David Wilcock – naukowe podejście do transformacji 2012

Zazwyczaj o roku 2012 i mającej nastąpić globalnej transformacji mówi się językiem duchowości i ezoteryki. Przekazy starożytnych cywilizacji oraz wszelakie przekazy channelingowe jakkolwiek ciekawe, są dość enigmatyczne i niejednoznaczne do końca. Ale jest facet, który odnośnie naszej transformacji w 2012 mówi całkiem konkretnym językiem nauki. To David Wilcock.
Oczywiście dla części ludzi nigdy to nie zostanie uznane za “prawdziwą” naukę i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, jednak ci “twardogłowi” tak samo nigdy nie uznają, że istnieje coś więcej poza ich wąskim materialistycznym pojmowaniem świata. Ale wiedza zebrana przez Davida Wilcocka myślę broni się sama. W swojej działalności – że tak powiem – publicznej Wilcock kilka razy strzelił sobie w stopę wierząc przykładowo, że Obama faktycznie odmieni USA i będzie nadzieją dla świata w kontrze wobec NWO oraz twierdząc około rok temu, że ten czarnoskóry prezydent już niedługo ujawni prawdę o obcych cywilizacjach. To ostatnie wiadomo, że się nie wydarzyło, zaś nadzieja w pana Obamę także trąci naiwnością – zatem po tych zdarzeniach przyznałem kilka osobistych minusów Wilcockowi uznawszy, że jednak nieco się zagubił i nie jest wiarygodny w tych tematach. Jednak zapoznawszy się z całym jego dorobkiem, oglądając jego prelekcje i wypowiedzi wypływa całkiem logiczna teoria na temat nadchodzących zmian.
Jak dla mnie jest to coś wyjątkowego odnośnie roku 2012. Wilcock między innymi udowadnia, że “sygnał” do zmiany – przeprogramowania rzeczywistości na wielu poziomach (także DNA) – wypływa z centrum Galaktyki i poprzez nasze Słońce wpływa na nasz cały układ planetarny. To dlatego wszystkie planety także mają swoje “globalne ocieplenie” oraz obserwowany jest wzrost ich jasności i magnetyzmu. Bada też jak te nowe częstotliwości otaczającego nas pola (zaznaczam, że opisuję to swoimi słowami:) ) wpływają i modyfikują nasze DNA uaktywniając wiele jego elementów. Kulminacja zmian ma właśnie nastąpić w roku 2012, ale Wilcock nie widzi w tym żadnej destrukcji i katastrofy, ale “awans” naszych ciał i świadomości do zupełnie nowej postaci.
Więcej dowiecie się oglądając poniższy wykład – zachęcam!


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s