Prawda o Kościele Katolickim – Filip Blicharczyk

Co prawda staramy się nie angażować bezpośrednio w debaty ideologiczno religijne, jednak publikujemy niezwykle ciekawy artykuł autorstwa Filipa Blicharczyka o nieznanych faktach dotyczących Kościoła Katolickiego i podstaw jego doktryny. Jest to o tyle ciekawe, że pokazuje nam w bardzo wyraźny sposób, jak wielkie instytucje – czy polityczne, czy religijne – potrafią zakłamywać i fałszować rzeczywistość oraz manipulować nic nie świadomymi masami.

Prawda o Kościele Katolickim

Jako wstęp do tego artykułu, głównie skierowanego do katolików, zaznaczam, że mogą to być informacje bardzo wstrząsające.Były takie dla mnie, jednak zacząłem szukać więcej na ten temat i je sprawdzać, pomimo że większość z nich to wiedza powszechnie dostępna, jednak przemilczana w szkołach i kościołach.
Staram się być jak najlepszym chrześcijaninem i nauki Chrystusa uważam bardziej jako właśnie nauki niż religię, jako że to czego naucza można łatwo zweryfikować logicznie i doświadczalnie. W razie jakichkolwiek niejasności i wątpliwości związanych z tym artykułem, proszę o samodzielne sprawdzenie podanych tutaj informacji. Proszę nie wierzyć mi na słowo ani nie odrzucać ich ze względu na emocje. Wystarczy wejść na google.pl i wpisać szukaną frazę, np. „boże narodzenie a pogańskie tradycje” i już mamy kilka źródeł do weryfikacji.
Celem tego artykułu nie jest zmienianie niczyich wierzeń, bądź narzucenie interpretacji przytoczonych tu faktów historycznych. Mam nadzieję, iż pomoże on każdemu szukającemu prawdy chrześcijaninowi i nie tylko. I być może zainspiruje do samodzielnego czytania Biblii ze słowami Chrystusa bez odgórnie narzuconych interpretacji. Z góry dziękuję za chęć poznania prawdy i pozwalam sobię zacząć od cytatu Billa Coopera:
„Prawdziwy kościół nie istnieje dzisiaj nigdzie, poza małymi grupkami osób, które spotykają się razem w imię Chrystusa.” -Milton William Cooper (1943-2001)

(CZYTAJ WIĘCEJ)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Prawda o Kościele Katolickim – Filip Blicharczyk

  1. Idzcie wąską drogą pisze:

    Oj Niemądry grzeszniku tym wilkiem w owczej skórze jesteś właśnie ty czy na darmo Pan powiedział: W czasach ostatecznych nastanie wielu fałszywych proroków którzy będą głosić fałszywe nauki zmieniając je i interpretując je według swego błędnego rozumowania aby wielu zwieść aby odstąpili od prawdziwej wiary i szli na zgubę.Powtarzam Kościół Rzymsko-Katolicki to jedyny prawdziwy kościół,nie wprowadzajcie ludzi na złą drogę w życiu aby szli szeroką drogą która prowadzi do zguby a wielu jest takich którzy nią idą. Tu sprawdzają się słowa proroka Izajasza które wypowiedział Pan Jezus:Obłudnicy dobrze powiedział o was prorok Izajasz:
    Ten lud czci Mnie wargami,lecz sercem swym daleko jest ode mnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s