Niesamowita przepowiednia Indian Hopi

Poniżej film z tłumaczeniem niezwykle ciekawej przepowiedni „czasów ostatecznych” i nachodzącego „piątego świata” autorstwa plemienia Indian Hopi. Warto zauważyć zbieżność z terminologią Majów oraz niezwykle podobny opis zmian jakie mamy w channelingach.

Indianie Hopi wierzą w tzw. Kachinas, bogów którzy zstąpili na ziemie, aby pomoc ludziom zdobywać mądrość i lepiej żyć. Hopi opowiadają, że Kachinas współżyli też z ludzkimi kobietami. Ich wiedza o astronomii, jakkolwiek używają innych nazw dla określania gwiazd i konstelacji gwiezdnych, jest w gruncie rzeczy identyczna z wiedzą zachodniego świata (współczesna astronomia). Wierzą, że kiedyś żyli w centrum Ziemi, na Żółwiej Wyspie i że w tych czasach były otwarte portale międzywymiarowe, które nazywają dziurami w niebie. Mówią też, że wtedy przestrzeń kosmiczna miała swoje granice, w których żyły 4 grupy pozaziemskich cywilizacji.
Według ich wierzeń, w głębi ziemi istnieją ukryte, święte miejsca, do których aktualnie maja dostęp tylko najwyżsi Szamani na ziemi. Nazywają te miejsca: Achivas. Zgodnie z legenda Hopi, Achivas powstały, ponieważ każda epoka człowieka kończy się jego częściową zagładą i tylko czyści w sercu, żyjący zgodnie z naturą, są tam wprowadzani, aby móc przetrwać zagładę i rozpocząć nową epokę człowieka. Achivas są w specjalny sposób chronione, aby ludzie niepowołani nie mogli ich odkryć Hopi mówią, ze poprzednim razem zeszli do Achivas wraz z ludźmi Ant, którzy według ich opisów bardzo przypominają znane nam UFO Szaraki (duże głowy, mała i cienkie ciałka, długie palce, itd. Ich rysunki wyraźnie sugerują, że istoty te posiadały zdolności telepatyczne.
Hopi wierzą, że są bezpośrednimi potomkami Plejadan, z konstelacji Plejad. Także u plemion Navajo, Irokezow i Cree historia ta jest znana i powtarzana. Na przykład Indianie Cree mówią, ze kiedyś zeszli na ziemie w postaci duchowej aby następnie przebrać postać z ciała i krwi.
Hopi posiadają rysunki statków powietrznych w formie oświetlonych dysków, które są wręcz uderzająco podobne do zdjęć prezentowanych przez Billy Meier-a.

źrodlo: http://www.crystalinks.com/hopi1.html

oraz

http://www.globalnaswiadomosc.com


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Niesamowita przepowiednia Indian Hopi

  1. Gnostic pisze:

    Zeszli w postaci duchowej na ziemię i wpuścili się w kanał. Duchy zostały uwięzione w niedoskonałych ciałach i tym samym trafiły do więzienia Demiurga. Na szczęście, skażone życie na tym marnym świecie – miejscu pełnym cierpienia, nie trwa wiecznie. Nasze zewnętrzne szaty (tzn. ciała -w języku gnostyckim) prędzej czy później skazane są na zagładę. Śmierć przetrwa tylko duch. Dlatego nie warto budować następnych więzień dla dusz i zamykać w nich uwolnionych duchów od nowa. Coraz więcej ludzi budzi się i dostrzega, że nie ma to najmniejszego sensu – (pozdrowienia dla singli i bezdzietnych par!). Kiedyś nadejdzie w końcu taki dzień, gdy całe to szatańskie dzieło – tzn. świat materialny ze wszystkimi okrutnymi prawami natury, zostanie strawiony przez kosmiczny pożar i wszystkie uwięzione duchy na powrót odzyskają wolność.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s