Woda, emocje i nasze zdrowie

Masaru Emoto postanowił sprawdzić, czy woda reaguje na muzykę. Próbki wody w szklankach ustawiono pomiędzy dwoma głośnikami. Gdy odgrywano harmonijne dzieła klasyczne – muzykę Bacha, Beethovena i Chopina – powstawały piękne, regularne kryształy.Natomiast muzyka nowoczesna, pełna gniewu i krzyku, typu heavy metal, dawała kształty rozbite na kawałki lub nieregularne, poszarpane bryły.
Następnym krokiem było więc zbadanie tego, czy woda reaguje na słowo pisane. Na szklanki wypełnione wodą destylowaną naklejano kartki z napisami zawierającymi treści pozytywne, np. „kocham Cię”, „jesteś piękna”, itp. Po 24 godzinach krople tej wody zamrożono – powstały piękne, regularne kryształki. Kolejne próbki destylowanej wody tym razem „zainfekowano” treściami kojarzącymi się negatywnie: „Hitler”, „jesteś głupi”, „nienawidzę Cię”. Takie przekazy wpłynęły na wodę wybitnie destrukcyjnie – powstały kryształy nieregularne, brzydkie, rozmazane. Zdaniem Masaru Emoto, to nie przypadek.
Emoto opowiedział o eksperymencie, jaki przeprowadzono w Tokio z kranówką kiepskiej jakości. Otóż wodę tę ustawiono w szklankach na stole, a wokół stołu stanęli rodzice ze swoimi 8-10 letnimi dziećmi. Wszystkim polecono myśleć, że kochają tę wodę, będą dbać o jej czystość, nie pozwolą zrobić jej krzywdy. Na koniec kilkuminutowego eksperymentu wspólnie odmówiono modlitwę za wodę. I co się okazało? Woda poddana eksperymentowi w jakiś niepojęty sposób zmieniła się. Po zamrożeniu utworzyła kryształy podobne do tych pochodzących z wody pobranej z najczystszych górskich jezior.
Z powyższych informacji jasno wynika, dlaczego woda święcona ma tak wielką moc – to pozytywna energia modlitwy sprawia, że woda staje się bronią przeciwko złu. My sami możemy ją też w pewien sposób „poświęcić” – napoje, które przygotowujemy z pozytywnym nastawieniem, do których łagodnie przemawiamy, wpłyną na nas korzystnie dzięki naenergetyzowanej pozytywnie wodzie.
– Uważajcie na to, co mówicie do ludzi – powiedział Masaru Emoto do słuchaczy podczas wykładu w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. – Uważajcie szczególnie, co mówicie do Waszych dzieci. Słowa mają ogromną moc i trafiają nie tylko do umysłu, osiadają także w ciele, bo nasze ciała w 70% składają się z wody! Krąży w nas krew i limfa, każda komórka zawiera wodę.

(ze stronyhttp://change4you.info/ )
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Woda, emocje i nasze zdrowie

  1. Angelika pisze:

    Ciekawe:-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s