„Prawda o naszym świecie” – zapraszamy na sympozjum w Warszawie!

Prawda o naszym świecie:

ukrywane fakty

Sympozjum

20 marca 2011 (niedziela)
10:00-19:00
Warszawa – Hotel LORD, Al. Krakowska 218
Zapraszamy na niesamowite sympozjum ujawniające skrywane dotąd przed szeroką opinią publiczną fakty, które mogłyby zmienić oblicze naszej rzeczywistości. Wyruszymy w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji, które dążą do ustanowienia niepodzielnej władzy – wszechwładnego Rządu Światowego. Poznamy prawdę o masonerii, Iluminatach i innych tajnych agendach.
Nasz świat jest pełen problemów, konfliktów, wojen i biedy. Każdego roku coraz mocniej dosięga nas kryzys ekonomiczny, kurczą się zasoby ropy naftowej, a środowisko naturalne ulega ciągłej destrukcji z powodu działalności człowieka i jego niszczycielskiej technologii. Medycyna konwencjonalna wraz ze skorumpowanym systemem koncernów farmaceutycznych nie rozwiązuje problemów zdrowotnych ludzi, a raczej stale je pogłębia lecząc jedynie objawy, a nie skutki chorób. Politycy straszą rzekomym światowym terroryzmem, na walkę z którym przeznaczają coraz to większe sumy z naszych podatków.  Do tego zbliżamy się do złowieszczo brzmiącej daty 2012. W formie skrajnej dla jednych to czas nieodwołalnego kataklizmu, który prawie całkowicie zniszczy życie na ziemi. Dla innych to początek nowej rzeczywistości, czas odrodzenia się naszej cywilizacji. Jak jest naprawdę ?
Kluczem do narodzin Nowego Świata opartego na harmonii, miłości i współpracy jest globalna zmiana świadomości. Tą świadomość może zmienić jedynie rzetelna wiedza o rzeczywistych przyczynach obecnych problemów naszego świata oraz o potencjalnych możliwościach i alternatywach tego systemu. Na sympozjum przedstawimy Państwu ukrywane fakty o naszym świecie z każdej dziedziny: ekonomii, medycyny, polityki, świata mediów oraz najnowszych osiągnięć technologii.  Postaramy się odpowiedzieć na pytania, gdzie leży prawdziwe źródło problemów obecnego świata oraz wskażemy rozwiązania będące podstawą budowy Nowej Cywilizacji.
Sympozjum będzie składać się z dwóch części. Pierwsza będzie opisem obrazu współczesnego świata…
Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości, Nowy Porządek Świata, Tajne Stowarzyszenia,  Manipulacja podprogowa, Ekonomia niedostatku
…druga część będzie wizją nowej rzeczywistości
Medycyna cudów,  Nowa Nauka,  Alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji,
Czas Transformacji 2012

(czytaj więcej)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s