Ludzkość się budzi!

To jest naprawdę czas przebudzenia. Ludzie na całym świecie zaczynają zadawać pytania i żądać odpowiedzi, kontestują obecną rzeczywistość i domagają się prawdy. Wersje wydarzeń kiedyś opisywane jako zwykłe, nic nie warte „Teorie spiskowe” dziś są już coraz powszechniej dyskutowane i traktowane coraz poważniej…
To przebudzenie ma oczywiście wiele objawów. Obecnie widzimy jak chociażby w Egipcie posłuszny USA reżim utrzymujący się tam od ponad 30 lat rozsypał się w ciągu dosłownie dwóch tygodni, dzięki integracji ludności i szybkiemu przesyłaniu informacji za pomocą internetu. Egipcjanie powiedzieli dość, zjednoczyli się i stabilny wydawałoby się reżim upadł – to pokazuje jak wielką potęgą dysponujemy! Trzeba tylko zrozumieć, gdzie jest przeciwnik prawdziwy, zjednoczyć się oraz uświadomić sobie gdzie leży prawdziwa władza. To właśnie teraz dociera do mieszkańców państw arabskich, wykorzystywanych i eksploatowanych przez Zachód (głównie USA, ale nie tylko), gdzie marionetkowe elity pławiły się w bogactwie, a całe rzesze obywateli klepali biedę – uświadamiają sobie, że razem mają moc, że zjednoczeni mogą zmienić wszystko. (* Małe uaktualnienie – otóż, oczywiście nie można być jeszcze pewnym, czy ta rewolucja nie jest w jakiś sposób kontrolowana, lub czy znowu nie sprowadzi się ją na manowce przez podstawienie kolejnej marionetki USA w tym państwie. Niemniej bezdyskusyjnym faktem jak dla mnie jest, że pokazała ona siłę zjednoczonych ludzi – to czego elity nie lubią najbardziej. Dlatego stosują zasadę „dziel i rządź”. Jak będzie dalej w Egipcie – zobaczymy).
W Polsce podobnego rodzaju przebudzenie nastąpiło szczególnie po dwóch wydarzeniach. Sprawa świńskiej grypy była według mnie wielką porażką globalnej elity i NWO, planującej uruchomienie masowych szczepień rozpętując śmiechu wartą kampanię strachu przed wszędobylskich wirusem – kolejnym zresztą… Plan upadł właśnie dzięki masowemu przebudzeniu i masowemu sprzeciwie wobec tej taniej propagandy, dezinformacji i medialno-korporacyjnej próbie oszustwa na niespotykaną dotąd skalę. Ludzie zaczęli zadawać pytania – gdzie leżą przyczyny takiej kampanii, dlaczego media i rządy państw europejskich perfidnie kłamią i wmuszają bezczelnie szczepionki? Oczywiście to nie tylko w Polsce próba zaszczepienia populacji wywołała reakcje obronne, ale u nas było to uważam szczególnie mocne, co zresztą zaowocowało niezakupieniem tychże trucizn.

Kolejną sprawą była sprawa Smoleńska. To fakt namacalny, że ogrom ludzi dotąd nic nie mających wspólnego ze spiskami i NWO wreszcie podjęła ten temat widząc kompletnie oszukańcze postępowanie zarówno rządu jak i mediów tuszujących to, co naprawdę się stało 10 kwietnia 2010 roku. Widać to było po liczbie odwiedzin stron takich jak prawda.xlx.pl, która w dniu zamachu przeżywała prawdziwe oblężenie – setki tysięcy odwiedzin, wzrost kilkunastokrotny. Najważniejszym wnioskiem z tego jest to, że ludzie nie ufali mediom ani rządowi, a prawdziwych informacji szukali właśnie na portalach alternatywnych. Dodam jeszcze, że świetna kompilacja filmów prawdy pt. „Wezwanie do przebudzenia” z polskimi napisami, także  po tej dacie odnotowała znaczny wzrost wyświetleń…
Zatem ludzie budzą się z matrixa, widzą, że w tej oficjalnej wersji coś nie pasuje. Pamiętam swego czasu, gdy byliśmy wraz z Michałem Święszkiem gośćmi w Radiu Kraków. Mieliśmy mówić o spiskach i konspiracjach, czyli tematach, o jakich mówimy na organizowanych przez nas spotkaniach, a gospodarz programu bardzo martwił się o możliwe ataki na nas i ciosy poniżej pasa ze strony dzwoniących podczas audycji. Ale, ku jego zdziwieniu i zaskoczeniu całej ekipy radiowej nie wiele mającej wiedzy w temacie (czegóż jednak spodziewać się po mainstreamie:) ) – dzwoniący byli mocno zainteresowani tematem, z reguły przyznawali nam rację, zadawali bardziej szczegółowe pytania, a nawet apelowali o stałe audycje tego typu!
Oto ta audycja celem przypomnienia:


Tak więc to jest ten czas, zgodnie z nazwą tej strony – czas przebudzenia. Według wielu (także i mnie) ma to faktycznie związek z tym, że Ziemia i cały zresztą Układ Słoneczny przechodzi przez płaszczyznę naszej galaktyki, co powoduje, że dociera do nas znacznie więcej energii kosmicznej, która wpływa na naszą świadomość. Budzi nas jednym słowem. Inni – jak David Wilcock, dodają do tego, że ta energia zmieni nasze DNA i przemodeluje w ogóle nasze ciało, świadomość i percepcję rzeczywistości. Jak będzie dokładnie – czas pokaże, ale jak dla mnie na tle wydarzeń globalnych widać dokładnie, że energia ta już na nas oddziałuje i to coraz mocniej.
Oby ludzkość w końcu w pełni się przebudziła, bo to będzie początkiem do budowy prawdziwie Nowego Świata. Normalnego zatem świata…
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Ludzkość się budzi!

  1. plaw pisze:

    egipt teraz plawi sie w bogactwie bo obalil elity wykorzystujace ich

  2. balu pisze:

    no tak, ale oni z dyktatury w demokracje, to jak z deszczu pod rynne. egipt gowno osiagnol

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s