Stary świat odchodzi – rewolucja jest teraz!

Coraz większa grupa ludzi na świecie ma naprawdę dosyć tego świata. W tym sensie, iż ma dosyć jego absurdów, patologii, chorych zasad, które sprowadzają naszą ludzką egzystencję do roli biomechanicznych robotów starających się jedynie przeżyć gromadząc jak największe zasoby materialne i zaspokajać swoje sztucznie napędzane żądze i pragnienia.
Ludzie chcą czegoś więcej i oczekują więcej od życia – chcą być prawdziwie szczęśliwi, chcą wiedzieć jaki jest prawdziwy sens naszej egzystencji, o co chodzi w w tym życiu oraz jaka jest natura otaczającej nas rzeczywistości.
Ludzie chcą być bliżej Stwórcy, chcą żyć w zdrowiu i harmonii z przyrodą. Przede wszystkim chcą wolności – prawdziwej wolności, którą jak dotychczas zabiera im obecny system władzy na tej planecie
Nadszedł prawdziwy czas przebudzenia – ludzkość zaczyna przypominać sobie kim jest i jaki jaki jest nasz cel. Przypominamy sobie prawdę i nas samych – o naszej potędze. Kiedy większa część z nas uświadomi sobie jaką jest wspaniałą, wyjątkową, nieśmiertelną, genialną istotą duchową – zrzucimy kajdany niewoli i zasmakujemy prawdziwego szczęścia i wolności.
Poniżej jakże wspaniale oddający naszą sytuacje i nadchodzące zmiany filmik – motywujący dalszego doskonalenia się i działania na rzecz tej zmiany:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s