1 Info

1. Dlaczego „Czas Przebudzenia”? Bo właśnie w takim okresie naszym zdaniem  się znajdujemy – jest to czas przebudzenia ludzkości. Czas w którym odkrywamy, a raczej przypominamy sobie ponownie kim jesteśmy jako ludzie, jaka jest nasza prawdziwa historia i co tak naprawdę dzieje się obecnie na Ziemi. Odkrywamy prawdę o naszej duchowej naturze i zaczynamy badać prawdziwy sens naszego istnienia. Jednym słowem budzimy się z fałszywej iluzji naszej egzystencji kreowanej przez współczesny świat i stojące za nim „ciemne siły” manipulujące i kontrolujące ludzkość. Matrix upada, stary świat odchodzi a wraz ze zbliżeniem się magicznej i symbolicznej daty roku 2012 wydarzenia przyspieszają. 2012 to symbol zmiany, a sama zmiana to proces, który już trwa i będzie trwał także i po tej dacie, niemniej transformacja która nadchodzi jest tak kolosalna i fundamentalna, że stanowi dla nas nie lada wyzwanie. Jest to czas zarówno wielkich zagrożeń, jak i wielkich szans, przed którymi nie ma ucieczki i przed którymi musimy stawić czoła. Aby ten proces  transformacji następował jak najszybciej i najłagodniej dla nas wszystkich musimy obudzić jak największą grupę ludzi, by nie zwalczali nieuniknionego NOWEGO świata, lecz współtworzyli go. Stary świat upadnie i zniknie czy nam się to podoba czy nie. I całe szczęście, że ten świat chorych iluzji, świat walki, agresji, podziałów, materializmu, wojen i wyzysku upada. Nie tęsknimy za nim. Współtwórzmy nową rzeczywistość opartą na zupełnie nowych paradygmatach szacunku, harmonii i miłości.
Bo nadszedł czas przebudzenia….
2. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą ludzi o otwartych umysłach, świadomych wagi wydarzeń, które obecnie dzieją się i będą się działy w najbliższym czasie na Ziemi. Nie stanowimy żadnej formalnej organizacji, nie identyfikujemy się z żadną konkretną religią lub jej odłamami, nie propagujemy jakiejś jednej, wybranej ideologii, czy światopoglądu. Chcemy zjednoczyć ludzi nam podobnych i działać aktywnie na rzecz informowania naszego społeczeństwa o wszystkim co dzieje się na świecie: o tym co jest ukrywane, przemilczane, zakłamywane i manipulowane aby nas wszystkich trzymać w niewiedzy i ignorancji, aby całkowicie kontrolować nasze życie, emocje, a w ostatecznym celu uczynić z nas – ludzi – niewolników pracujących dla Nowego Porządku Świata i garstki pseudo-bogów.
Zdajemy sobie sprawę, że obecnie na Ziemi decydują się losy tej planety. Nie istotne, czy wierzycie, że Wielka Przemiana nastąpi 21.12.2012 roku czy też nie, ale istotne jest to, że wyczuwamy niemal w powietrzu nadchodzą zmianę. Jako prawdziwie wolni ludzie świadomi swoich niezbywalnych i wiecznych praw przeciwstawiamy się całą swoją mocą próbie wprowadzenia tej tyranii, a jednocześnie nie jest naszym celem walka  z tym systemem jego metodami siły oraz strachu.
Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na naszej planecie tkwi tylko i wyłącznie w Nas samych i to my musimy wziąć na siebie odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na Ziemi – my ludzkość. Rządzi nami garstka oligarchów a nas jest miliony – oni rządzą tylko dlatego, że im na to pozwalamy. Musimy wziąć na siebie tę odpowiedzialność – nie możemy liczyć na  czyjąś pomoc – nikt za nas tego nie załatwi, nikt nie odwali za nas czarnej roboty – TO NASZ DOM i to my jako ludzkość musimy w nim zrobić porządek.
Ale ostatecznie to my decydujemy, nikt inny tylko my. Rządzi nami garstka oligarchów a nas jest miliony – oni rządzą tylko dlatego, że im na to pozwalamy. Musimy wziąć na siebie odpowiedzialność – nie możemy liczyć tylko na pomoc aniołów, kosmitów, czy jakichś bogów – nikt za nas tego nie załatwi, nikt nie odwali za nas czarnej roboty – TO NASZ DOM i to my jako ludzkość musimy w nim zrobić porządek. Ażeby to było to możliwe najpierw trzeba mieć wiedzę o tym, co się dzieje za kurtyną. Wiedza jest władzą, a mało wiedzącym łatwiej się manipuluje, dlatego się nas ogłupia przez oficjalne media i skrywa się prawdę.
I to nasze zadanie: rozpowszechnianie informacji, o tym co się dzieje, pobudzanie do samodzielnego myślenia, do zadawania trudnych pytań tym, którzy nami rządzą i nami manipulują. Namawiajmy do organizowania się, pokażmy ludziom, że rzeczywistość jest zupełnie inna od tej pokazywanej w telewizji, radiu i prasie kontrolowanej przez wielkie koncerny, będące w posiadaniu zaledwie kilku ludzi.
Każdy z nas może coś zrobić. Każdy z nas ma siłę i moc, a razem jesteśmy silni, razem możemy zmienić świat. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, nie ważny jest twój kolor skóry, ani narodowość i pochodzenie – jeśli masz otwarty umysł i widzisz co się tak naprawdę dzieje na naszej Ziemi, jak jesteśmy okłamywani, oszukiwani oraz manipulowani, jeśli Cię to boli i chcesz coś z tym zrobić zamiast siedzieć w domu i być biernym – przyłącz się do nas. Czas działać. Dajmy światu tę pozytywną energię, tę miłość przez wielkie M, rozniecajmy ogień świadomości, siejmy informację, rozdawajmy światło, a dokonamy cudów. Możemy zmienić oblicze Ziemi. W najbliższych latach czeka nas sporo wydarzeń i musimy być gotowi na to co nadchodzi, nie możemy się bać, musimy działać, informować i łączyć się.
Pamiętajcie oni mają władzę tylko dlatego, że im na to pozwoliliśmy jako ludzkość. Więc teraz jako ludzkość musimy się przebudzić z wszechogarniającego nas „Matrixa” i powiedzieć im; „NIE”. I to uczyńmy.
Jeśli chcesz zmienić świat – zmień siebie” – to stare powiedzenie zawiera wielką mądrość, którą powinniśmy zrozumieć jeśli pragniemy nie dopuścić do realizacji planów elit Nowego Porządku Świata oraz jeśli chcemy naszą Ziemię uczynić taką jaka powinna naprawdę być – planetą wielkiej harmonii, pokoju i miłości.
Podstawową sprawą jest więc świadomość tego co się dzieje. Jeśli ludzie otworzą swoje oczy i umysły mogą zmienić swoją postawę wobec tego systemu. Żeby zmienić świadomość potrzeba informacji. Zatem naszym głównym celem jest rozpowszechnianie jak największej ilości informacji, która ma pobudzić ludzi do samodzielnego myślenia i analizowania tego co dzieje się na świecie. Informacji, które w głównych mediach tego świata są celowo ignorowane, spychane na margines, ukrywane bądź wyśmiewane, by trzymać nas w totalnej niewiedzy i „ciemności”, gdyż wówczas łatwiej nami manipulować i nas kontrolować
Nie głosimy “jedynie słusznej prawdy”, nie jesteśmy “oświeconymi” ani nikim, kto chce przekonywać innych do swojej wizji świata. Chcemy za to ludzi zainspirować do własnych poszukiwań prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ich życia i życia tej planety. Jesteśmy bowiem przekonani, że zwiększenie społecznej świadomości i wiedzy o tym co się naprawdę dzieje na świecie, o potencjalnych zagrożeniach i kryminalnej aktywności globalnej elity nie tylko pozwoli powstrzymać ich planowany Nowy Porządek Świata, ale także pozwoli ludzkości wkroczyć w nową erę prawdziwej wolności, harmonii i pokoju.
W poczuciu odpowiedzialności za własny los oraz całej planety nie możemy biernie przyglądać się temu co się dzieje. Dlatego działamy, by dołożyć swoją cegiełkę do pozytywnej zmiany na Ziemi.
Prawda i wolność zwycięży!

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s