„Dziel i rządź” oraz sprawa krzyża – socjotechnika w czystej postaci

Globalna elita jest mistrzem w stosowaniu technik masowej manipulacji. Ci ludzie doskonale znają nasz umysł, studiują naszą psychikę i zachowania po to, by wiedzieć na jakiej nucie zagrać, byśmy nieświadomie tańczyli według ich uznania.
Zawsze powtarzam, że system kontroli na naszej planecie to nie tylko garstka przebogatych oligarchów chcących władzy totalnej, że to nie tylko poziom materialny 5 zmysłów, ale że źródło tej kontroli i manipulacji jest pozaziemskie. I to nie istotne, czy istoty te nazwiemy gadoidalnymi Reptilianami, czy jakoś inaczej – chodzi o to, by zrozumieć z jakim przeciwnikiem się mierzymy. Wysoko rozwinięta cywilizacja, istoty z innego wymiaru posiadające technologię i zdolności umysłu o jakim się nam nie śniło – dlatego skala naszej kontroli jest tak niemalże doskonała, wszechobecna, kompleksowa, wielopoziomowa i oczywiście globalna.
Jedynym sposobem wydostania się spod tej kontroli jest dorośnięcie ludzkości, wzrost świadomości  i wiedzy oraz wzięcie na siebie odpowiedzialności za to co dzieje się na naszej planecie, zamiast zwalanie tego wciąż na kogoś innego, kogoś „TAM”. Musimy zwyczajnie jako mieszkańcy Ziemi odrobić swoją lekcję. A pierwszą z nich jest funkcjonowanie słynnej już zasady „Dziel i rządź”. Niby wszyscy o niej wiedzą, znają ją i rozumieją, a mimo to zdumiewająco łatwo jesteśmy łapani w jej pułapkę niemalże codziennie jako ludzie. Jest to diabelsko skuteczna metoda. Chodzi w niej przede wszystkim o to, żeby nie dopuścić do zjednoczenia się i współdziałania wszystkich ludzi – wówczas bowiem stanowimy siłę, prawdziwą potęgę nie do pokonania. Tracąc mnóstwo energii na walkę między sobą oddajemy każdego dnia władzę tej zewnętrznej sile.
To dlatego właśnie codziennie, w każdego dnia, o każdej minucie jesteśmy w mainstreamowych mediach bombardowani informacjami podkreślającymi wszystko to, co ludzi dzieli i poróżnia. Tak, tak – elita tego świata chce całą naszą uwagę skupić na tym co nas dzieli. To dlatego cały czas wznieca się i inspiruje wszelakie podziały narodowe, religijne, rasowe, kulturowe, polityczne, obyczajowe, seksualne, społeczne, ideologiczne i tym podobne. Mamy utonąć w niekończących się debatach, sporach, przekomarzaniach się, nienawiści, nietolerancji. Przeciętny człowiek ma czuć się odseparowany od reszty społeczeństwa, ma identyfikować się tylko i wyłącznie ze swoją określoną grupą oraz czuć wrogość i inność wobec pozostałych grup. Tak podzielone społeczeństwo nie jest w stanie dostrzec prawdziwej przyczyny swoich problemów, nieszczęść i wyzysku. Walczymy sami ze sobą, podczas gdy elita pozorując spory polityczne zawsze gra w jednym klubie – przeciw nam. I Tkwi na samym szczycie tej piramidy władzy właśnie dlatego, że gramy według ich zasad.
Świetnym przykładem takiej socjotechnicznej sztuczki zastosowanej w naszym kraju jest słynna sprawa krzyża spod Pałacu Prezydenckiego. Otóż wspaniałe zastosowany sposób, by podzielić naród i odwrócić uwagę od rzeczy naprawdę istotnych.
Jest katastrofa smoleńska, naród zjednoczony i zintegrowany. Narasta wiele pytań, nieścisłości, podejrzeń, spekulacji wobec postępowań władz zarówno rosyjskich jak i polskich w kwestii wyjaśniania przyczyn tej tragedii. Pojawia się coraz więcej informacji o drugim dnie wydarzeń z 10 kwietnia, wręcz potok informacji. Polacy przestają ufać oficjalnym wyjaśnieniom, nie ufają władzy w tej kwestii, domagają się odpowiedzi na trudne pytania. Platforma szybciutko obejmuje wszystkie możliwe stanowiska, ma pełnie władzy w Polsce i nie ma zamiaru niczego rzeczowo wyjaśniać ufając mordercy Putinowi.
I co się dzieje?
Pan Prezydent Komorowski (Zgoda buduje…) wspomina o usunięciu krzyża spod Pałacu w kilka dni po wyborach. Och, jaka rozpętuje się w mediach burza, a wielu ludzi będących zwolennikami wyjaśnienia sprawy Smoleńskiej i nie ufający rządowi w tej sprawie daje się podpuścić organizując obronę ich świętości.
I sprawa załatwiona – naród dzieli się na zwolenników i przeciwników pozostawienia krzyża, nikt już merytorycznie nie rozmawia o zamachu w Smoleńsku, nikt nie pyta o odpowiedzialność, nikt potem nie zajmuje się podnoszeniem VAT-u, nikt nie zajmuje się tak naprawdę na poważnie podpisywanymi wieloletnimi kontraktami gazowymi, za które każdy Polak będzie płacił, nikt nie mówi o naszych własnych złożach gazu łupkowego…
A więc walczymy ze sobą o bzdurne sprawy, podczas gdy te naprawdę ważne zostają ukrywane. O to chodziło. Czysta socjotechnika. To działa tak skutecznie, a jest takie proste.
Wyciągnijmy wnioski z tej historii, bo zapewne jeszcze nie raz będziemy poddani podobnym oraz większym manipulacjom. Nie dajmy się tak łatwo robić w konia.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Dziel i rządź” oraz sprawa krzyża – socjotechnika w czystej postaci

  1. Problem jest w tym, że ludzie ślepo ufają TV, radiu i gazetom, które są w posiadaniu największych korporacji.
    Słyszałem raz sondę w TV poprzedzającą inwestycję na giełdzie i jedna z osób (50-cio letni mężczyzna) odpowiedział wprost: „bo powiedzieli nam, że warto zainwestować no to idę i spróbuję”. Zero własnej inicjatywy, pomijając fakt czy to był dobry pomysł, czy też nie.
    Ja się ocknąłem (przebudziłem), kiedy to przestałem oglądać telewizję. Zauważyłem wtedy, że dookoła istnieje inny, jakże odmienny świat.
    Od tego czasu przy każdej okazji mówie ludziom, żeby nie oglądać telewizji, nie słuchać radia i nie czytać gazet. Na szczęście jeszcze mamy Internet i z niego właśnie należy korzystać.
    Ostatnio zadzwonił do mnie jakiś facet, który przeprowadzał sondę na temat słuchania radia. Pytał się jakich stacji słucham, więc mu powiedziałem, że słucham tylko i wyłącznie Alexa Jonsa. Reakcja gościa była taka, że po prostu na sekundę czy dwie zaniemówił :-).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s