Coraz głośniej o spiskach – czyżby cenzura informacyjna pękała..?

Przez całe lata prawda o globalnej elicie i jej zbrodniczych działaniach zmierzających do ustanowienia Nowego Porządku Świata była całkowicie przemilczana w mediach głównego nurtu. Wydaje się jednak, że powoli pod naciskiem alternatywnych mediów mainstreamowi dziennikarze są zmuszani (niektórzy zachęcani) do poruszania coraz bardziej niewygodnych faktów. O spiskach i konspiracjach w tle światowych wydarzeń jest coraz głośniej. W Stanach Zjednoczonych niezłą pracę wykonuje Jesse Ventura.
Jessy Ventura to syn Słowaka i Niemki, , były żołnież specjalnych oddziałów amerykańskiej Marynarki Wojennej, aktor oraz były gubernator stanu Minnesota. Nie jest więc to byle dziennikarz, jakiś krzykacz, oszołom, ale były gubernator, powszechnie uważany za najlepszego w historii stanu Minnesota! Ventura od kilku lat prezentuje swoje poglądy w audycjach radiowych. Można zauważyć wyraźną ich radykalizację – podczas gdy kilka lat temu niepwnie jeszcze twierdził, że zamem na WTC jest coś nie tak, to obecnie nie ma cienia wątpliwości, że dokonywany jest zamach nie tylko na całą Amerykę, ale i na świat, a plany globalistów zmierzają do eksterminacji ludności na świacie.
Ventura jest autorem serii programów „Conspiracy Theory” (Teorie Konspiracji) emitowanych w telewizji TruTV na terenie całych Stanów. Program, który rozpoczął się w ubiegłym roku miał tak wielką popularnosć, że obecnie odbywa się jego kontynuacja.
W serialu  Jesse Ventura wraz z zespołem badaczy i ekspertów próbują przeanalizować niektóre spośród największych teorii spiskowych naszych czasów. Badają tematy takie jak 11 września, HAARP, globalne ocieplenie czy tajny rząd światowy. Sprawdzają dostępne dowody, rozmawiają z ekspertami oraz naocznymi świadkami aby dociec szokującej nieraz prawdy.  Można zastanawiać się jedynie, że forma tego serialu jest nazbyt sensacyjna, nazbyt „Hollywoodyzowana”, ale myślę, że jest to przygotowane w ten sposób specjalnie w stylu zjadliwym dla przeciętnego obywatela USA, a mimo to jest w nim zawarte bardzo wiele rzetelnych informacji.
Można powiedzieć – brawo za odwagę. Wreszcie ktoś z życiorysem, przeszłością polityczną i uznanymi dokonaniami ma odwagę stawić czoła tak trudnym tematom, zadawać pytania i głośno mówić o wątpliwościach dotyczących oficjalnych wyjaśnień wszystkich tych spraw.
Pytanie -czy i u nas kiedyś znana i poważana osobistość ze świata mediów, czy polityki odważy się przełamać tematy tabu, złamać zmowę milczenia i zabrać głos w sprawie światowych wydarzeń?  Oby. Bo ludzie mają już coraz bardziej dość oficjalnej papki propagandowej wylewającej się codziennie z telewizora.
Poniżej trzy odcinki serialu„Conspiracy Theory” Jessiego Ventury o zamachach z 11 września, micie globalnego ocieplenia oraz tajnym projekcie HAARP:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Coraz głośniej o spiskach – czyżby cenzura informacyjna pękała..?

  1. marekjozef55 pisze:

    Cenzura pękała? Miałem taką myśl, lecz to byłoby zbyt piękne .Cos tu nie jest tak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s