Świat u progu zmian – niezwykłe przekazy Alexa Colliera od Andromedan

Alex Collier to tzw. „kontaktowiec” przekazujący niezwykle ciekawe przekazy od wysokorozwiniętej cywilizacji Andromredan. Alex swoją wiedzę przekazywał ludzkości już od początku lat 90-tych, lecz później zniknął na kilka lat z życia publicznego. Od około dwóch lat jednak ponownie wrócił do działania i aktywności przekazując nam kolejne niezwykle cenne informacje. Mówi znów do ludzi między innymi dlatego, że zbliżamy się nieuchronnie do całkowitego przełomu na naszej planecie…
Na początek przypomnijmy kilka faktów podawanych przez naszego kontaktowca (więcej w dziale o channelingach).
Alex Collier to Amerykanin, który twierdzi, że od ósmego do 16 roku życia wielokrotnie kontaktowały się z nim istoty z Andromedy. Kiedy dorósł zrozumiał, że był przygotowywany specjalnie do tego, by przekazać wszystkie  zdobyte przez niego informacje z całej ludzkości. I tak od początku lat 90 –tych Alex brał udział w wielu wywiadach i wykładach, w których opisywał jak według Andromedan wygląda nasz świat, co się obecnie dzieje, kto nami rządzi.
Alex nigdy nie przedstawiał żadnych zdjęć pozaziemskich pojazdów ani metali z innych planet, tylko przekazywał przesłanie dla Ziemian. Według niego Andromedanie są wysocy, ich skóra ma odcień lekko niebieski, w ich społeczeństwie osoby rudowłose to jednostki szczególnie wrażliwe na mądrość kosmosu i o zwiększonych mocach psychicznych. Andromedanie opisują naszą planetę jako swego rodzaju eksperyment, w którym zaklęta została nadzieja pokoju. Ten konflikt jest problemem dla całej galaktyki od setek tysięcy lat. Ziemię umyślnie zasiedlono różnorodnymi formami życia z niezliczonych światów, mieliśmy być swoistą „biblioteką wszechświata”.
W swoich przekazach przez wszystkie te lata Collier opowiadał ingerencji obcych cywilizacji na naszej planecie – o  Szarych (ang. ‘Greys’) pracujących tak naprawdę dla swoich „szefów” –  Smokoidów ( – ang. ‘Draconians’), którzy są najstarszą rasą w naszej galaktyce i pierwszą, jaka osiągnęła poziom podróży międzyplanetarnych, (według wielu innych źródeł Drakoni stworzyli  sztucznie rasę Szarych, aby za ich pomocą nas kontrolować – nie mają duszy i są jedynie „narzędziem” Skmokoidów ). o podbijaniu przez nich innych systemów gwiezdnych oraz o tym, jak  ludzie są dla nich całkiem smaczni, gdyż okazuje się, że oni nas częstokroć jedzą tak jak my jemy zwierzęta, ale główną dla nich pożywką są nasze emocje – tylko te złe, negatywne.
Obecnie na Ziemi według Colliera „Szaraki” budują podziemne bazy, niezniszczalne przy użyciu naszych broni. Szaraki w stosunkach z ludźmi – czyli szczególnie w kontaktach z elitą rządzących (iluminaci) wciąż posługują się kłamstwem i manipulacją, tak też i oni są oszukiwani i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Liczą na przyszłe korzyści, a tak naprawdę są dla obcych tylko drogą do celu – do przejęcia kontroli nad planetą. Kiedy im się to uda zrobią ich „na szaro”:). Istnieje plan, aby Gadoidy przyleciały tu oficjalnie w odpowiedzi na wołanie o pomoc wysłane w kosmos przez ziemskie władze w związku z „panoszeniem się Szarych”, czyli swoisty spektakl: zamiast inwazji przybycie na zaproszenie. Jest to sprytne oszustwo w celu ominięciu galaktycznego prawa, które mówi, że przybysze z kosmosu mogą zasiedlić daną planetę tylko i wyłącznie za zgodą „tubylców” .
Oprócz tych „złych” w kosmosie są jednak także ci „dobrzy” i obie strony muszą stosować się do pewnych praw, które są w ogóle prawami kosmosu i karmy. Dlatego istnieje w sumie dość prosta wydawałoby się droga do wolności: możemy zmusić ich, aby stąd odlecieli i opuścili na zawsze nasz świat, jeżeli tylko zdołamy wytworzyć atmosferę miłości i życzliwości, a w krajobrazie uczuć nie będzie strachu ani nienawiści (czyli ich pożywki) – wtedy podwyższy się wibracja całej planety i dla nich ta ziemia będzie niczym wroga pustynia, środowisko nie do zniesienia, gdzie nie znajdą ani trochę jedzonka. Oni potrzebują tych złych uczuć do przetrwania. Dlatego musimy się obudzić, przejrzeć na oczy i odrzucić ten system manipulacji, strachu, wojen i nienawiści, a wtedy sytuacja się zmieni. Na razie jednak niestety ludzie rządzący tym światem, czyli iluminaci sprzedali nas gadoidom i współpracują z nimi wiernie, licząc na zachowanie uprzywilejowanej pozycji po ich triumfie. W zasadzie więc oni nas nie podbijają, gdyż nie mogą tego dosłownie zrobić, robią to za przyzwoleniem ludzkich władz. Oni nas zwyczajnie rozgrywają , sprzedajemy jedni drugich, realizując ich politykę, taktykę „dziel i rządź” dążąc do zwiększania kontroli i dezinformacji.
Początkowo Ziemią zajmowali się Plejaranie, którzy jednak odlecieli, ponieważ nie poradzili sobie z „ciemnymi siłami” i stracili kontrolę nad tym co się u nas dzieje. Nie potrafili oni także dogadywać się z ziemskimi władzami. Andromedanie przejęli więc ich rolę w 1980 r. i relacjonują, że jest tu jeszcze około 170 różnych ras przybyszy, które w rozmaite sposoby i na różnych poziomach komunikują się z mieszkańcami naszej planety – służą nam radą oraz natchnieniem. Niestety mamy tu też kilka frakcji obcych-ludożerców manipulujących reprezentantami władz.
Obecnie Alex Collier przekazuje kolejne ciekawe informacje o sytuacji jaka jest na Ziemi i w kosmosie. Otóż, trzeba zauważyć, że jego kolejne przekazy są coraz bardziej pozytywne. Ludzkość budzi się bowiem, więc te zupełnie najczarniejsze scenariusze znikają z naszej przyszłości. Oczywiście nadal elity tego świata zmierzają do ustanowienia globalnego rządu faszystowskiego, totalnej kontroli i centralizacji władzy na wszystkich poziomach – i jeszcze wiele będą próbować złego uczynić ludziom, by powstrzymać proces odzyskiwania wolności. Niemniej ich plany są coraz trudniejsze do realizacji, bo ludzie w coraz mniejszym stopniu kupują te tanie zagrywki z terroryzmem, pandemiami i szczepieniami oraz zaczynają przestawać się bać i biorą odpowiedzialność za swój los i los planety.
Według Alexa „ciemne typy są już w zasadzie przegrane. Oni są już skończeni. Pytanie tylko – ile zdążą jeszcze zła narobić, lub inaczej – na ile jeszcze im pozwolimy. Wszystko zależy od nas i zawsze zależało od nas. Czeka nas jeszcze wiele wyzwań, ale wszystko zdaje się iść w dobrą stronę. Alex na swoich wykładach wspomina także o całym procesie transformacji przechodzenia na wyższą gęstość i zmianie energetycznej naszych ciał.
I jeszcze jedna, jakże ważna rzecz o której Collier często mówi i podkreśla: musimy jako ludzkość zacząć już teraz projektować nową rzeczywistość po tej zmianie. Musimy myśleć i wyobrażać sobie jaki ma być ten nowy świat, jaka ma być struktura społeczna, czy chcemy pieniądza, jakich energii używać na początku (bo wolna energia istnieje i jest jej pod dostatkiem, lecz chodzi o okres przejściowy), jak współpracować z obcymi cywilizacjami, jak zorganizować system edukacji, wymiany dóbr, itp. To jest nasze zadanie już teraz. To nasz dom i my tu jesteśmy gospodarzami. Nikt za nas pracy nie „odwali”, choć pomoc od pozytywnych cywilizacji na partnerskich zasadach będzie zapewniona.
Zapraszam do obejrzenia dwóch wykładów Alexa i dokładnego zapoznania się z jego przekazami. Pierwszy wykład jest z 2009  roku i z polskimi napisami, drugi zaś niestety jeszcze po angielsku, lecz zachęcam mocno tych, co znają ten język. Z całą pewnością prelekcja z 2010 roku jest już bardziej pozytywna w przekazie, gdyż jak widać sprawy poszły w dobrą stronę.
Bardzo dokładne przekazy Alexa oraz jego niezwykle pozytywne i mądre przesłanie dla Ziemian od Andromedan staje się obecnie nie tylko zwykłym źródłem wiedzy, o tym co obecnie dzieje się na naszej planecie, ale przede wszystkim wspaniałą inspiracją do wzięcia odpowiedzialności za los Ziemi i wykreowanie zupełnie nowej rzeczywistości opartej na miłości i harmonii. Dziękujemy Alex za wspaniałą pracę i wielkie poświęcenie.


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Świat u progu zmian – niezwykłe przekazy Alexa Colliera od Andromedan

 1. umpapa pisze:

  Oj efka efka niewiele zrozumiałas i musisz jeszcz troche wcielen przezyc. Religie (wszystkie) to ściema po to żeby nami manipulować i trzymac w nieświadomości, ale…… tacy jak ty jeszcze tego nie rozumieją

 2. markra pisze:

  przetłumaczcie ten film z angielskiego!

 3. ArO pisze:

  Przesłanie przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji

 4. efka pisze:

  Nic nowego. Jacy mamy być w relacjach wzajemnych od lat poucza nas Biblia. Trzeba tylko pamiętać aby nie zgadzać się na dyktat mediów żeby religię eliminować z życia publicznego, a wręcz odwrotnie im więcej religii chrześcijańskiej w życiu tym bardziej Zło ma pod „górkę”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s