Kolejne audycje w Radiu BC


Program Radia Bez Cenzury cały czas się uzupełnia i wzbogaca. Już jutro o godzinie 18.00 wyemitujemy cały zapis dźwiękowy z kongresu „Fioletowy Płomień”, który odbył się 16.10.2010 roku w Szczecinie – tematyka rozwoju duchowego i sytuacji związanej z globalnym przebudzeniem, zbliżającym się rokiem 2o12 i Wielką Transformacją.
A już w ten czwartek o 20.00 kolejny program Mikołaja Rozbickiego „Czas Przebudzenia”, którego tematem będzie „Nowy Porządek Świata i globalna elita – strategia działania”. Gościem programu, którego przepytamy będzie przedstawiciel ruchu Zeitgeist z Poznania – Jurij Gordijenko.
W piątki o 20.00 zapraszamy na audycję „Teoria Chaosu” naszego tajemniczego Redaktora X dotyczące szeroko rozumianej nauki z rozszerzeniem na zjawiska niewyjaśnione jak UFO, czy Free Energy, spisków i konspiracji, zagadek z przeszłości naszej cywilizacji.
Natomiast w sobotę, także o 20.00 ponownie wyemitujemy niesamowity wywiad z Michałem Papierskim o niezwykłych przeżyciach duchowych, o transformacji jaką czeka Ziemia – ze względu na wiele zapytań i duże zainteresowanie.
W przyszłym tygodniu w ramówce naszego radia pojawi się kolejna ciekawa audycja. We wtorki i środy o 20.00 Wojtek Stepaniuk zaprasza na program „Niewiarygodny świat” o tajnych operacjach rządów i wojska i niezidentyfikowanych obiektach latających oraz obcych cywilizacjach.
Natomiast w każdy poniedziałek o 20.00 trójka prowadzących: Bartłomiej Kmieciak, Filip Blicharczyk oraz Robert Zacharek zapraszają na program: „Świat tajemnic”.

Tak więc w przyszłym tygodniu program ukształtuje się następująco:

* Poniedziałek 20.00 – „Świat  tajemnic” – Bartłomiej Kmieciak, Filip Blicharczyk, Robert Zacharek
* Wtorek i środa 20.00 –  „Niewiarygodny świat” – Wojciech Stepaniuk
* Czwartek 20.00 – „Czas Przebudzenia” – Mikołaj Rozbicki
* Piątek 20.00 – „Teoria Chaosu” – Redaktor X


Zapraszamy do słuchania!


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Kolejne audycje w Radiu BC

 1. WItam
  Uwielbiam czytać twoje wpisy, świetnie tutaj u Ciebie

 2. p17225 pisze:

  Cześć bardzo ciekawie tu u Ciebie, napewno odwiedze twojego bloga
  nie raz !

 3. Przepraszam bardzo:( znowu mieliśmy awarię serwera… wyemitujemy to na pewno – podam termin w dzisiejszej audycji „czas Przebudzenia” (13.01)

 4. Bartek pisze:

  Nie wiem o co chodzi. Wczoraj miał być wyemitowany cały zapis dźwiękowy z kongresu „Fioletowy Płomień” o 18stej, a był jakiś wykład/recenzja książki o monsanto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s