt tego projektu, o którym pisze pan z niesłabnącym entuzjazmem? Bowiem mam takie wrażenie, że ciągłe potęgowanie w sobie idealizmu w obrębie naiwności, dodatkowo skrępowanej jakże oczywistą teorią spiskową, jest czymś w rodzaju przyjemności przewlekłego onanizmu… Czy ten nowy świat wybuchnie tak sam z siebie, czy wystarczy do tego pana niezachwiana wiara w przebudzenie ludzkości w nowym wymiarze, ewolucja z kosmicznego promieniowania i opcja galaktycznej symetrii? Czy będzie pan wzywał do przebudzenia ludzkości aż do skutku, czy może rzecz zdezaktualizuje się sama w przyszłym roku? Pana pasja, wiara, pewność, chlebek i bicie piany, ale czy coś jeszcze, czy coś poza tym? Jakiś konkret poza produkcją dla nawiedzonych fanów lepszego świata? Problem ZUS na przykład. Komu pan przeznaczy to zadanie, Januszowi Korwinowi – Mikke? Itd. Czy może raczej rząd mądrych filozofów w zanadrzu? Jak pan widzi tą swoją rewolucję (a przynajmniej jak pan sobie ją wyobraża), ten eden przebudzonych ludzi, drogi panie politologu?

  wielu sukcesów na froncie zmagań

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s