Najnowsze przekazy channelingowe

Poniżej kilka bardzo ciekawych przekazów channelingowych odnośnie sytuacji na Ziemi ze strony Transformacja 2012. Jakkolwiek ich prawdziwość oraz wartość i intencje zostawiamy Wam do osądu, w rzeczy samej są interesujące i warte do zapoznania się.
*11 październik , 2010. Przewidujemy, że będą grupy ludzi w bezpiecznych miejscach, którzy dzielą wspólne poglądy na temat transformacji i to, co będzie poza nią.  Przewidujemy, że przyjdą sobie z pomocą w czasie potrzeby i nie poddadzą się strachowi.  Na tej podstawie jesteśmy gotowi do pomocy tym dedykowanym grupom osób.  Nie zanurzymy się w chaosie transformacji, aby ratować ludzi z tego, co sobie sami zgotowali.  Będziemy współpracować z oddanymi grupami, które dbają o siebie, i które działają w najlepszym interesie wszystkich.  Poszukaj tych, którzy podobnie myślą.  Przygotuj się na zmiany.  Wzajemnie się wspierajcie. Przybędziemy, aby asystować, a nie ratować. Twoje przekonania pomogą temu procesowi. Przeegzaminuj je uważnie.(24/7/10)
Innym aspektem bardziej przyjemnego i zdrowego klimatu będzie korekta przechylenia Ziemi.  Ciemna energia przesunęła ją od osi pionowej, co powoduje sezony. To zostanie skorygowanie, aby stworzyć bardziej przyjemny klimat na całym świecie. Innym aspektem transformacji Ziemi będzie usunięcie sztucznej satelity, którą nazywacie księżycem. Ciemna energia umieściła ją wiele, wiele lat temu jako obserwatorium, a także jako mechanizm kontroli.  Twoi bracia i siostry z przestrzeni usuną ją.  (7/21/10, Syriusze z Galaktycznej Federacji przez Sheldana Nidle)
*20 październik, 2010. Wielu z najgorszych przestępców w wewnętrznych ultra wysokich finansach / światowych bankach centralnych  zostało już uwięzionych i zneutralizowanych. Bardzo, bardzo, bardzo wiele ciekawych rzeczy się dzieje. Wiele źródeł zgadza się ze sobą,  jeśli chodzi o czas rozpoczęcia poważnych wydarzeń, określających cywilizację:  Rozpocznie się to w listopadzie, osiągnie szczyt w styczniu i może być kontynuowane aż do marca.
Oczywiście, wszystko jeszcze może ulec zmianie, ale to jest to, co słyszę z bardzo wiarygodnych, wysokiej jakości źródeł w wewnętrznych kręgach.
Niektóre negatywne frakcje planują złowrogie manewry, jako ich ostateczny wysiłek na zrobienie szkód.   Ale ja naprawdę nie myślę, ze to im się uda, zwłaszcza, że są obecnie pod wielką obserwacją. Dyskusje na temat Ujawnienia Kosmitów są ogromne  (David Wilcock, 18/10/10)
Międzynarodowe banki wiedzą, że są skazane na zagładę.  Mają one być rozbite i wiele ich pokrewnych instytucji będzie rozwiązane.  Mniejsze, bardziej lokalnie banki je zastąpią, a każdy z tych banków regionalnych będzie ściśle regulowanych przez komisje, które będą stanowić część nowego przyjaznego ludziom systemu finansowego.  Każdy bank będzie miał ograniczony  zakres, w jakim może działać i jakie usługi może oferować.  Pamiętaj, że ten nowy system będzie tymczasowy, będzie on po prostu tylko pomostem pomiędzy obecnym układem  i tym opartym na  globalnej obfitości w pełnej skali.  Ten stan światowego dobrobytu umożliwi wam zaprzestanie koncentrowania się na zdobywaniu i posiadaniu pieniędzy i zamiast tego, angażowanie się w to, co sprawia śpiew serca.  „Dążenie do szczęścia” będzie kluczem do nowej rzeczywistości! (Sheldan, 12/10/10)
*30 październik, 2010. Mamy pewność, że osiągniemy nasze cele we właściwym czasie,  i że nigdy nie byliśmy bliżej naszego Ujawnienia niż obecnie.  Presja na ciemnych manipulantów narasta bardzo szybko uniemożliwiając im ingerencję w nasze plany. Będziemy zawsze mieli nad nimi przewagę, ponieważ uważnie śledzimy ich działania i zamierzenia.  Zapobiegliśmy już nasileniu problemów na Bliskim Wschodzie i poważne wypadki, obliczone na zwiększenie strachu przed terroryzmem. Też zatrzymaliśmy ich plan wytworzenia powodów na wprowadzenie stanu wojennego i zwiększenia kontroli nad ludźmi. Ciemni muszą zajmować się teraz własnymi problemami.(SaLuSa 29/10/10)
Cierpliwość nasza i naszych sojuszników jest godna pochwały, ale już się wyczerpuje w obliczu ciągłych odmów wycofania się przez ciemnych.  Stawiamy ich w takiej pozycji, gdzie będą mieli tylko jedno wyjście.  Jest to koniec  ich władzy i utrata zdolności dyktowania przyszłości całemu światu.  Nowy rok zapowiada ciąg zaskakujących wydarzeń, chociaż macie już pewne pojęcie, co jest w zanadrzu. Pragniemy z powrotem wam oddać świat, a wraz z tym nadejdzie moc, aby było to możliwe.(SaLuSa 22/10/10)
( http://krystal28.wordpress.com/ )


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s