Rocznica naszej działalności – film dokumentalny

Dzisiaj tj. 7 stycznia 2011 mija dokładnie rok od rozpoczęcia naszej działalności jako nieformalna organizacja pod nazwą „Stop NWO Poznań”. Był to niezwykle ciekawy, obfitujący w przeróżne wydarzenia, spotkania, eventy czas, gdy poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi i zwiedziliśmy wiele miejsc w Polsce. Z tej okazji postanowiliśmy zmontować mini film dokumentalny.
Oj, wiele się działo, wiele. Aż ciężko uwierzyć, bo ten rok minął strasznie szybko, a był przepełniony naszą działalnością intensywnie. Ale my się dopiero rozgrzewamy! Zresztą – jak na amatorów i ludzi bez jakichś wielkich środków finansowych – myślę, że zrobiliśmy coś z niczego, czyli kawał dobrej roboty. Zaczynaliśmy lokalnie jako  „Stop NWO Poznań”, czyli tematycznie tylko kwestie globalnej elity i Nowego Porządku Świata, ale z czasem poszerzyliśmy nasz zakres zainteresowań i działalność o „Czas Przebudzenia”. Niektórzy próbowali nas zaszufladkować, że my tylko straszymy NWO i nic więcej, a przecież jesteśmy świadomi, że to tylko jeden z elementów obrazu świata. Teraz działamy równolegle – dla tych co chcą mówić tylko o NWO jest lokalna organizacja w Poznaniu, dla innych, chcących wiedzieć i czytać więcej –  „Czas Przebudzenia”.
Dziękujemy Wam wszystkim za ciepłe słowa wsparcia i kibicowanie nam w naszej działalności oraz zachęcamy do własnych inicjatyw!

Mikołaj Rozbicki

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s