„Rok 1984 = Polska 2010” – smutne, ale prawdziwe…

Gdy od czasu do czasu zdarzy mi się z ciekawości włączyć telewizor zastanawia mnie zawsze, czy oglądam właśnie fragmenty materiałów z komunistycznej Polski, czy może przez przypadek włączyłem jakiś film science – fiction, w którym obywateli Orwellowskiego wszechwładnego państwa programuje się tandetnymi wielokrotnie powtarzanymi słowami i trikami…
Widzę oto wspaniałych uśmiechniętych polityków, świetnie ubranych w modne garnitury, ekskluzywne buty i krawaty, dobrze uczesanych, mówiących zawze piękną poprawną polszczyzną – kreowanych na bohaterów narodowych, mężów stanu. O tak! Jacy oni sa mądrzy i wykształceni, pokojowi i elokwentni!Witają się serdecznie i czule, zawsze szczerze uśmiechnięci, poklepują się wzajemnie po plechach, czasem nawet przytulą…
Nie ważne że podatki znowu nam podnieśli, że obce mocarstwa podpisują z nami wieloletnie umowy niekorzystne dla nas, a zwyczajny Polak będzie za nie płacił latami. Nie ważne, że wielkie międzynarodowe korporacje decydują tak naprawdę o tym, co jemy, ile płacimy za co. Nie ważne, że dług publiczny i zadłużenie państwa rośnie galopująco i staje się pretekstem do kolejnych podwyżek podatków i innych obciążeń wobec społeczeństwa. Nie ważne, że każdy nowo narodzony Polak nie tylko otrzymuje dawkę kilkunastu szczepionek z trucizną, ale i jest obciążony już ponad. 20.000 długu w nagrodę za przyjście na ten świat.
To wszystko jest nieważne – przecież wyszedł razu pewnego pan Premier przed kamery i opowiedział, że – cytuję : „Ta podwyżka Vat-u nie dotknie zwykłych Polaków”…
To ja się pytam panie Premierze – w takim razie jakich dotknie? Niezwykłych? Jacy to są Polacy niezwykli? Pier…one bzdury. Orwellowska nowomowa
No i na końcu nie ważne, że usunięto elity tego kraju nie pasujące do koncepcji Nowego Porządku Świata (nie ważne, że nie byli moimi ulubieńcami ani świętymi jakimiś). Smoleńsk już nie jest ważnym tematem, bo i po co? Po co się tym przejmować? Przecież morderca Putin, gdy ściskał Tuska nad wrakiem samolotu na pewno dokonał wewnętrznej przemiany duchowej i już nigdy nie zabije nikogo – jak Politkowską, Litwinienkę oraz wielu innych przeciwników politycznych. Przecież Rosja jest demokratyczna a Putin to demokrata z krwi i kości! Nie każdy pracownik KGB jest taki zły.
Nie przejmujcie się tym, że teraz hasło „Jeden naród, jedna partia, jeden przywódca” w naszym kraju staje się dziwnie aktualne. Bo mamy jedynie słuszną partię – zero afer, wspaniali przywódcy prowadzący nas w braterskie ramiona USA i Rosji oraz Unii Europejskiej w „polityce miłości”.Tak więc popieraj nasz rząd, popieraj naszego prezydenta ukochanego – bądź patriotą! Nie dołączaj do wroga ludu i PiS-owskich podżegaczy wojennych z faszystą – Kaczyńskim na czele. Nie bądź teoretykiem spiskowym, nie doszukuj się czegoś czego nie ma – bądź normalny i zaakceptuj, że to był wypadek… Kaczystowskie hordy nigdy nie zburzą zdobyczy naszej wspaniałej demokracji! Bądź z nami – bądź w większości, jesteśmy lepsi i Ty bądź lepszy, trzymaj się większości. PiS-owcy są niebezpieczni, Kaczyści to wiejskie prostaki, „katole” jakich trzeba nienawidzić*.


Wspieraj więc rząd, żeby nigdy tym reakcjionistom nie udało się dostać do władzy. O tym jak bezstronne i rzetelne są media niech świadczy fakt, że podczas rządów PIS-u media ostro krytykowały rząd,a  potem dla równowagi po zmianie władzy bardzo mocno krytykują opozycję… Taaaaak – to się nazywa prawdziwa demokracja oraz wolność słowa!
A dla tych co mają gdzieś politykę (I słusznie – nie przeszkadzajcie lepiej władzy) proponujemy tysiące seriali, teleturniejów, filmów, kabaretów, teledysków – macie i zamknijcie się.
A jak znowu Wam podniosą podatki – pamiętajcie – to tylko dlatego, by żyło się lepiej – wszystkim. Bo zgoda buduje.
*Ps. Nie chodzi mi tu wcale o gloryfikację PiS-u i pana Kaczyńskiego, ale chodzi mi o nie uleganie tej taniej propagandzie „wroga ludu” i dorabiania mu gęby najgorszego koszmaru polskiej wolności i demokracji, co jest na rękę obecnemu skorumpowanemu i sprzedanemu NWO układowi politycznemu.
Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „„Rok 1984 = Polska 2010” – smutne, ale prawdziwe…

  1. To są fakty z TVN-u…. Jest wiele innych faktów przemilczanych całkowicie. Bazowanie na stenogramach posiadanych przez Rosjan i na tej bazie wyrokowanie jest totalnym nieporozumieniem. Poza tym piloci NIE LĄDOWALI – każdy pilot ma prawo podejścia próbnego. To nie było lądowanie – podstawowy fakt zakłamany przez każde media mainstreamowe.

  2. Lech pisze:

    Nie zgadzam się tylko z jednym stwierdzeniem, a propo’s Smoleńska. Po dokładnym przeanalizowaniu faktów, oraz wysłuchaniu pilotów z różnych Państw, sprawa jest oczywista-PILOCI W TAKICH WARUNKACH NIE MIELI PRAWA LĄDOWAĆ! POZA TYM KANCELARIA PREZYDENTA PRZESUNĘŁA WYLOT Z GODZINY 6 NA GODZINĘ 7, DODATKOWO PREZYDENT SPÓŹNIŁ SIĘ JESZCZE PÓŁ GODZINY, WIĘC MOWY O LĄDOWANIU NA ZAPASOWYM LOTNISKU BYC NIE MOGŁO, PONIEWAŻ, PREZYDENT SPÓŹNIŁBY SIĘ NA UROCZYSTOŚCI. WOBEC POWYŻSZYCH FAKTÓW, JEST DLA MNIE OCZYWISTE, ŻE ZOSTAŁA WYWARTA PRESJA NA PILOTÓW, ABY POMIMO WSZYSTKO WYLĄDOWALI.I TO BYŁO PRZYCZYNA KATASTROFY, A NIE ŻADEN ZAMACH.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s