Galaktyczna Federacja nadaje – czy wreszcie ujrzymy ich statki…?

W ostatnim czasie jest prawdziwe zatrzęsienie przekazów od Galaktycznej Federacji, która cały czas informuje nas o postępach w walce z „siłami ciemności” oraz bieżącej sytuacji na naszej planecie. Zauważyć można jednak znaczące zmiany w tych channelingach – otóż coraz częściej padają konkretne terminy w jakich rzekomo ma nastąpić ich ujawnienie oraz kontakt z naszą cywilizacją.
Im bliżej magicznej daty 2012 wydaje mi się, że ilość tych przekazów wzrasta lawinowo. Padł także już konkretny termin ujawnienia się tej słynnej floty Galaktycznej Federacji – ponoć nastąpić to ma w pierwszym kwartale tego roku i trzeba powiedzieć, że jest to już jakiś konkret. Pożyjemy, zobaczymy.
Ale channelingi od tejże Federacji nie ograniczają się tylko do zapowiedzi kontaktu i ujawnienia, ale cały czas informują na bieżąco odnośnie przygotowań do procesu tzw. „wzniesienia” mającego nastąpić dokładnie 21 grudnia 2012 – wówczas mamy wejść w inny wymiar istnienia i świadomości. Przyspieszająca niesamowicie energia kosmiczna, jaka dociera obecnie do Ziemi za pośrednictwem naszego Słońca ma powodować coraz silniejsze zmiany fizyczne i psychiczne u ludzi – co będzie już rzekomo dość mocno odczuwalne właśnie w roku 2011r. W ogóle ten rok ma obfitować już w konkretne zmiany i wydarzenia na skalę globalną. Zapowiada się ciekawie!:)
Oto kolejny z fragmentów przekazów opisujący to co ma nastąpić niebawem (ze strony Transformacja 2012):
Rasy Syriuszy i Swanów, które stale pracują razem zaangażowane we wspólnym wysiłku przywrócenia światła, pokoju i harmonii w całej Galaktyce, odgrywają główną rolę w planie, który zada tajnemu rządowi (składającemu się z zaledwie kilku wysoko postawionych osób) potężny cios. Uderzenie to, zdestabilizuje ich i sprawi, że poczują się zdezorientowani, ponieważ nie wyobrażają sobie, że moglibyśmy zadziałać z taką szybkością i zręcznością.
Kris-Won, nasz kanał komunikacyjny prosi nas telepatycznie, byśmy wyrazili się jaśniej jeżeli chodzi o naturę tego wydarzenia;  Niestety podanie większej ilości szczegółów w tym względzie nie byłoby zbyt fortunne.  Skorzystajcie z tego,  co powiedziałem wam już wcześniej, by wasze serca emanowały szczęściem a nadzieja rozświetlała z większą intensywnością wasze zmęczone umysły, niespokojne o wyzwolenie się z uciskającego was jarzma ciemnej strony.
Niezmiernie cieszymy się mogąc przekazać wam dobre wieści i nadal zachęcamy was, niestrudzone ludzkie istoty do pracy na rzecz szybkiego ustanowienia instytucji wewnętrznego rządu Światła Planety Ziemia. Pracujcie, pracujcie i jeszcze raz pracujcie by wibracyjna zmiana miała miejsce w krótkim okresie waszego linearnego, trójwymiarowego czasu.
Wasi ziemscy Świetlni Pracownicy i nasze liczne kosmiczne, niebiańskie, anielskie, pozaziemskie oraz astralne zastępy zjednoczone jako wspólny front, niczym taran zburzą mury tych, którzy znaleźli azyl w swoim egoizmie i próbują opierać się zmianom!
Nie będzie już więcej miejsca dla tych o lodowatych sercach i tych o chciwych umysłach!  Obiecane przez nas zmiany spowodują pojawienie się o wiele bardziej uduchowionej i altruistycznej ludzkości.  Będą to osoby, które nie są egocentrykami, skupionymi jedynie na swoim własnym dobrobycie lecz zainteresowane poprawą ogólnych warunków funkcjonowania społeczeństwa. Będą ze wszech miar wspierać wzniesienie się ludzkości na wyżyny nieznane przedtem ludziom na tej planecie.
Kiedy nasz kontakt stanie się rzeczywistością, będziemy w stanie pomóc wam się rozwinąć i ewoluować w kilka krótkich lat, co w innym przypadku zajęłoby wam wieki a nawet tysiąclecia, gdybyście nie otrzymali od nas tej pomocy.
Bardzo ciekawym wątkiem jest tutaj zbieżność z przewidywaniami innych ludzi – jak Michał Papierski, który także uważa, że podobnego typu flota „dobrych” może przybyć dla naszej pomocy. Zrobiłem także ciekawą analizę hollywodzkich produkcji z ostatnich lat i jest zauważalne wyraźnie szczególnie jedno zjawisko – straszy się nas obcymi, inwazją z kosmosu i pokazuje się przybycie takowych statków niemal jako zapowiedź totalnego zniszczenia i apokalipsy. Skyline, Wojna Światów, Obcy, Predator, Inwazja, Dzień Niepodległości itp, itd, – czy to wszystko może być przypadek? Cóż, pewnie wiecie, że za bardzo w przypadki nie wierzę. Zatem, czy nie jest to rozmyślna strategia sił obecnie okupujących naszą planetę, by zasugerować i wgrać nam głęboko w nasze umysły program strachu przed rzekomo groźnymi dla nas obcymi – bo wiedzą, że ten kontakt może nadejść i te pozytywne siły już tu lecą? Brzmi logicznie, aczkolwiek kosmicznie – zdaję sobie z tego sprawę. Niemniej wiemy już raczej, że obcy już tu dawno są, że pewne siły już dawno manipulują i kontrolują nas, nie zaś, że zagrożenie nadejdzie z zewnątrz…. Co do naszej nadciągającej floty – sam nie wiem, to tylko moje swobodne rozważania.

Tak czy siak – moje stanowisko jest wciąż niezmienne – z jednej strony z ciekawością przyglądam się tym przekazom, które bezsprzecznie budzą nadzieję na pozytywną zmianę sytuacji na Ziemi, z drugiej zaś jestem ostrożny, by popaść w euforię i uznać je za prawdę objawioną. Zbyt wiele było w przeszłości niespełnionych zapowiedzi i nietrafionych przepowiedni, by teraz od tak uwierzyć we wszystko. Zwyczajnie jako człowiek o otwartym umyśle zbieram wszelkie informacje, ale to czas pokaże jaka była prawda.
Nadal uważam, że trzeba działać tu na Ziemi i nie osiadać na laurach licząc, że ktoś tam – z góry – załatwi za nas wszystko. Nie wykluczam oczywiście, że zmiana ta może ( i jest zapewne) wspierana przez „siły” pozaziemskie nam sprzyjające, jednak jest to raczej coś w rodzaju asysty i pomocy, a nie prowadzenia za rączkę. Głównym motorem zmiany jesteśmy my – każdy z nas z osobna.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Galaktyczna Federacja nadaje – czy wreszcie ujrzymy ich statki…?

 1. Jacek pisze:

  Faktycznie coś nadciąga ? Można nie wierzyć w to jak w prawdę objawioną ale należy mieć nadzieję – bo sytuacja na Ziemi naprawdę się komplikuje – kryzys finansów i gospodarek wisi na włosku !!! Musi być jakaś alternatywa dla upadającego kapitalizmu !!!?

 2. patrykwilk pisze:

  Witam wqszystkich znalazłem ciekawy przekaz, który do mnie przemawia
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/12/26/przeslanie-przedstawiciela-pozaziemskiej-cywilizacji-video-pl-de/

 3. Irbis pisze:

  Charbela .. zapomnialem doprezcyzować że kontakt bezposredni mialem za kazdym razem gdy pojawiali sie na mojej drodze .. ale w tym jednym pzypadku kontakt był WERBALNY – to mialem na mysli…

 4. Irbis pisze:

  Od lipca 2010 juz ich jakos nie spotykam na swojej drodze … Ale od 2004 do 2010 mialem 8-9 spotakn z nimi ale tylko w 1 przypadku byl kontakt bezposredni …

 5. Irbis pisze:

  O tych przekazach i o ciaglej walce z mrocnymi silami czytalem juz w latach 70. – 80. To nic nowego. A krystal28 selekcjonuje wypowiedzi na te ktore psują jej do JEJ punktu widzenia i charakteru jej bloku i te ktore nie pasują … Te ostatnie są usuwane. Ja juz tam niczgo nie pisze bo moje wypowiedi nawet nie przechodzą.

 6. Zamieszczę wszystko co ciekawe – piszcie do mnie, piszcie!!!

 7. Charbela pisze:

  Gawes22 napisz o tych przekazach i o tym implancie ,co wspomniałeś na blogu Krystal28 . Może Mikołaj zamieści je w osobnym artykule jak niesamowite spotkania Irbisa z Reptilianami :
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2010/11/13/bliskie-spotkania-z-reptilianami/
  Pozdrawiam

 8. a możesz je tutaj przesłać? Prześlij je na mojego maila – w kontaktach jest podany. pozdrawiam!

 9. gawes22 pisze:

  Witam
  Na forum krystal28 napisałem kilka swoich : przekazów; które negują większość przekazów tam zamieszczonych ,inne zdanie i wpisy zostały usunięte?

 10. Ctrl pisze:

  Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,” (2 Tes. 2:1-3).

 11. Przecież to nie jest z jednej strony, bo channelingi są tłumaczone na wielu portalach ale jest tam w tekście że wiele fragmentów umieszczamy ze strony Transformacja 2012 – ( „Oto kolejny z fragmentów przekazów opisujący to co ma nastąpić niebawem (ze strony Transformacja 2012)”

  a dokładniej :http://krystal28.wordpress.com/ Pozdrawiam!:)

 12. blob pisze:

  A jakiś link do strony z której to info zostało zaczerpnięte ? Bo co ja sobie mam zrobić z informacją: „transformacja 2012” ??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s