2012 i dalej – czego możemy się spodziewać?

Im bliżej tej magicznej daty 21.12.2012 roku, tym więcej czasu zastanawiamy się nad tym, jak ten cały proces zmian będzie następować. Jakkolwiek wszystko wskazuje na to, że sam rok 2012 może być jedynie symbolem zmiany i wszystko to niekoniecznie musi wydarzyć się akurat w tym czasie, to jednak wciąż pozostaje pytanie: jak to wszystko przebiegnie, co się tak naprawdę stanie i jak się do tego przygotować?
Scenariuszy jest zapewne bardzo wiele – od tych całkiem czarnych i apokaliptycznych, mówiących jedynie o przebiegunowaniu, katastrofach śmierci i zniszczeniu poprzez te całkiem optymistyczne opowiadające o „wzniesieniu”, przejściu do czwartej gęstości, oświeceniu i doznaniu prawdziwego szczęścia w nowych świetlistych ciałach…
Jak na prawdę będzie – tego zapewne nie wie nikt, lub bardzo nieliczne jednostki. Moim zdaniem nic nie wyklucza się wzajemnie – mogą nastąpić i katastrofy i zniszczenie oraz wzniesienie i oświecenie, dla jednych będzie to koszmar i koniec świata, dla innych prawdziwa przygoda w przeżywaniu narodzin Nowego Świata i czasu szczęścia, miłości i wolności.
Poniżej bardzo ciepły i optymistyczny w przekazie filmik, w którym Szamanka Keisha Crowther opowiada o jej wizji 2012 roku i nadchodzących zmianach na Ziemi:
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „2012 i dalej – czego możemy się spodziewać?

 1. markra pisze:

  Możemy być pewni, że to co juz myslimy sie ziści.
  Tez uważam że jesteśmy tak świeci, ze nawet nie wiemy jak bardzo…i dlatego robimy to co robimy co mamy obecnie, z niewiedzy kim jestesmy naprawde!

  Ludzie powinni brac energię z Natury a nie od siebie samych! Przestańmy sie tak wykorzystywac!

 2. Agnieszka pisze:

  Ja będzie sami się przekonamy. Myślę jednak, że warto wznosić się na wyżyny duchowości i myśleć optymistycznie:-)

 3. basiachareza pisze:

  wierze i dziekuje

 4. hunter22 pisze:

  He, dobry artykuł, lecz według mnie błądzicie, ale trudno, jest taka formułka, nasze myśli kształtują rzeczywistość, która nas otacza, więc wszystkie scernariusze co do 21.12.2012r, są jak najbardziej możliwe.

  Ci którzy oczekują transformacji, przejścia w 4 wymiar, itp, to on, czy ona, przejdzie do 4 wymiaru.
  Ziemia już istnieje w 4 wymiarze, lecz 21.12.2012r. zaistnieje w 5 wymiarze, więc te wideo wyżej dotyczy tego, żadnych dni ciemności nie będzie, lecz jak napisałem wyżej, każdy doświadczy tego co sam oczekuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s