Szczepionkowy szwindel – audycja w Radiu BC w poniedziałek o 20.00

Małe ukłucie, wielka sprawa, czyli zabójcze szczepionki! Kto na tym zyskuje i jaki ma w tym cel? O tym właśnie usłyszycie w poniedziałkowym programie Bartka Kmieciaka „Ściśle Tajne” – zapraszamy na godzinę 20.00

Natomiast w czwartkowym „Czasie Przebudzenia” Mikołaja Rozbickiego oprócz najnowszych wiadomości i artykułów ze stron Alexa Jonesa oraz Davida Icke – tematem głównym będzie alternatywna ekonomia.
Wszyscy wiemy, że pieniądz i manipulacje bankowe to jeden z filarów NWO. Ciągłe zadłużanie państw i obywateli tworzy współczesny system niewolnictwa. Ale jaka jest alternatywa dla tak skonstruowanej gospodarki? Czy istnieją inne rozwiązania ekonomiczne, by społeczeństwo mogło z powodzeniem funkcjonować bez banków i pieniędzy, a zatem bez utrzymywania „krwiopijczych” elit? O tym właśnie porozmawiamy z Dariuszem Brzozowcem – Prezesem Zarządu Barter System.

Stałe pozycje programowe na najbliższe dni w Radiu BC:

* Poniedziałek

– 20.00 „Ściśle Tajne”.

W programie o wszystkim co tajne i ukrywane, spiski i konspiracje na najwyższych szczeblach władz, sekretne programy i eksperymenty…

– 21.00 – „Czas dla Was”

Dyskusje, debaty, trudne pytania (Bezpośrednio po audycji „Ściśle Tajne”)
Program do pełnej dyspozycji słuchaczy. Każdy może zadzwonic na antenę z przygotowanym wcześniej i umówionym tematem i zaprezentować go w dłuższym wymiarze czasu lub zwyczajnie zadzwonić do naszego radia za pomocą Skype i wypowiedzieć się w wybranej kwestii.
Drodzy słuchacze – jeśli macie jakąś pasję, temat w jakim czujecie się mocni, wiedzę lub doświadczenie, którym chcecie się podzielić z innymi – zapraszamy w poniedziałki o 21.00 na program „Czas dla Was”.

* Wtorek i Środa

Wtorek 21.00 i Środy 20.00 – „Tajemniczy Świat” – Wojtek Stepaniuk zaprasza!

Tajemniczy Świat to audycja ukazująca się we wtorki o godz 21.00 i środy o godz. 20.00. W zasadzie mozna powiedzieć, że podczas audycji mówimy o wszystkim co związane ze światem UFO, dziwnych przedsięwzięciach rządowych i wojskowych, ale też czasami proponujemy chwilę relaksu przy dźwiękach gongów czy mis tybetańskich. Mówimy również o ćwiczeniach i sposobach na rozwijanie naszego mózgu czy ciała

*Czwartek

20.00 – „Czas Przebudzenia” Mikołaja Rozbickiego

W czwartki o 20.00 zapraszamy na audycję na żywo w Radiu Bez Cenzury – „Czas Przebudzenia” –  prowadzoną przez Mikołaja Rozbickiego. Czas Przebudzenia to program o tym wszystkim, co dzieje się obecnie na Ziemi. Od analizy poczynań NWO, poprzez sprawy duchowe,ezoteryczne, UFO, channelingi, do roku 2012 i globalnej zmiany świadomości.
Mikołaj Rozbicki przedstawi Wam swoją interpretację faktów z przeszłości ludzkości oraz obecnych światowych wydarzeń oraz spróbuje odpowiedzieć na pytanie ? Co wydarzy się w przyszłości ? Jakie zmiany nas czekają. Autor porusza wszelkie ukrywane fakty, tajemnicze wydarzenia, poszukuje prawdy o ukrywanej przed nami wiedzy o tym, kim jest tak naprawdę człowiek, jaki jest sens naszego istnienia oraz przeznaczenie naszej cywilizacji.
W programie ułyszycie między innymi:
– Najnowsze wiadomości i artykuły ze stron Alexa Jonesa oraz Davida Icke– Wywiady z ciekawymi gośćmi na wszelkie „zakazane” tematy
– Przemyślenia autora i analiz innych znawców na temat NWO, roku 2012, zmian globalnych itp.
– Wypowiedzi słuchaczy na temat audycji i gości, za pośrednictwem Skype

* Niedziela

20.00 – Niezależna Telewizja – Janusz Zagórski

http://niezaleznatelewizja.pl/ (strona współpracująca)

22.00 – medytacja na rzecz pozytywnej transformacji na naszej planecie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Szczepionkowy szwindel – audycja w Radiu BC w poniedziałek o 20.00

  1. Co na żywo, to na żywo:) Za jakiś czas na stronie radia będzie archiwum i tam będą audycje. Pozdrawiam

  2. Eden pisze:

    Robicie podcasty ze wszystkich audycji?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s