Satanizm i okultyzm wśród globalnej elity

Temat okultyzmu i satanizmu wśród globalnej elity jest bardzo szeroki, aczkolwiek czasami niesłusznie traktowany nieco z przymrużeniem oka. Nawet akceptując spiski i konspiracje na poziomie politycznym często ciężko nam uwierzyć, że ci ludzie całkiem poważnie „bawią” się w takie sprawy. Niestety jednak jest to ważna część naszej rzeczywistości i ważny puzzelek, by zrozumieć co tak naprawdę się dzieje na ziemi i jakie są tego prawdziwe źródła.
Rytuałów okultystycznych jest od groma w zależności od celu, możliwości, środków, energi, sytuacji, daty i miejsca. Każdy z zakonów,  tworzy WŁASNE rytuały, których przebieg jest tajny.
Co robił George tego nieszczęsnego dnia ? Każdy pamięta video w którym to Pan Bush był w szkole z dziećmi. W TV  wyemitowano  fragment w któym to ktoś z jego ochrony podczas „lekcji” podchodzi do pana Busha i informuje go o zamachu.To co było chwilę przed tym juz NIE POKAZANO, ale nagrane TO jest. Patrząc na polityków nie przypominam sobie by któryś z nich udał się na wykład dla przedszkolaków. Więc co się kryło za tą wizytą ?
Rytuał oparty na dźwiękach,słowach zaklęciach . Rytuał w którym to dzieci były narzędziem przywołującym złe moce. Tempo i tonacja słów(zaklęć) to drugi najważniejszy element w całej ceremonii. Wszystkiemu z boku przygląda się Bush.
Poniżej także fragment video gdzie obaj ówcześni kandydaci na prezydenta USA przyznają się do przynależności do tajnego stowarzyszenia Czaszki i Piszczele (Skull and Bones). Tak na marginesie – oboje są kuzynami…Ale cóż, tak wiele nam to mówi o „wolności i demokraci” na świecie – to wielka iluzja.
Ten wpis został opublikowany w kategorii NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Satanizm i okultyzm wśród globalnej elity

 1. Jasne – jak tylko coś masz to ślij. A co ma się wydarzyć, dlaczego ma to nie mieć sensu? Proszę, napisz do mnie o tym. Pozdrawiam

 2. Balu pisze:

  Witaj miło, że publikujesz mój materiał co do okultyzmu.
  Zamieściłem narazie wstęp na forum z ktorego to skopiowałeś jeżeli chodzi o okultyzm.
  To takie przygotowanie na szok, który dopiero przedstawię.
  Chociaż nie wiem czy warto pracować dalej bo za kilka dni może nie być już sensu.
  Jeżeli nawet powiadomię Cię byś umieścił go na swojej stronie.
  Trzymaj się przyjacielu drogi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s