„Mgła” nad Sprawą Smoleńską

„Przygnębiający obraz machiny dyskredytacji Prezydenta, a później jego ministrów. Wyścig premiera o to, aby wszędzie być pierwszym, aby się pokazać… Ten pośpiech w przejmowaniu obowiązków Prezydenta przez B.Komorowskiego, w czasie gdy większość Polaków była w szoku, działanie to było niebywale wyrachowane. Potem oni pierwsi do kondolencji! Przykro patrzeć na to, tym bardziej że te osoby sprawują najwyższe godności w RP.”
To opinia jednego z internautów po obejrzeniu filmu dokumentalnego mgła i wypada się pod tymi słowami jedynie podpisać. Czy to był zamach, czy nie – to odrębna (choć jakże ważna kwestia), ale druga sprawa to zachowanie naszych obecnych elit politycznych i rządu w czasie bezpośrednio po tej tragedii, wobec pracowników kancelarii prezydenta, wobec Jarosława Kaczyńskiego i tej strony polskich elit, w końcu wobec tych dociekających prawdy – a wszystko to na tle rosyjskich manipulacji i gierek rozgrywających nas i dzielących, na co niestety widać było przyzwolenie obecnego kierownictwa państwa… Czyż może być jeszcze więcej zaklamania, fałszu i obłudy w naszym życiu politycznym..?
Jedno jest pewne – prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a sprawcy i ludzie odpowiedzialni dziś za tuszowanie, zakłamywanie, manipulowanie faktami w tej sprawie oraz ci, którzy zachowywali się nieodpowiedzialnie, niehonorowo i bez szacunku – zostaną osądzenia przez historię…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zamach w Smoleńsku. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Mgła” nad Sprawą Smoleńską

  1. Italik pisze:

    tak, od poczatku byłem przekonany, że był to zamach, przemiawiały za tym polityczne zyski dla wrogów Polski ….i moja wizja wypadku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s