„Twój Czas Przebudzenia” – warsztaty Komorniki k. Poznania 22.04.2012

Czy jesteś Gotowy na zmiany?

Czy jesteś gotów porzucić to co stare i wejść w Nową rzeczywistość?

Zapraszam na warsztaty i spotkanie ze mną zatytułowane:

Tajna władza świata, obce cywilizacje, Fala 2012, dusza i rozwój świadomości

„Twój Czas Przebudzenia – świat u progu zmian”

22 kwiecień 2012
Komorniki k. Poznania
Ul. Wspólna 24/1

10.00-20.00

Całodniowe warsztaty będą nie tylko ucztą intelektualną opartą na wiedzy zbieranej przeze mnie przez całe życie, ale i ucztą kulinarną z wegetariańskim posiłkiem i zakąskami. Gościem będzie także Anita Dudziak znana z Wolnej Ludzkości, która przeprowadzi kilka ćwiczeń energetycznych i wspólne medytacje. W miłej atmosferze i mniejszym gronie osób rozwikłamy zagadnienia kosmosu, wszechświata, życia i śmierci, ewolucji i rozwoju świadomości – wszystko w kontekście działającej już na nas i na całą ludzkość „Fali 2012”, a więc siły transformującej naszą całą galaktykę wraz z istotami, torującej drogę do Nowego Świata.

Żyjemy w czasach gdy miliony ludzi budzą się z iluzji i odkrywają nowe, niesamowite informacje na temat świata i samego siebie. Jest tego tak wiele, że można się zagubić. Mówi się o tajnych stowarzyszeniach, spiskach i manipulacjach, wiele jest o istotach z kosmosu i ich ingerencjach, całe tomy poświęca się tematowi nadchodzącej duchowej transformacji, którą inni zaś odbierają jako koniec świata i apokalipsę, mówi się o duszy i wcieleniach, o sposobach na oświecenie i osiągnięcie wspaniałej harmonii, choć wiele przepisów na to wydaje się być całkowicie ze sobą sprzecznych.
Jak odnaleźć się w tym potoku informacji? Jak odnaleźć prawdę w tym chaosie teorii?
Na warsztatach „Twój Czas Przebudzenia” otrzymacie Państwo całkowity i spójny pakiet informacji o świecie i rzeczywistości, który ma stać się dla Was niczym innym jak mapą drogową i zestawem narzędzi do poruszania się w życiu. Nie będzie to sztywny przepis na życie, jaki macie zastosować, ale zestaw koordynatów, by umiejętnie i samodzielnie poruszać się w tym świecie w tym szczególnie ważnym czasie transformacji związanej z „falą 2012”. Podzielę się z Wami wynikami wszystkich moich poszukiwań prawdy.
Na spotkaniu ze mną  z wykorzystane prezentacje, materiały video oraz animacje.

Program zajęć:

   – zasady manipulacji ludzkością, jak działa system kontroli, tajne stowarzyszenia, struktura władzy na planecie i jej geneza

– kosmiczne korzenie władzy światowej, sytuacja kosmiczna ludzkości

 – programy matrixa, fałszywe alternatywy i pułapki, błędne programy myślenia, blokady mentalne i sposoby radzenia sobie z nimi

 – geopolityczna sytuacja obecnego świata

– wstęp do wiedzy hiperfizycznej: budowa wszechświata, gęstości, budowa człowieka, czakry, wyjaśnienie i uporządkowanie takich pojęć jak dusza, nadświadomość, inkarnacje, ścieżki ewolucyjne, jak działa system wcieleń, egregory, przestrzeń.

 –  filozofia życia, sens życia i doświadczania – jak odnaleźć się w tym ogromnym wszechświecie i odnaleźć spokój i harmonię.

– wyjaśnienie i uporządkowanie takich pojęć  jak: dualizm, bezwarunkowa miłość, świadomość, systemy przekonań, ego, ocenianie i osądzanie

 – „Fala 2012” – jej działanie, wpływ na jednostki, całą cywilizację oraz Słońce i Ziemię.

 – Możliwe scenariusze przyszłych światowych wydarzeń,

 – Podstawy Nowego Świata, możliwe założenia Nowej Cywilizacji

UWAGA: Celem tych warsztatów jest przekazanie Wam możliwie szerokiego zakresu wiedzy, aby ta mogła zostać przez Was wykorzystana do zbudowania własnej świadomości na podstawie której będziecie mogli pewnie i samodzielnie poruszać się po obecnej rzeczywistości.

Cena warsztatów – 100 zł

– w cenie wegetariański obiad, słodkie przekąski, kawa herbata

Spotkanie od godziny 10.00 – do 20.00 (przerwa obiadowa na życzenie wspólne)
Zapisy pod numerem 506–299-370 lub mailowo: mikolajrozbicki@vp.pl
UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Warsztaty te są pomyślane jako spotkanie w małym gronie, najwyżej do 15 osób zatem ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem rezerwacji jest bezzwrotna przedpłata 50 złotych na konto poniżej:
52 1090 1362 0000 0001 0081  4741

Na warsztatach między innymi materiał jak poniżej ZNACZNIE poszerzony:

 

Reklamy

4 odpowiedzi na „„Twój Czas Przebudzenia” – warsztaty Komorniki k. Poznania 22.04.2012

 1. Pingback: Czy jesteś przygotowany na KONIEC ŚWIATA?! » INFO-serwis Mieszkańców Gminy Komorniki

 2. Daniel pisze:

  Sergiusz – Najlepiej założyć fundację

 3. seeleenee@o2.pl pisze:

  Koszt warsztatów mnie zniechęcił i to bardzo.Czy nie można zorganizować spotkania bez posiłków i zapłacić tylko koszt wynajmu sali ok.20zł/os.W obecnym czasie rzadko kogo stać na takie wydatki niestety….Wiadomość dla Pana Sergiusza : również mam wiele wiedzy w temacie,śledzę już od 3 lat wszystkie artykuły,wiadomości,które dotyczą jak wyżej.,ale nie wpadłabym na to,żeby na tym zarabiać.Mam nadzieję,że organizatorzy warsztatów nie zarabiają na wykładach,bo to już zahaczałoby o sektę…?! Pozdrawiam 🙂

 4. Sergiusz Trembaczowski pisze:

  Drogi Mikołaju !

  Jak będzie mnie na to stać, to chętnie skorzystam. Z drugiej strony sam mam dużo wiedzy, wiele do przekazania innym, dlatego chciałbym również organizować w przyszlości takie warsztaty, wyklady itp. Pytanie do Ciebie: czy muszę w tym celu koniecznie założyc tzw. działalność i płacić miesięcznie ZUS itd., ażebym mogł pobierać jakąś małą opłatę od uczestników ? Chciałbym, żeby wszystko odbywało sie legalnie, choc nie jest to dla mnie osobiście takie łatwe, miejąc tą świadomość jak bardzo jesteśmy oszukiwani, okradani przez tzw. władze 🙂 Czy tzw. dobrowolna darowwizna też musi być opodatkowana ?

  Dzięki !

  Życzę Ci dużo sukcesu i może do zobaczenia za niedługo !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s