„Świat u progu zmian” – seminarium w Poznaniu 19 luty 2012!

Zapraszamy na niezwykłe seminarium poświęcone globalnej transformacji jaka teraz dokonuje się na naszej planecie. Jest to najważniejszy czas w historii ludzkości, czas ogromnych zmian, wielkich wyzwań, ale i zarazem ogromnych szans. Czy ludzkość wie na czym ta epokowa zmiana polega? Czy ludzkość jest na to gotowa? Czy Ty jesteś gotów?

Warsztaty prowadzone będą przez działających aktywnie lightworkerów –

Joannę Rajską i Jacka Czapiewskiego,

autorów książki: „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”

Nasz obecny świat w takiej formie w jakiej znaliśmy go do tej pory – kończy się. Widać to już niemal gołym okiem – na każdym polu: ekonomicznym, politycznym, ekologicznym, moralnym i społecznym. Oglądając to wszystko z perspektywy telewizora wydaje się, że świat zmierza ku nieubłaganej katastrofie. Jednak obok tego wszystkiego ogromna część ludzkości budzi się z „matrixa” i doświadcza zupełnie nowej wiedzy i budowanej na niej świadomości. Ludzie Ci wiedzą doskonale, że nadchodzi potężna zmiana, że TEN świat się kończy.
Koniec TEGO świata absolutnie nie oznacza „końca świata”, lecz dość dynamiczną transformację, potężną zmianę we wszystkich płaszczyznach istnienia. Nasza cywilizacja musi zmierzyć się z wielkim kosmicznym zjawiskiem jakim jest proces nazywany przez nas „Falą 2012”. Jest to proces dynamiczny i niesie ze sobą zarówno ogromne szanse rozwojowe jak i zagrożenia chaosem i destrukcją, zarówno na poziomie indywidualnym jak i zbiorowym. W tej kosmicznej grze ważnymi czynnikami są zarówno rządzący tym światem, obce cywilizacje, nasza Ziemia, miliardy ludzi na planecie oraz każdy z nas z osobna.
Od czego zależy więc jej wynik? Jaki będzie ostateczny rezultat tego procesu i jak przygotować się na to co nadchodzi? Co robić i na czym się skoncentrować, by z powodzeniem „posurfować” na fali zmian, zamiast utopić się w wartkim nurcie strachu, ignorancji i nieświadomości?
Na te i inne pytania odpowiemy na seminarium 19.02.2012 roku w Poznaniu. Uczestnik tych zajęć otrzyma niezwykle szczegółowy i konkretny pakiet informacji na temat całej obecnej rzeczywistości oraz zbliżającej się transformacji na naszym świecie. Żeby zrozumieć ten proces niosący ze sobą zarówno szanse jak i zagrożenia, należy najpierw zrozumieć mechanizmy rządzące naszą rzeczywistością oraz całym wszechświatem. Wiedza ta jest bezcenna i pomoże każdemu świadomie przejść przez to epokowe wydarzenie. Wiedza ta będzie też fundamentem Nowej Cywilizacji, gdyż z niej wyrasta zupełnie nowa świadomość człowieka, egzystującego w pełnej harmonii ze swoją planetą oraz niewyobrażalnie bogatym w życie i różnorodnym kosmosie.

*Program seminarium obejmuje następujące zagadnienia:

Program seminarium obejmuje następujące kwestie:
1. Ogólna budowy Wszechświata (gęstości, fraktale, algorytmy)
2. Człowiek na Wszystkich poziomach egzystencji i w relacji z Wszechświatem.
3. Sens życia i istnienia.
4. Postrzeganie i jego uwarunkowania.
5. Fakty i mity dotyczące takich zagadnień jak: bezwarunkowość, miłość, energia miłości, przekonania, prawda a iluzja, dualizm.
6. Sytuacja polityczna ziemskiej cywilizacji z uwzględnieniem wpływów kosmicznych.
7. Perspektywy dla cywilizacji. Jak zbudować nową przyszłość?
8. Meandry rozwoju świadomości, czyli jak pogodzić rozwój z wymogami życia codziennego.
9. Channeling z istotą z wyższych sfer bytu, która udzieli odpowiedzi również na prywatne pytania.
10. Transfer wibracji z najwyższych poziomów Wszechświata.

Seminarium od godziny 10.00 do 18.00

Koszt uczestnictwa 80zł

POZNAŃ

ul. Władysława Węgorka 20

Centrum Kongresowe Hotelu IOR


Zapisy pod numerem 506–299-370 lub mailowo: mikolajrozbicki@vp.pl
UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność rezerwacji!
Warunkiem rezerwacji jest bezzwrotna przedpłata 30 złotych na konto poniżej:
52 1090 1362 0000 0001 0081  4741
Reklamy

30 odpowiedzi na „„Świat u progu zmian” – seminarium w Poznaniu 19 luty 2012!

 1. Proszę Pani – każde seminarium ma swój program, w warszawie nie miało być channelingu, zresztą – Jacek i Joanna byli tam zaproszeni, nie byliśmy tam organizatorami…

  Zresztą w seminariach tego typu nie da się czasem wszystkiego zrealizować. Ciekawe, że większość ludzi jest zadowolona, no ale nigdy nie da się wszystkich usatysfakcjonować…

 2. ja123 pisze:

  Byłam w W-wie na tym tzw. seminarium i NIE było żadnego Channelingu z istotą z wyższych sfer bytu, która udzieli odpowiedzi również na prywatne pytania. Miało być do 20 a było do 18. Kpiny sobie z ludzi robią!

 3. Martyna pisze:

  A będzie może kiedyś jakieś seminarium w Łodzi? 🙂

 4. Bonsai pisze:

  Witam
  kiedy będzie takie spotkanie w Krakowie? to sobie już zaplanuje czas.. 🙂 pozdrawiam!

 5. agnieszka88 pisze:

  Mikołaju, czy trzeba mieć dowód przedpłaty ze sobą?

 6. agni pisze:

  w planie 🙂

 7. Kasia pisze:

  Czy seminaria odbywają się czasem gdzieś w okolicach Krakowa, Rzeszowa..?

 8. Będę też mówił:)

 9. Hipokrates pisze:

  Mikołaju, bardzo cieszę się że będzie można się z Tobą spotkać na tym seminarium. Znajdziesz chwilkę na rozmowę, a czy Ty również będziesz prelegentem na seminarium ? .

 10. Hawa pisze:

  W Olsztynie 11-12-02-2012 ul.Mickiewicza koszt 100 zl .

 11. Hipokrates pisze:

  Mikołaj, czy będziesz tez na seminarium w Warszawie ?. Było by bardzo fajnie gdybyś był !!!!

 12. Maria pisze:

  Panie Mikołaju!
  Życzę wytrwałości w tym co Pan robi. Dotrzeć do ludzi z taką wiedzą było i jest trudno. Uważam, że za darmo wcale nie było by łatwiej. „Narzekacze” też by byli, znaleźli by inny powód. A na tej stronie i na „Wolnej Ludzkości” można otrzymać ogromną dawkę wiedzy. I żeby tylko starczyło na to czasu i umiejętności w właściwym zrozumieniu tego wszystkiego do czego jest dostęp za darmo.
  Powodzenia, Maria

 13. zniewolony pisze:

  Witam wszystkich, a kiedy będzie takie spotkanie w Warszawie bądź Olsztynie?
  Pozdrawiam

 14. Karol pisze:

  Czy na seminarium będzie można kupić książkę „Między Chaosem a Świadomością – Hiperfizyka”?

 15. Waldemar pisze:

  G. zawsze się uśmiechał, gdy mówiłem mu o tego rodzaju rozmowach. – Nie bierzcie ani torby, ani monety w trzosie! I biletu kolejowego też nie potrzeba? Ani zapłaty za hotel? Widzisz, ile zakłamania i hipokryzji tutaj mamy. Nie, nawet gdybyśmy wcale nie potrzebowali pieniędzy, to i tak trzeba by utrzymać tę opłatę. To od razu sprawia, że odchodzi od nas wielu bezużytecznych ludzi. Nic nam nie pokazuje ludzi tak, jak ich postawa wobec pieniędzy. Na osobiste zachcianki są gotowi wydawać tyle, ile ci się podoba, ale nie nadają żadnej wartości pracy innego człowieka. Ja muszę na nich pracować i dawać im za darmo wszystko to, co oni łaskawie zechcą ode mnie wziąć. Jak można handlować poznaniem? Ono powinno być za darmo. To właśnie z tego powodu wymaganie tej opłaty jest konieczne. Niektórzy ludzie nigdy pokonają tej bariery. A jeśli nie pokonają tej, to znaczy, że nigdy pokonają żadnej innej. Oprócz tego istnieją też inne względy. Zrozumiesz je później.

  P.D.Uspieński „Fragmenty Nieznanego Nauczania”
  rozdział VIII str.239

 16. cristiano80 pisze:

  Ludzie przestańcie się czepiać.
  Mnie Mikołaj przekonał całkowicie i uważam że temat można uznać za zamknięty.
  Po drugie nie zrozumieliście puenty i istoty sprawy.
  Nie chodziło wcale o żadne pieniądze tylko wiarygodność.
  Mnie się marzy żeby o Mikołaju było wszędzie głośno. Żeby dotarł do wszystkich ludzi w Polsce. Żeby jego przesłanie było powszechnie znane. Żeby Fala porwała jak najwięcej z nas. Pamiętajcie: Wiedza jest Światłością – Ignorancja i Niewiedza jest Ciemnością.
  Nie chodziło tu o żadną krytykę i nie było jej z mojej strony. Chciałem jedynie podzielić się swoimi uwagami i pomysłami na rozszerzenie działalności. Mikołaj nie jest milionerem żeby robić to wszystko za darmo ani nie ma własnej fundacji z której mógłby korzystać przy organizacji seminariów. Na miejsce trzeba dojechać, zapłacić za wynajęcie sali konferencyjnej, za jedzenie itp itd…. To są koszty i nikt nie załatwi tego za darmo.
  To chyba tyle. Mikołaj podał już tyle argumentów że ciężko tu jeszcze cokolwiek dodać…..

 17. Hipokrates pisze:

  Zgadzam się z zibi-m
  Ludzie wszytko chcecie za darmo, sami siedząc w fotelu, pierdząc w stołek i marudząc. Ja cały wolny czas kształcę , zdaje głupowate egzaminy na UCZELNI BY KIEDYŚ SAM DLA SIEBIE ZARABIAĆ I CZERPAĆ ENERGIE Z DZISIEJSZEGO WYSIŁKU – TAK JESTEM EGOISTĄ I DLATEGO BARDZO PODZIWIAM I SZANUJE MIKOŁAJA.
  Ja osobiście dla znacznej większości Państwa nie kiwnął bym palcem, czując że beton musi pozostać tylko pustym betonem.

  Mikołaju

  Ogromny szacunek dla Ciebie za masę pracy i energii jaką dajesz BEZINTERESOWNIE innym mniej uświadomionym. Jesteś dla mnie prawdziwym wzorem i za jakiś czas mam nadziej e że to Ja będę mógł dla Ciebie coś zrobić tak wartościowego i bezinteresownego jak ty dla mnie. Dziękuje Ci za To i ogromny szacunek.

  Proszę nie przejmuj się krytykantami i idź dalej za informacją jak prawdziwy NAUKOWIEC przez duże N. Mam nadzieje że będziesz w Warszawie i podpiszesz mi książką twojego autorstwa. Na Harmonii Kosmosu nie udało mi się zdobyć twojej dedykacji.

  serdecznie pozdrawiam
  Piotrek

 18. zibi pisze:

  Trochę ręce opadają! Jeżeli 80PLN za uczestnictwo w takim spotkaniu w mniemaniu niektórych jest parciem na kasę to (dla mnie) kolejny dowód, że rok 2012 musi być „szczególny”. Ja rozumiem 280 PLN wykłady po dwa razy w tygodniu,każdy w innym miejscu – to już by śmierdziało na kilometr nabijaniem kasy z ludzi, ale 80 …

 19. Ach chciałbyś za DARMO? Spoko – zrób takie a ja przyjadę na pewno i jeszcze ponarzekam. Wówczas pogadamy jak to łatwo się mówi. ZA DARMO za mało masz materiałów na tej stronie w sieci, video, oraz artykułów na naszych stronach? To tez nasza pracę kosztuje, a Ciebie ile? Chcesz Tylko brać? OK spoko. Ale nie jest to w porządku.

  Poza tym kto cię zmusza? Ktoś kogoś zmusza? Tylko dla chętnych – chcesz, płacisz, masz. Nie – korzystasz z sieci i masz mnóstwo info. matką Teresą z kalkuty nie jestem, frajerem też nie. Trzeba też mieć szacunek do samego siebie. Skoro żal ci 80 zł by dostać wiedzę, spęzić czas miło i zjeść wege obiad to nie idź. Kto tu idzie na kasę?

  Widzisz ile tu jest materiałów? Wiesz ile to mojej pracy kosztowało? Wiesz ile czasu kosztuje napisanie ksiażki, nagranie tylu filmów? KOsztem wolnego czasu rodziny, a do tego jeszcze wyśmiewanie wśród wrogów „teorii spiskowych” (ja działam pod moim imieniem i nazwiskiem pamiętaj), ile to kosztuje nerwów czasem?

  Zdajesz sobie z tego sprawę?

  Wielu ludzi siedzi sobie wygodnie w fotelu i jako konsument ŻĄDAJĄ tylko tego, tamtego i wybrzydzają.

  Ciężko Wam pomyśleć o mnie przez sekundę ile czasu zajęło mi zbieranie tej wiedzy i jej publikowanie kosztem ilu wyrzeczeń? Cieżko Wam wesprzeć mnie w spośób taki, żeby kupic książkę wartą 30 złotych – tyle co 6-pak piwa? Taniej niż Kino?

  Ciężko? Drogo? Lepiej iść na mecz? A ja mam latać z pracy do pracy, z jednej do drugiej, bo muszę żyć, a po pracy usługiwać Wam za darmo całkiem i dopłacac może?

  Pomnyście… Zobaczcie ile macie naszej pracy za darmo tutaj i w Wolne Ludzkości. jakoś nie widzę Was i żadnych tłumów by to robić i regularnie pisać artykuły i nadawać audycje. PO CO! MIKOŁAJ TO ZROBI _ ZA DARMO a MY ŻĄDAMY TEGO!!!

  Więc pytam – kto tu nastawiony jest na kasę i myśli egoistycznie – ja czy Wy – mówiący takie rzeczy…?

  Przepraszam was za emocje, ale czasem przez tego typu teksty odechciewa się działać.

  Na szczęście większość ludzi nie dość, że rozumie to, to sami NIE PROSZENI I NIE PYTANI, bo rozumiejący sprawę – jeszcze co jakiś czas w jakiejś formie nas wesprą nie tylko finansowo. Dzięki nim robimy to dalej

 20. Ralfhine pisze:

  Mikołaju muszę się niestety zgodzic z Cristiano… Generalnie chodzi mi o te seminaria…

 21. Dziękuję za ciepłe słowa, ale nadal podtrzymuję swoje zdanie.

  Jest wiele darmowych info na stronach i w audycjach

  Ale książka w PDF to nie to samo co papierowa i dobrze wiesz, a to kosztuje

  Poza tym my też żyjemy i wydajemy z naszych pieniędzy na dzialalność – a jeszcze i tak niektórzy narzekają, że jakość audycji słaba, że to że tamto… ale jak to za darmo zrobić?

  Zapłacenie za bilet to akt szacunku za naszą pracę, wysiłek i lata uczenia się, poszukiwania tych info

  Nie zdzieramy nie wiadomo ile, staramy się jak najtaniej, ale jak chce się działać więćej i wejść na wyższy level – trza zarabiać. Chciałbym tylko to robić i nie pracować dla systemu, wowczas byłbym 100x efektywniejszy..a tak po 8 h pracy muszę działać non-profit w audycjach, artykułach…

  To jak zarobimy kilkaset złotych na warsztatach, lub na ksiażce to myślisz, że idziemy na piwko lub wódkę?
  Większość jest na zwyczajne życie, paliwo na podróże oraz działalność

  NIestety wszystko kosztuje, za darmo można działać, działałem tak i działam nadal ile się da, ale za pewne rzeczy trzeba zapłacić chociażbty z szacunku do samego siebie. Ludzie czesto to co jest za darmo zupełnie nie doceniają

  A tak jak ktoś zapłaci, przynamniej szanuje to co dostał

 22. cristiano80 pisze:

  Drogi Mikołaju.
  Książkę można wydać równie dobrze w PDFie i bez żadnych kosztów czy nakładów. Udostępnianie takich publikacji w internecie w formie elektronicznej nic nie kosztuje a dodatkowo może trafić do większego grona odbiorców. I przecież o to w tym wszystkim chodzi.
  Ale wracając do meritum sprawy…..
  Ja obawiam się jedynie tego że staniesz się w oczach innych mniej wiarygodny. Dla mnie jesteś osobą jak najbardziej autentyczną. Obaj mamy identyczne poglądy. Mnie nie musisz przekonywać do swoich racji. Ale co z innymi. Wiem że poświęcasz wiele czasu na wybudzanie ludzkości i wyciąganiu jej z matrixa. Szczerze to doceniam. Ale zawsze znajdzie się grupka ludzi która powie:”Ten Rozbicki to zwykły cwaniak. Promuje się na swojej stronie, promuje się w radiu a potem zbija kokosy na sprzedaży książek i organizowaniu wykładów. On tego nie robi dla ludzkości tylko dla samego siebie.” Wiesz jacy są ludzie. Lubią się wszystkiego czepiać. Wiem że się tym nie przejmujesz i masz całkowitą rację. Ale po co dawać komuś powody do krytyki.
  Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby organizowanie takich seminariów i wydawanie książek z pomocą fundacji zajmujących się podobną działalnością czy dzięki prywatnym sponsorom. Wykorzystaj swoje kontakty bo masz ich przecież całkiem sporo.
  W każdym razie gratuluje determinacji bo gołym okiem widać że to co robisz zatacza coraz szersze kręgi i starania nie idą na marne. Oby tak dalej!
  Pozdrawiam serdecznie!

 23. Przykro mi że muszę tłumaczyć tak podstawowe rzeczy jak te. ZA DARMO – jakiż to egoizm… Za darmo znajdź mi wydawcę książki, wydrukują ja , zamów obrazki… Nie ma dziś na świecie wiele za darmo. Napisz też 400 stron książki o tej tematyce. W dzisiejszym świecie pieniądz odzwierciedla obieg energii i jej wymianę. Żądanie za darmo czegoś – to dopiero egoizm.

  Poza tym wchodzi kwestia karmiczna – nie można tak od siebie wszystko poświęcać i klepać biedę a wszystkim dawać za darmo – a za co żyć? My też żyjemy i działamy za darmo w wolnej chwili – a co robią Ci co tak narzekają? Czy widzą ile my czasu poświęcamy?

  A na stronie nie ma mnóstwa darmowych audycji, artykułów, filmów i wykładów o wiedzy z HIPERFIZYKI? jest. Ksiakża jest płatna i warsztaty – reszta jest za darmo.

 24. Przykro mi ale za darmo książki nie wydasz, za darmo nie znajdziesz księgarni za darmo nie znajdziesz nic obecnie. Przykro mi że muszę tłumaczyć rzeczy powiązane z naszym ovbecnym funckjonowaniem oraz chociażby karmicznymi sprawami. Za darmo ludzie w ogóle nie doceniają nic.

  Nie obchodzi mnie jak postrzegają mnie wszyscy ludzie – ludzie rozumni którzy coś kiedyś działali i wiedzą ile to wysiłku i trudu oraz kosztów – wiedzą co to znaczy, Reszta to tylko narzekacze.

 25. cristiano80 pisze:

  Hmmmmm….. Wybacz Mikołaj ale nie powinno być mowy o kosztach uczestnictwa w takim seminarium. Taka wiedza powinna być rozpowszechniona dla wszystkich i ZA DARMO!!!!! Nie wiem czy pamiętasz….. Kiedyś przesłałem Ci w mailu publikację pt.:”Wszystko Jest Wibracją”. Na samym początku tej publikacji jest jasna i wyraźna informacja że nie wolno jej wykorzystywać do celów komercyjnych i zarobkowych. To samo powinno dotyczyć publikacji „Między chaosem a świadomością HIPERFIZYKA”. To samo powinno dotyczyć wszystkich takich seminariów. Inaczej taka działalność będzie śmierdziała komercją i „starą matrycą”. Na tym właśnie powinna polegać idea budzenia ludzkości. W przeciwnym wypadku Ty i Twoje otoczenie będziecie postrzegani jako ludzie którzy robią to jedynie dla pieniędzy. A nie o to w tym wszystkim przecież chodzi. Pozdrawiam serdecznie.

 26. od 10.00 – 18.00 – albo na sali 100 albo 200 osobowej w zależności od zainteresowania

 27. Mariusz pisze:

  Ile czasu będzie trwało seminarium i w jakiej sali,na ile osób.

 28. Indywidualnie to trzeba z nią gadać. Na pewno będzie channeling i pytania z sali

 29. Krzysztof pisze:

  A czy będzie można skorzystać z indywidualnej sesji z p. Joanną Rajską (jak z odpłatnością?)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s