„Radio Bez Cenzury” – zapraszamy do słuchania

(Kliknij, by słuchać)
Radio Bez Cenzury to projekt, który ma zintegrować nasze alternatywne środowisko i stanowić dla niego wolne medium wymiany informacji. Jest to dla nas wszystkich – pracujących dla radia –  zadanie bardzo czasochłonne i trudne, choć może wydawać się Wam, że nie ma w tym wielkiej filozofii.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wpłacanie datków na Radio Bez Cenzury za pomocą systemu PayPal – buton znajduje się na stronie radia, po prawej stronie. Jest to najlepszy i najsprawniejszy system wspierania nas. Prosimy nawet o niewielkie, lecz stałe datki miesięczne, gdyż to pozwoli na spokojne planowanie inwestycji i wydatków.
Jeśli leży Ci na sercu dalsza działalność Radia BC – wspomóż nas w ten sposób
Dziękujemy i do usłyszenia na antenie radia!

Stałe pozycje programowe na najbliższe dni w Radiu BC:

* Wtorek i Środa

Wtorek 21.00 i Środy 20.00 – „Tajemniczy Świat” – Wojtek Stepaniuk zaprasza!

Tajemniczy Świat to audycja ukazująca się we wtorki o godz 21.00 i środy o godz. 20.00. W zasadzie mozna powiedzieć, że podczas audycji mówimy o wszystkim co związane ze światem UFO, dziwnych przedsięwzięciach rządowych i wojskowych, ale też czasami proponujemy chwilę relaksu przy dźwiękach gongów czy mis tybetańskich. Mówimy również o ćwiczeniach i sposobach na rozwijanie naszego mózgu czy ciała

*Czwartek

20.00 – „Czas Przebudzenia” Mikołaja Rozbickiego

W czwartki o 20.00 zapraszamy na audycję na żywo w Radiu Bez Cenzury – „Czas Przebudzenia” –  prowadzoną przez Mikołaja Rozbickiego. Czas Przebudzenia to program o tym wszystkim, co dzieje się obecnie na Ziemi. Od analizy poczynań NWO, poprzez sprawy duchowe,ezoteryczne, UFO, channelingi, do roku 2012 i globalnej zmiany świadomości.
Mikołaj Rozbicki przedstawi Wam swoją interpretację faktów z przeszłości ludzkości oraz obecnych światowych wydarzeń oraz spróbuje odpowiedzieć na pytanie ? Co wydarzy się w przyszłości ? Jakie zmiany nas czekają. Autor porusza wszelkie ukrywane fakty, tajemnicze wydarzenia, poszukuje prawdy o ukrywanej przed nami wiedzy o tym, kim jest tak naprawdę człowiek, jaki jest sens naszego istnienia oraz przeznaczenie naszej cywilizacji.
W programie usłyszycie między innymi:
– Najnowsze wiadomości i artykuły ze stron Alexa Jonesa oraz Davida Icke– Wywiady z ciekawymi gośćmi na wszelkie „zakazane” tematy
– Przemyślenia autora i analiz innych znawców na temat NWO, roku 2012, zmian globalnych itp.
– Wypowiedzi słuchaczy na temat audycji i gości, za pośrednictwem Skype

* Sobota

21.00 – „Poza Horyzontem Iluzji” – Ewa Wilińska

W morzu codziennych iluzji, kłamstw i manipulacji człowiek może zagubić się niczym we mgle. Odkryj prawdę o nas samych i o świecie, daj sobie czas i posłuchaj informacji w całkiem nowej odsłonie z zakresu ezoteryki, ekologii, zdrowia i odżywiania, oraz ukrywanych technologii i projektów. „Poza Horyzontem Iluzji” w każdą sobotę o 21:00, tylko w Radiu Bez Cenzury. Doświadcz całkiem nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Zobacz co jest poza linią która oddziela nas od prawdy. Przejdżmy tam razem!

* Niedziela

20.00 – Niezależna Telewizja – Janusz Zagórski

http://niezaleznatelewizja.pl/ (strona współpracująca)

22.00 – medytacja na rzecz pozytywnej transformacji na naszej planecie

Historia:

Długa była nasza droga do uruchomienia tego radia. Sam pomysł, że fajnie by było mieć taka fajną rozgłośnię mówiącą o naszych tematach narodził się pod koniec lutego, po naszej wizycie w Radiu Kraków, gdzie mówiliśmy o „teoriach spiskowych” (Videorelacja na You Tube). Potem nastąpił jednak czas wyjazdów i spotkań w tematyce NWO organizowanych w całej Polsce. Dopiero w połowie sierpnia pomyślałem, że może być spróbować założyć własne radio.
Cóż, był tylko pomysł i żadnej wiedzy jak to zrobić. Wówczas spotkałem pewnego człowieka – byłego radiowca znającego nieco nasze klimaty, który zachęcił mnie do rozkręcenia tego projektu. Znalazłem inwestora, zaczęła się praca nad stroną oraz całym ekwipunkiem potrzebnym do nadawania. Niestety tuż przed końcem tych prac dostaliśmy cios poniżej pasa. Z pewnych względów musieliśmy zacząć cały niemalże projekt od nowa. Ale nie odpuściliśmy chcieliśmy mieć pierwsze takie radio na poziomie, które mówi bez cenzury o tym, co się wokół nas dzieje. Sporym wysiłkiem i determinacją doprowadziliśmy projekt do końca, a raczej do jego początku.
I tu należą się szczególne podziękowania dla Leviego, czyli Łukasza Adamkiewicza, którego wiedza i ogromne zaangażowanie uratowało projekt. Bez niego nie dalibyśmy rady – wielkie dzięki Levi!

Tak oto narodziło się Radio Bez Cenzury! *Zapraszamy do pierwszej audycji na żywo: „Czas Przebudzenia” –  6 styczeń 2011 (Czwartek), godzina 20.00


Czas Przebudzenia to program o tym wszystkim, co dzieje się obecnie na Ziemi. Od analizy poczynań NWO, poprzez sprawy duchowe,ezoteryczne, UFO, channelingi, do roku 2012 i globalnej zmiany świadomości. Mikołaj Rozbicki przedstawi Wam swoją interpretację faktów z przeszłości ludzkości oraz obecnych światowych wydarzeń oraz spróbuje odpowiedzieć na pytanie ? Co wydarzy się w przyszłości ? Jakie zmiany nas czekają. Autor porusza wszelkie ukrywane fakty, tajemnicze wydarzenia, poszukuje prawdy o ukrywanej przed nami wiedzy o tym, kim jest tak naprawdę człowiek, jaki jest sens naszego istnienia oraz przeznaczenie naszej cywilizacji.
Dlaczego „Czas Przebudzenia”? Bo to czas przebudzenia całej ludzkości, gdy odkrywamy prawdę o nas samych.
Jak na razie wciąż planujemy jeszcze ilość i nazwy innych audycji. Jest kilka osób chętnych i teraz czynimy ostateczne ustalenia – tak więc za jakiś czas program powiększy się. Bardzo zależy nam na interakcji ze słuchaczami,  dlatego oprócz forum RBC mamy też czat na stronie, ale i planujemy uruchomienie połączeń ze Skype podczas audycji.  Wszystko po to, by każdy mógł aktywnie uczestniczyć w kreowaniu tematów audycji, zadawaniu pytań i dzielenia się własnymi przemyśleniami i spostrzeżeniami.
*Uwaga: w czasie antenowym poza programami autorskimi na żywo emitujemy nie tylko muzykę, ale i zapisy audio z przeróżnych eventów: sympozjów, spotkań, manifestacji, prelekcji oraz ciekawe wywiady z interesującymi ludźmi ? na wszelkie możliwe tematy: od NWO, przez duchowość, ezoterykę po rok 2012, UFO i wiele, wiele innych.
Czym jest Radio Bez Cenzury? Radio Bez Cenzury jest internetową rozgłośnią radiową, w której promowane będą wszelkie tematy alternatywne.
*Radio BC ma bowiem trzy cele:
1. Tworzymy pierwsze medium poruszające wszystkie ciekawe, zakazane, pomijane, a często nawet wyśmiewane w mediach tematy, a więc zagospodarowujemy tę część zapotrzebowania informacyjnego, by ludzie ze środowisk alternatywnych wreszcie mieli swoje źródło informacji na wysokim, profesjonalnym poziomie oraz mogli uczestniczyć aktywnie w jego tworzeniu i propagowaniu ? nie tylko poprzez wypowiadanie swoich opinii na antenie radia za pomocą chatu, skype, czy GG, ale także poprzez kreowanie i proponowanie określonych tematów audycji.
2. Tematyka radia:
A) Ukrywane fakty (UWAGA: na antenie RBC nie używamy określenia „Teorie spiskowe”, sugerującego, że to tylko głupie „teorie” nie mające nic wspólnego z prawdą – zamieniamy to określenie na „ukrywane fakty”),
B) Tematy, które będziemy poruszali: Globalizacja, rząd światowy (NWO), badania naukowe z zakresu medycyny, medycyny alternatywnej, zaawansowanych i ukrywanych technologii, czyli (czarne projekty), kwestie żywieniowe w aspektach ich składu i wpływu na organizmy, technologie produkcji oraz stosowanie dodatków spożywczych (GMO, fluor, aspartam, konserwanty itp.). Zjawiska paranormalne i inne ciekawostki naukowe. Szeroko pojęte zjawisko UFO, kręgi zbożowe. Tajemnica UFO i cywilizacje pozaziemskie, a także fakty i ciekawe informacje dotyczące historii naszej planety. Pochodzenie i ewolucja rasy ludzkiej. Duchowość i ezoteryka. Doświadczenia pozacielesne. Prezentacja poglądów innych kultur i religii w aspekcie dzisiejszych czasów, a także ich historii. Tajemnica roku 2012 i globalnej zmiany świadomości, zaginione cywilizacje, paleoastronautyka i zakazana archeologia, parapsychologia, zdrowie itd. Śledzenie i prezentowanie informacji dotyczących codziennego życia politycznego i jego wpływu na funkcjonowanie obywateli. Prezentowanie niszowych nurtów artystycznych oraz ich twórców.
3. Radio Bez Cenzury ma stać się platformą współpracy dla wszystkich środowisk, portali i stron internetowych poruszających alternatywne tematy ? chodzi o wspólne prowadzenie audycji, kreowanie tematów itp.
*Zapraszamy do współpracy z Radiem Bez Cenzury wszystkich chętnych!
Istnieje możliwość prowadzenia własnej audycji autorskiej. Wymagana jest jedynie podstawowa umiejętność komunikacji, odpowiedni poziom wiedzy tematycznej oraz zaangażowanie i niezawodność (w sensie regularnych audycji, bez problemów z punktualnością).
Radio to nie tylko prowadzący i muzyka która jest w nim puszczana. Radio to przede wszystkim ludzie. Każdy może pomoc w jego budowie i działalności. Każdy może uczestniczyć w tej przygodzie i być częścią nowej i dynamicznie rozwijającej się społeczności. Prowadzisz swój autorski projekt badawczy ? Masz może kontakt z przedstawicielami obcej cywilizacji a może posiadasz jakieś nie codzienne zdolności ? A może chciałbyś pomoc w innych sposób ? Nie ma nic prostszego , wystarczy do nas napisać !
UWAGA ODNOŚNIE WSPÓŁPRACY Z NAMI:
Jak można z nami współpracować? Jedno to oczywiście prowadzenie własnych audycji autorskich – ale to będzie wymagać jeszcze nieco czasu ze względów technicznych oraz kadrowych – musimy mieć zaufanych ludzi i sprawdzonych. Ale można też zwyczajnie przesyłać nam wszelkiego rodzaju materiały audio – wywiady, relacje, a nawet wypowiedzi zgodne z naszą tematyką – jeśli będą ciekawe zamieścimy je z pewnością.Gorąco zachęcamy też do przesyłania nam własnych utworów muzycznych. Nie muszą być one wcale powiązane z tematyka Radia Bez Cenzury – wystarczy, że będą prezentować odpowiedni poziom. Chcemy w ten sposób promować młodych i nieznanych twórców.Zapraszamy także do współpracy we współtworzeniu naszego forum. Prosimy o kontakt wszystkich chętnych specjalizujących się w danej tematyce i chcących prowadzić dany dział jako moderatorzy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.
W tej sprawie prosimy kontaktować się mailowo: mikolajrozbicki@vp.pl

Reklamy

17 odpowiedzi na „„Radio Bez Cenzury” – zapraszamy do słuchania

 1. Ambroziak pisze:

  Fajnie jest dobre rozmoeki I granie

 2. Hi there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using for this site?
  I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve
  had problems with hackers and I’m looking at alternatives for another platform. I would be great if you could point me in the direction of a good platform.

 3. Pysio pisze:

  Jak na czat wejsc..

 4. AKSORZ pisze:

  Słuchajcie ludzie kiedyś tu słyszałem audycję z panem Jackowskim … czy kiedyś będzie jeszcze z nim jakiś podcast ?

 5. Yarek pisze:

  Bardzo dobrze się stało Mikołaj że coś takiego ruszyło, popieram i pozdrawiam
  Yarek

 6. he he, już wiesz:)

 7. dorisel5 pisze:

  Witajcie:)
  Jestem tutaj nowa i byc moze coś żle kliknęłam , ale nie mogę włączyc radia…
  prosze o pomoc
  Z góry bardzo dziękuję:)
  Dorisel

 8. hmmm…. coś można wymyśleć – napisz w piątek na mojego maila, bym nie zapomniał to może jakoś prześlę:) pozdrawiam

 9. astromaria pisze:

  Dzięki. A czy jest szansa, żeby usłyszeć to w całości? Będzie (jest?) w archiwum? Bo jak napisałam, w pewnym momencie się urwało, niestety.

 10. To Krzysztof Rogala mówił o ingerencji w gadzich istot w nasza historię – myślę, że tlyko u nas w Radiu można tego posłuchać:)

 11. astromaria pisze:

  Witaj Mikołaju, mam pytanie. Kliknęłam na link do słuchania w czasie, kiedy nie nadawaliście i leciała tam jakaś audycja archiwalna. Bardzo mnie ona zainteresowała, niestety, w połowie się urwała. Jakiś człowiek wygłaszał wykład o pochodzeniu człowieka i o „bogach”, a opierał sie głównie na starych mitach, religiach i opowieściach szamanów. Czy możesz mi powiedzieć, co to za człowiek, co to za wykład i ewentualnie gdzie można to usłyszeć (obejrzeć?) w całości? Wspominał coś, że będzie z tego artykuł w Nexusie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 12. Mieliśmy problemy z serwerem niestety i włączał się autopilot….

  Przepraszamy za problemy, za tydzień mam nadzieje, wszystko będzie w porządku

 13. Sabrina pisze:

  Mikołaju co się dzieje z radiem? O 22.00 miała być medytacja i owszem była, ale ciągle przerywana. Czy można coś z tym zrobić?

 14. http://radiobc.fm:8000/high – tu można słuchać – stronka jest odnawiana:)

 15. Sabrina pisze:

  Co się dzieje z radiem? Nie można go odebrać.

 16. To radio internetowe – trza kliknąć i słuchać:) – na stronach radia button

 17. Olo pisze:

  Bardzo dobra inicjatywa goraco popieram, zyczę sukcesów i mam pytanie gdzie wasz szukać w radio w jakich zakresach Al

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s